Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

antons

12.08.2016. 18:00

Kārtējais peder.asma ideologa sacerējums.Kādam,kurš problēmu neizprot,varbūt liekas trakot gudrs prātojums.Šī prātuļojuma mērķis iestāstīt,ka divu homoseksuāļu savienība arī ir ģimene ar visām no tām izrietošajām juridiskajām sekām.Laikam autoram trakot gribas ar savu draudziņu apprecēties.

Atbildēt

Re re

12.08.2016. 10:22

Filosofijas filosofija
 Postmodernisti (īpaši franču derridas, delēzi) radīja filosofiju bez subjekta, bez lidojuma. Tāpat tā bija filosofija bez jēgas, bez atbildības, bez pagātnes mantojuma. Postmodernisma filosofija ignorēja priekšgājēju nostādnes, domas risinājumus. Viņi neņēma vērā, ka pagātne runā nākotnes valodā. Nākotne bez pagātnes ir bespēcīga. Nākotnes prāts un zināšanas bez pagātnes prāta un zināšanām neko nevar panākt un ir bezspēcīgs. Saprotams, postmodernisma filosofijai nevar būt nākotnes. Arī nav nākotne. Par to interesējās vienīgi postcilvēki, kuri tīksminās ap postmodernistu it kā intelektuāli elegantajiem murgiem.
 Antīkā u.c. (klasiskā) filosofija tiecās pēc saprātīgā. Postmodernisma filosofija tiecās tikai pēc domāšanas iespējas saglabāšanas, kaut gan domāšana vēl neliecina par saprātīgā klātbūtni. Postmodernistiem neinteresē likumi, substances, būtība. Interesē vienīgi materiāla robežas, bet nevis būtība. Postmodernistiem nebija ko teikt, bet kaut ko gudru pateikt ļoti gribējās.
 M.Haidegers arī lasīja lekciju par to, kas ir filosofija. Tēma esot ļoti plaša, iespējami daudzi viedokļi par filosofiju, nav iespējams panākt vienprātību. Ieteica filosofēt par filosofiju, bet nevis skatīties no malas, kas ir filosofija. Viņaprāt filosofija ir prāta sfēra. Filosofija tiecās pēc būtības un vēlas noskaidrot, kā būtība atsaucās uz esamību.
 Platonam, Aristotelim filosofēšanas pirmpamats ir brīnīšanās. Brīnīšanās kā kaislība, jūtu kāpinājums.
 Mūsdienu pasauli sāk pārņemt civilizācija/kultūra, kurā neeksistē jēdziens „filosofija”. Tas labākajā gadījumā eksistē pseidointelektuāļiem, kuri ir kaut ko lasījuši/dzirdējuši par tādu senu un cienījamu darbību kā filosofēšana. Pseidointelektuāļi maksimāli izmanto mūsdienu „filosofijas” galvenās kategorijas „viedokļu plurālisms” iespējas.

Atbildēt

Kamikadze

12.08.2016. 08:17

Vēl viena pseidozinātne kuras pārstāvji sakuļ vētru ūdensglāzē neatejot no kases.... :D

Atbildēt

Keitels

12.08.2016. 07:44

»

sūts

Kāpēc uz šādiem rakstiem vienmēr saskrien tik daudz mušu...


Vai tad bez mušām vēl kaut kas ir te Rīgā?

Atbildēt

derdz

11.08.2016. 18:22

sakarīgs raksts .. gribētos ka būtu turpinājumi, jo uz mūsu planētas zemes tik daudz kā interesanta un neiepazīta, utt., kas pa lielam būtu interesantāk nekā spēlēt pokemonu go, utt., vai patiešām sēdēt istabā starp sienām un pieraduši pie komforta, ka cita nekā nav, ka mēs esam vislabākie. Varbūt dzīvotspējīgāki un ilgāk dzīvos kā tauta ir tie kas no džungļiem :)

Atbildēt

sūts

11.08.2016. 16:44

Kāpēc uz šādiem rakstiem vienmēr saskrien tik daudz mušu?

Vienīgā jēdzīgā doma, ko no šā garā murguļojuma var izlobīt, ir tas, ka viss ir relatīvs. Arī "sabiedrības" aizspriedumi, morāle, vērtības un citi nieki. Kā te viens teica, ja "demokrātiskais vairākums" izlems precēties ar kazām un āžiem, tad tā tam būs būt. Un visi tie, kuri ar kazām precēties negribēs, tiks aplaimoti piespiedu kārtā. Ar balsu vairākumu. Un tas mums liek padomāt par to, cik demokrātisks ir demokrātiskais vairākums. Nevis par to, vai .ist kazu ir morāli vai amorāli. Diemžēl "demokrātiskais idiotu vairākums" iespringst tieši uz kazas precēšanas problemātiku. Bet absurdais "demokrātiskā vairākuma" koncepts kaut kā paslīd garām. Laikam par daudz lubrikanta.

Tikai cilvēku muļķība un visums ir bezgalīgi. Un par otro mēs vēl šaubāmies.

Atbildēt

U.U.

11.08.2016. 16:02

»

Januss

Cerams, ka sociāl-suicidālo antropoloģi reiz drīzumā atzīs par tādu pat pseidozinātni kā zinātniskais komunisms


Antropoloģijai nav nekādas vainas tāpat kā svastikai nav nekādas vainas. Vaina ir to apķēzītājos, taču tāpēc nav jāatsakās ne no antropoloģijas, ne no svastikas, kas, protams, mūsu paaudzēm nav viegli izdarāms, jo svastika asociējās ar milzīgu grēku. Postmodernismam (mūsu antropolopa murgiem) nav nekāds sakars ar antropoloģiju. Tiesa, postmodernisms cenšas visu apkakāt. Mūsu antropolops tāpēc ģimenes apkakāšanu pasniedz kā antropoloģiju, par ko viņš ir iznīcināms ne tikai darba vietā, no turienes padzenot ar sūdainu koku.

Atbildēt

Januss

11.08.2016. 15:08

Cerams, ka sociāl-suicidālo antropoloģi reiz drīzumā atzīs par tādu pat pseidozinātni kā zinātniskais komunisms.

Atbildēt

Eduards Lunis

11.08.2016. 12:51

-Vērtējat mani pārāk zemu, jo tekstu esmu izlasījis rūpiģi un pat iegaumējis vārdus, kuri noderētu manā leksikonā'!
Bet Jūs gan , pat manu īso komentāru neesat izlasījis vai sapratis!? Esat noteikti paŗāk augstaš domās par sevi ! Vai nezināt- augstprātība ir viena no lielākajām cilvēka nelaime'm ! Tā man mācīja viens , Pasaulē pazištams , profesors...

Atbildēt

A.P.

11.08.2016. 12:33

»

Eduards Lunis

-Priedīša kungs! Prasu atvainošanos attiecībā uz ,,pederastu un deģenerātu,, aizsta'vja titula piešķiršanu ! Ja tāds es būtu, tad pat pats sevi necienītu! Saprotu Jūs, bet pašcieņai un patmīlībai ari'ir saprātīgas robežas- cenšaties to ievērot


Atvainošanās nesekos! Ļoti labi zinu, ka Jūs neesat spējīgs uztvert tā antropolopa tekstu un mani nolamājāt bez lasīšanas un bez pamata. Nespēja uztvert tekstu ir atspoguļojusies Jūsu komentāros vairākkārt.Es izmantoju tikai reālas norises no latviešu dzīves. Latviešu nomelnošanu man varētu pārmest, ja es izdomātu latviešu idiotisko rīcību. Nekas netiek izdomāts. Latvieši arvien vairāk un vairāk sāk rīkoties neadekvāti. Katrs, kurš nespēj adekvāti kaut ko uztvert, arī kļūst latviešu degradācijas piemērs.

Atbildēt

tu

11.08.2016. 12:18

»

Eduards Lunis

---Ļoti interesats un attīstošs raksts


bikses uzvilki? vai arī kā parasti esi nofiksēts garajā kreklā?

Atbildēt

Eduards Lunis

11.08.2016. 12:16

-Priedīša kungs! Prasu atvainošanos attiecībā uz ,,pederastu un deģenerātu,, aizsta'vja titula piešķiršanu ! Ja tāds es būtu, tad pat pats sevi necienītu! Saprotu Jūs, bet pašcieņai un patmīlībai ari'ir saprātīgas robežas- cenšaties to ievērot...

Atbildēt

Antropoplogs

11.08.2016. 10:44

»

Eduards Lunis

---Ļoti interesats un attīstošs raksts


Vēl viens divvīriešu ģimenes galva, bet vai vispār izlasīja un kaut ko saprata jeb tikai gribēja noriet Artūru kā latviešu deģeneru kritiķi.

Atbildēt

A.P.

11.08.2016. 10:04

»

Eduards Lunis

---Ļoti interesats un attīstošs raksts


Tā kā Jūs, Luņa kungs, kails skraidāt pa Ķegumu, ir labi saprotams Jūsu atbalsts latviešu pederastiem un cita tipa deģenerātiem. Vismaz labi, ka savu prāta un morāles līmeni neslēpjiet, izsakoties ar savu īsto vārdu un uzvārdu. Šajā ziņā Jūs var cienīt uz vispārējo anonīmo mēslu fona. Aizkustinoša ir Jūsu interese par manu darbu. Tāda darba veicējus priecē arī lasītāji-idioti. Latviešu komentāros faktiski uz kaut ko citu cerēt ir bērnišķīgi naivi. Komentē 99% idioti.

Atbildēt

Eduards Lunis

11.08.2016. 09:04

---Ļoti interesats un attīstošs raksts!
Ir saprotama Priedīša kunga noraidošā attieksme-viņa ,,filosofiskās eseja nekulturaloģiskā formā , ir tendētas uz savas Tautas nomelnošanu un iznīci'bu, bet šis autors balstās uz tiešām -antropoloģiskiem faktiem.Paldies autoram.

Atbildēt

Linards G.

11.08.2016. 08:23

Žulis ir atgriezies, jo es to solīju. Nevar ilgi turēt latviešu vēmēju trako kreklā.Latvieši bez sava vēmeja troļla nevar dzīvot. Lai veicas vemšanā, Žuli dārgais latviešu pievēmēj!

Atbildēt

Vēl

11.08.2016. 07:29

»

Žulis

Par šo garo rakstu var teikt, ka "kalns ir dzemdējis peli". Mēs esam uzzinājuši, ka ģimenes, jeb kopdzīves formas var būt dažādas un nekas nav akmenī iecirsts. Kas no tā izriet? Nekas...


viens pretendents uz idiotu kolekciju. Bet tur laikam jau vājprātīgos nepieņem. Grantiņu nepieņem. Šo jefiņu trolli arī nepieņems, jo pilnīgi dunjš. Ārsti pat var atteikties palīdzēt Žulim.

Atbildēt

Urrā

11.08.2016. 07:27

Klāvelis jau ir nonācis idiotu kolekcijā http://latviesuidiotismukolekcija.blogspot.com/

Atbildēt

Žulis

11.08.2016. 06:20

Par šo garo rakstu var teikt, ka "kalns ir dzemdējis peli". Mēs esam uzzinājuši, ka ģimenes, jeb kopdzīves formas var būt dažādas un nekas nav akmenī iecirsts. Kas no tā izriet? Nekas.
Demokrātiskā sabiedrībā katrs taisa to kopdzīvi tādu, kādu grib, ja vien tas netraucē apkārtējiem. Bet ar likuma spēku tiek atbalstīta tāda kopdzīve, kādu to atzīst attiecīgās sabiedrības vairākums.(Demokrātija nozīmē vairākuma varu) Kad sabiedrības vairākums būs kazu mīļotāji, ar likuma spēku tiks atbalstītas laulības ar kazām. Par cik pagaidām vēl Latvijā tas nav novērots, kazu mīļotājiem nav cerību savas laulības noformēt oficiāli. Tas pats sakāms par citiem seksuālajiem novirzieniem. Protams, ja vien pie mums ir demokrātija. Ja demokrātijas nav, tad jebkura mazākumā esošā seksuālā novirziena pārstāvji, kas sagrābuši varu, var pieņemt sev vajadzīgos likumus.
Viss ir vienkārši, ja to mākslīgi nesarežģī!

Atbildēt

kāds

11.08.2016. 01:08

Klāv, nav savrīga joma, kurā darbojies, bet ja publiski paziņo, ka esi svešinieks, tad ko ceri sagaidīt? Pilnīgi aplama pieeja. Ķilis jau ar domāja, ka būs Mesija un visi atvērtām mutēm tvers ikvienu viņa vārdu, bet... Mana sunene iet lietū laukā un sēž ar muti vaļā - patīk, ka lietus līst iekšā. Viņa vēl jauna - bik pāri gadam. Būtu jāieslēdz citi mehānismi kā skaidrot pasauli, jo tie, kas ir palikuši un rosās nav vairs tie, kas pastalās bij gatavi zeltu pret stikla krellēm mainīt. Kaut kā tā...

Atbildēt

es sapratu

10.08.2016. 23:27

No antropologiem ir kāda jēga tad, ja viņiem dzimst bērni, kaut arī māte ir no janoami cilts.

Atbildēt

Nu jau

10.08.2016. 21:35

Relatīvisma garā veikti empīriski novērojumi liek secināt, ka Klāvs Sedlenieks (personas kods, adrese u.c. relatīvie dati tiek noskaidroti)KOGNITĪVĀ IZPRATNĒ ir KAZLIS. Minētā persona, savā nodabā pati ir atteikusies no viņai Dieva dotā personas goda un cieņas, un atbilstoši speciālās relativitātes teorijas atziņām, paātrinātajā kustībā VIENKĀRŠI IZGAIST. Kazļus nesit krustā, bet tos kādam upurē vai gastronomiski nolieto. Lūgsim par viņa dvēseli. ALLAHS ir liels. Kriste, eleison.

Atbildēt

Arturs Priedītis

10.08.2016. 17:54

Cilvēki (!!) tālāk par šo teikumu var nelasīt: "Kamēr filozofija nodarbojas ar prāta eksperimentiem un dažāda veida intelektuāliem vingrinājumiem, antropologu izziņas pamats caurcaurēm ir empīriski novērojumi." Arvien vairāk un vairāk tiekoties ar šādiem tekstiem, pilnīgi ir skaidrs, ka LR ir steidzīgi jāpieņem speciāls likums pret šarlatāniem, idiotiem, pseidozinātniekiem, postcilvēkiem un viņu līdzdalību socializācijas procesos. Ja tas nenotiks, tad latvieši visi drīz būs neārstējami sedlinieki, vērpes, mūrnieki, šļāpiņi, poriņas, rībēnas, ozolotto u.tml.

Atbildēt

VB

10.08.2016. 17:49

Radikālim jāatzīst, ir pietiekami, bet nu praktiskās jēgas nu itin nekādas! Var apsveikt par rakstu autoru un nožēlot pavadīto laiku to pārskatot (jūs taču neticēsiet, ka tro varētu arī normāli izlasīt).

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

FotoRektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot, ka likuma grozījumus, ko Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izstrādājusi ar mērķi ieviest augstskolās padomes, uzskata par juridisku brāķi. Likumprojekta zemo kvalitāti apliecina fakts, ka dažādu institūciju iebildumi pret to izziņā apkopoti uz 570 lapām. Likumprojekts Saeimā ir būtiski jāuzlabo, un augstskolu pārstāvji aktīvi iesaistīsies šajā procesā.
Lasīt visu...

18

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

FotoAr nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) aicinājusi Latvijas Televīziju "savos redakcionālajos lēmumos neveidot papildus konkurenci komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem". LTV lūgusi Eiropas Raidorganizāciju apvienību (EBU) un Konkurences padomi sniegt savu vērtējumu par radušos situāciju. Latvijas Televīzija uzskata, ka NEPLP aicinājums ir ne vien nekorekts un liek domāt par mēģinājumiem ietekmēt sabiedriskās televīzijas redakcionālo neatkarību, bet arī uzskatāmi demonstrē NEPLP ieienteresētību komercmediju interešu aizstāvībā.
Lasīt visu...

21

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

FotoLatvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu ietekmē. Ne mazums no jūras un sauszemes ieradās dažādi pirātiskie ieklejotāji. Un šo kungu valdīšanas vai ietekmes laikā izveidojās arī atsevišķu Latvijas zemes nostūru reliģiskās, kultūras un valodas tendences, ko tagad apzīmē par kultūrvēsturiskiem novadiem, ko saistībā ar novadu reformu izceļ, šķeļ un sadala Latviju un nu jau virza likumus un normas, lai ierādītu katra šī “novada” administratīvās robežas.
Lasīt visu...

13

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

FotoŠajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās projektā iestrādājamās nejēdzības.
Lasīt visu...

21

Tas apdraudēs dzīvības

FotoVeselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

8

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

FotoKā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie Jums saistībā ar Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) likumprojekta pieņemšanas gaitā Saeimā izvērsto dezinformācijas kampaņu, kurā esat tikuši aicināti balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Rēzeknes novadā, nevis Madonas novadā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...

Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Globālās identitātes amoka skrējiens

Pandēmijai “Covid-19” lepni piestāv pārnestā nozīmē lietotas runas figūras. Tajā skaitā lepni piestāv alegorija “amoka skrējiens”. Alegorijas konkrētais tēls ir psihiskais traucējums vārdā...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Optimisma nomācošā aura

Sabiedrībā ir cilvēki, kuru amata pienākums ir izstarot optimismu. Sabiedrība no viņiem gaida vienīgi optimistiskus izteikumus. Taču tam nav jābūt sentimentāli šķebīgam optimismam...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...