Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Studijā – Ilze Aizsilniece. Ārsts, kura teiktajam var uzticēties, lai kā tas nepatiktu pianistam un partorgam Pavļutam, rečekistu armijai, politiķu draugam Fūrmanim, kas valdībā piedāvāja visu novelt uz ārstiem, mazajam politiķītim ar lielajām ambīcijām Skridem vai visam pārējam farmācijas industriju un politisko establišmentu atbalstošajam ārstu korpusam.

Ņemot vērā esošos notikumus pasaulē, kad ir piepildījies gandrīz viss, par ko jau sen brīdināja daudzi farmācijas nenopirktie ārsti, zinātnieki, kuri riskēja ar savu karjeru un vienkārši godīgie, saprātīgie cilvēki; kad nu jau visi lielie pasaules mediji ziņo par to, par ko vēl pirms 6 mēnešiem varēja iedzīvoties rečekistu un trustscienceru uzbrukumos ar visiem iespējamiem atļautajiem un neatļautajiem līdzekļiem, - vai nebūtu laiks esošajam režīmam beidzot atvainoties (labi, šo nevajag, viņi nezina, ko šis vārds nozīmē) un kopīgi paziņot par demisiju?

Ārējais parāds nu jau būs 17 miljardi, opozīcijas ierosinājums atcelt PVN ārprātīgajās cenās uzaugušajiem energoresursiem tika draudzīgi noraidīts (tagad gan ne sevišķi gudrā premjera vadītā draudzīgā valdība tomēr par šo sākšot domāt), ekonomika valstī joprojām ir daļēji paralizēta dažādo ierobežojumu dēļ, kas tāpat nekam nepalīdz. Vienlaikus algas politiķiem ir pieliktas, atsakot solīto pielikumu ārstiem un skolotājiem.

Cik tālu vēl var šādi turpināt?

Pietiek ar dažām saprāta balsīm esošajā koalīcijā, lai šo murgu beigtu un no jauna sasēstos pie galda kopā ar opozīcijas partijām, un mēģinātu vienoties par krīzes laika valdību, kas kaut daļēji varētu rēķināties ar sabiedrības uzticību. Pretējā gadījumā līdz nākamā gada oktobrim valsti gaida pamatīgas turbulences, tas nu ir skaidrs.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...