Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Finanšu un ekonomisko noziegumu izmeklēšanas prokuratūras virsprokurora pienākumu izpildītājs Vilnis Ulmis ticis aizturēts kriminālprocesa ietvaros, jo tiek turēts aizdomās par kukuļa pieprasīšanu, - šādu informāciju Pietiek sniedza avoti tiesībsargāšanas iestādēs. Savukārt tāpat aizturētajam Valsts policijas Kriminālistikas pārvaldes priekšniekam Uģim Arakam vienīgais noteiktais drošības līdzeklis ir - aizliegums ieņemt pašreizējo amatu.

 

 

Pietiek jau informējis, ka abas amatpersonas bija aizturējis Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB). Kriminālprocess ir sākts par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu, nelikumīgām darbībām ar fiziskas personas datiem un kukuļa pieprasīšanas mēģinājumu no kādas privātpersonas par lēmuma par aresta uzlikšanu mantai atcelšanu.

Ģenerālprokuratūra sākotnēji nevēlējās atklāt aizturētā prokurora (vai prokuroru) vārdu un tikai pēc tam, kad Pietiek no neoficiāliem avotiem bija paziņojis, ka viens aizturētais varētu būt Finanšu un ekonomisko noziegumu izmeklēšanas prokuratūras virsprokurora pienākumu izpildītājs Vilnis Ulmis, šo faktu beidzot tomēr apstiprināja. Kavēšanās un stomīšanās iemesli netika paskaidroti.

Kā zināms Pietiek, Araks netiek turēts aizdomās par nopietnu likumpārkāpumu izdarīšanu, - visdrīzāk, runa ir tikai par nelikumīgām darbībām ar fiziskas personas datiem.

Araks šajā amatā atradās salīdzinoši nesen - Valsts policijas amatpersonu rotācijas ietvaros viņš pagājušā gada maijā ar faktiski pazeminājumu tika pārcelts no nozīmīgā Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes (ONAP) priekšnieka posteņa. Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis tad paziņoja, ka "nenoliedzami, ilgstoši strādājot vienā un tajā pašā jomā, veidojas dabiska ikdienas rutīna".

Foto no kasjauns.lv

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...