Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

es

28.12.2015. 16:40

»

Nabaga Alberts - pats kuļ savu sviestu. Tas slikti - neceļas par īstām vērtībam, tās neredz


.... "neceļas par īstām vērtībam, tās neredz" - nu tad pastāsti, redzīgais īsto vērtību zinātāj, par tām - neturi sveci zem pūra!

Atbildēt

es

28.12.2015. 16:36

»

he-he

Vai bez Putina pieminēšanas nevarēja? Sāku lasīt, domāju sakarīgs raksts un tad pēkšņi "Putina režīms" parādīja, cik patiesībā negodprātīgs un aprobežots ir pats autors


Nez, vai Jums tiešām viss ir tik vienkārši - kā parādās burtu salikums "Putina režīms", tas uz Jums iedarbojas kā sarkana lupata uz bulli un Jūs MOMENTĀ saprotat "cik patiesībā negodprātīgs un aprobežots ir pats autors"?! Vai Jūs vēlaties par to parunāt?... ;-) :-)

Atbildēt

he-he

27.12.2015. 21:09

Vai bez Putina pieminēšanas nevarēja? Sāku lasīt, domāju sakarīgs raksts un tad pēkšņi "Putina režīms" parādīja, cik patiesībā negodprātīgs un aprobežots ir pats autors.

Atbildēt

~

25.12.2015. 17:42

Ieva vienmēr bijusi superpozitīva

Atbildēt

Paija

25.12.2015. 14:12

Fakts: Decembra žurnāla Ieva šīsnedēļas numurā sievietes tiek pastiprināti izglītotas par islāmu, tajā skaitā par ģērbšanas stilu :-(
:-(

Izglītība laba lieta, bet ...

Atbildēt

reptilis

24.12.2015. 11:31

Ļoti labs raksts.Pretrunas labi parādītas.

Atbildēt

~

24.12.2015. 09:58

Mums ir pieejamas tik dažādas ideoloģijas, ka cilvēks tajà visā var apjukt. Bet, ja fanātiski nododas 1 ideoloģijai, var nonākt līdz vardarbībai.
Kā tad vārna vārnai acīs neknābj, kaut arī plēsējs? Bet savu teritoriju un dzimtu putni sargā.

Atbildēt

Fēlis

24.12.2015. 07:34

Žīdu pilnīgai pasaules sagrābšanai pretoties spējīgi ir tikai baltie cilvēki, tāpēc no viņiem pēc iespējas ātrāk jātiek vaļā. Mērkaķi var tikai skaļi bļaustīties un mētāties ar sprunguļiem.

Atbildēt

zoss

23.12.2015. 22:31

nekas labs te nebūs

Atbildēt

Edge

23.12.2015. 20:38

»

§

Autors pamatojas uz loģiku, bet jāatceras, ka fanātiķi un tie, kam ir liela vara, uzskata, ka var ignorēt ne tikai loģiku, bet arī dabas un dzīvības likumus


Var ignorēt visus likumus (fizikas,sociālos, juridiskos) - tikai ignorēšanas negatīvās sekas būs pagrūtāk noslēpt. Visu šo radikālo liberāļu, neo-liberāļu, sorosītu u.c. post-modernistu pieaugošās aktivitātes nepārsteidz:
".....tāpēc, ka kopš 90.gadu sākuma Rietumi ir dzīvojuši pašapmānā, runājot par vēstures beigām, demokrātijas galīgo uzvaru un tamlīdzīgi."
LV portālam: GUNDA REIRE, politoloģe Starptautisko pētījumu centra izpilddirektore:
"Kas ir hibrīdkarš? Gunda Reire: uzbrukuma mērķis ir ikviens cilvēks"

Atbildēt

§

23.12.2015. 19:15

Autors pamatojas uz loģiku, bet jāatceras, ka fanātiķi un tie, kam ir liela vara, uzskata, ka var ignorēt ne tikai loģiku, bet arī dabas un dzīvības likumus.
Likumiem gan mēdz būt izņēmumi, bet tie tikai apstiprina likumus.

Atbildēt

Edge

23.12.2015. 18:05

"Kritika tiek vērsta tikai vienā virzienā – pret visu, kas ir saistīts ar ģimenes, laulības un tradicionālo vērtību stiprināšanu."
====================================================
"Kā maizi ēd - tā dziesma jādzied!"
Strādā vaigu sviedros vienvirziena domāšanas piekritēji - neo-liberālisma ideoloģijas sludinātāji:
"Hīlijs uzskata, ka jēdziens „tradicionālas seksuālās attiecības” ir bīstams koncepts; tas vēl atrodas konstruēšanas procesā. Tas ir nesens izgudrojums – radīts pēc PSRS sabrukuma. Līdz tam īpašības vārda „tradicionāls” saistību ar jebkādu seksualitāti vai seksuālās uzvedības tipu Hīlijam nav izdevies atrast. Viņaprāt, jēdziens „tradicionālas seksuālās attiecības” atspoguļo nostalģiju pēc padomju pagātnes, kuras atmiņa ir pārdzīvojusi nopietnas izmaiņas. Respektīvi, jēdziena saknes iestiepjas Krievijas pagātnē, bet tādā pagātnē, ko atceras nepareizi."
Ineta Lipša:"Homofobija Latvijā: avoti, paralēles, mantojums".

Atbildēt

23.12.2015. 17:36

Nabaga Alberts - pats kuļ savu sviestu. Tas slikti - neceļas par īstām vērtībam, tās neredz.

Atbildēt

sociāli atstumtais

23.12.2015. 17:07

nu redz, palaid šitādu putrotāju Saeimā un valdībā ... un viss ir ,,kārtībā,, ! ! ! un tādu tur nav mazums , daži ministri pat ir ,, drosmīgi ,, ( Rinkēvičs ) tikai nezin kapēc - pēc vēlēšanām ...
tas viss saucas - vadāmais haoss ! - galvenais ir ,, uztamborēt ,, shēmu ; un tad brīnās - kur nauda paliek ; ne jau par velti 500 000 LV pilsoņu savu maizīti pelna ārpus valsts , bet palikušie locās kā zuši ; cik ilgi vēl ?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...