Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Pie administratīvajām lietvedībām tikuši ne tikai ceļu policisti, kurus TV raidījums Bez Tabu šonedēļ pieķēra drošības jostu nelietošanā un pat melošanā par savu identitāti, bet arī Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis - tāpat par drošības jostas neizmantošanu.

Kā zināms, šonedēļ TV raidījumā apjomīgā sižetā tika pieķerta vesela virkne ceļu policijas ekipāžu, - policijas darbinieki ne tikai brauca nepiesprādzējušies, bet arī dažādā veidā muļķīgi atrunājās un izmelojās, pat apgalvojot, ka viņi taču nemaz nebraucot, bet stāvot. Dažs ceļu policists atteicās atklāt savu vārdu un uzvārdu, cits atkal mēģināja samelot arī par to.

Savukārt Valsts policijas priekšnieks Ķuzis nule izpelnījās publisku nopēlumu, jo TV bērnu raidījumā Dardarija, sēdot automašīnā, nelietoja drošības jostu. Tiesa, pēc sabiedrības intereses pievēršanas šim faktam Valsts policijas priekšnieks atšķirībā no ceļu policistiem par savu nolaidību publiski atvainojās.

Taču, ņemot vērā plašo publicitāti, abos gadījumos vainīgie, visticamākais, saņems nelielu administratīvo sodu.

"Šobrīd no Bez Tabu žurnālista esam saņēmuši viņa filmētos videomateriālus, un tie nodoti Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes Satiksmes drošības pārvaldei. Tur ir uzsāktas administratīvās lietvedības, lai attiecīgos darbiniekus sauktu pie administratīvās atbildības par drošības jostu neizmantošanu. Jāpiebilst, ka visi materiāli nodoti arī Valsts policijas Iekšējās drošības birojam, kur jau uzsākta dienesta pārbaude un tiek vērtēta darbinieku disciplinārā atbildība," Pietiek skaidro Valsts policijas pārstāvis.

Administratīvā lietvedība sākta arī pret Ķuzi. "Šajā gadījumā Ķuža kungs jau publiski ir atzinis savu vainu un atvainojies sabiedrībai, taču tas neatbrīvo viņu no administratīvās atbildības, tādēļ arī pret viņu uzsākta administratīvā lietvedība par drošības jostu neizmantošanu," skaidro policijas pārstāvis.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...