Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Vairāki Pietiek lasītāji ir apjautājušies - vai, ņemot vērā apjomīgos pienākumus un funkcijas, kurus turpmāk it kā veikšot jaunais AS Pasažieru vilciena valdes konsultants, Vienotības pārstāvis Olafs Pulks, uzņēmuma valdes locekļi, kuriem līdz ar to it kā būtiski samazināsies darba apjoms, lems arī par sava atalgojuma samazināšanu. Izrādās - nē.

Kā zināms, pēc paklusās iecelšanas jaunajā amatā ar 1500 latu mēnešalgu Pulks ir publiski izklāstījis apjomīgos pienākumus sadarbībā ar pašvaldībām utml., ko viņš uzņemoties līdz ar jauno amatu.

Ņemot to vērā, Pietiek apjautājās uzņēmumam - kā izriet no Pulka skaidrojuma, viņa aprakstītie pienākumi ir funkcijas, ko būtu bijis jāveic līdzšinējiem uzņēmuma valdes locekļiem, taču tas nav ticis darīts, un, ja reiz tā, vai uzņēmuma valdes locekļi samazinās savu ikmēneša atalgojumu par summu, kāda tiks maksāta Pulkam, - ja jā, tad kuri un par kādu summu katrs, bet, ja nē, tad kāpēc ne?

Taču izrādījās, ka Pasažieru vilciena valdes locekļiem pretēji Pulka aprakstiem amata pienākumi tomēr netikšos samazināti un attiecīgi arī no algas viņi nešķiršoties. "Īsumā - O.Pulka pienākumos ietilpst konsultāciju sniegšana valdes priekšsēdētājam un valdei par amata aprakstā minētajiem jautājumiem, kas saistīti ar sadarbību ar pašvaldībām, to iestādēm un uzņēmumiem. Valdes locekļiem noteiktie amata pienākumi netiek samazināti," skaidro uzņēmums.

Pasažieru vilciena valdē pašlaik ir Artis Birkmanis, Anrijs Brencāns, Silvija Dreimane, Egils Zariņš un Aigars Štokenbergs. Uzņēmuma valdes locekļa mēnešalga ir apmēram 2600 latu mēnesī.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

FotoNav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras” dalībniekiem, jumtotājiem un labuma guvējiem nāksies atbildēt. Visiem, izņemot vienu - galveno beneficieri, smagos noziegumos apsūdzēto Lembergu.
Lasīt visu...