Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par 30,84% AS Olainfarm akciju balsstiesību iegūšanu apstiprina, ka pagājušās nedēļas Olainfarm ārkārtas akcionāru sapulcē Repharm kontroli ir pārņēmusi pretlikumīgi. 

Proti, sniegtā informācija liecina, ka kontrole pār 30,84% Olainfarm balsstiesību Repharm jau bija uz 17.jūnija Olainfarm ārkārtas akcionāru sapulces brīdi un saskaņā ar Finanšu instrumentu tirgus likumu Repharm jau tobrīd bija jāizsaka obligātais akciju atpirkuma piedāvājums.

Likuma 66. panta 7. daļa paredz, ka, ja tas netiek darīts, konkrēto akciju balsstiesības nevar tikt izlietotas. Šie nosacījumi netika ievēroti, un Repharm izmantoja balsstiesības, kas izriet no šiem 30,84% Olainfarm akciju, balsojot par jaunu uzņēmuma padomi.

Jāuzsver, ka gan Olainfarm mazākuma akcionāri, gan padomes locekļi jau pirms 17.jūnija Olainfarm ārkārtas akcionāru sapulces bija vērsušies FKTK, aicinot izmeklēt tieši slēpti iegūtu un nedeklarētu izšķirošas ietekmes iegūšanu Olainfarm.

Līdztekus Black Duck Invest turpinās aizstāvēt savas tiesības Latvijas un Čehijas Republikas tiesās, lai panāktu ar Olmafarm noslēgtā Olainfarm akciju iegādes darījuma izpildi.

* Black Duck Invest valdes loceklis

Attēlā - redzamākais Repharm pārstāvis Andrejs Leibovičs

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valsts sabiedrisko attiecību mazspēja un katastrofa

FotoSakarā ar zemiem Latvijas vakcinācijas skaitļiem un attiecīgu risku, ka atkal būs ierobežojumi un ka mācības atkal notiks attālināti uc, atļaušos izteikt arī savas neprofesionālas pārdomas.
Lasīt visu...

10

Savāds laiks

FotoNo aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot.
Lasīt visu...

21

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

FotoNeviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta likumā noteiktajā kārtībā. Nevienam nav jāpierāda savs nevainīgums. Šie ir jebkuras demokrātiskas, tiesiskas valsts pamatprincipi. Nevainīguma prezumpcija ir nostiprināta arī Latvijas likumdošanā. Izņemot vienu virzienu – banku sektoru.
Lasīt visu...

6

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

FotoMēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta prezidenta pensija, dzīvoklis un mašīna. Latvijas Republikā nevar būt prezidents, kas neievēro Satversmi un Tautas gribu. Tādēļ tiks ierosināts Likums par prezidenta pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, liedzot Jums visas privilēģijas.
Lasīt visu...