Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Šonedēļ bijusī AS Parex banka – tagadējā AS Reverta par nodokļu maksātāju līdzekļiem divas dienas dzirdina, guldina un izklaidē Krievijas žurnālistu grupu. Tas tiek darīts, lai šādā veidā mēģinātu pielabināties Krievijas medijiem, kuri līdz šim ļoti skarbi un tieši atspoguļojuši Revertas tiesu darbus kaimiņvalstī.

Revertas valdes locekle Solvita Deglava (attēlā) Pietiek pirmdien ne noliedza, ne apstiprināja ziņas, ka kopējās izmaksas vizītei, kuras būtiskākā sastāvdaļa ir „svinīgās vakariņas”, pārsniedz 30 tūkstošus latu.

Kā rāda no avotiem Revertā Pietiek rīcībā nonākusī vizītes programma, no šīm divām dienām būtiskas informācijas sniegšanai Latvijas valstij piederošais uzņēmums atvēlējis tikai pusotru stundu.

Saskaņā ar šo programmu otrdien, 26. februārī žurnālistiem paredzēta pusstundu ilga tikšanās ar „kompānijas Reverta pārstāvjiem”, kuras laikā jāpaspēj arī sniegt uzņēmuma prezentāciju. Savukārt tai sekos – kā rāda šī pati vizītes programma – stundu ilga „jautājumu – atbilžu sesija, piedaloties kompānijas Prezidentam un Viceprezidentam”.

Viss pārējais laiks atvēlēts, lai Krievijas mediju pārstāvjus par Latvijas nodokļu maksātāju naudu ēdinātu, dzirdinātu un izklaidētu. Tā iebraukšanas dienā divas stundas paredzētas izvietošanai un lenčam viesnīcā, trīs stundas – ekskursijai un divas stundas – „svinīgajām vakariņām”.

Savukārt nākamajā dienā pretēji pusotrai stundai, kas atvēlēta Krievijas žurnālistu informēšanai par Revertu un tās mērķiem, par stundu vairāk laika paredzēts pusdienu ieturēšanai, pēc kā jau viesiem jādodas uz lidostu.

Revertas valdes locekle Deglava pirmdien nevēlējās atbildēt uz jautājumu, kura konkrētā AS Reverta amatpersona pieņēmusi lēmumu par šīs vizītes organizēšanu un vai par šādas vizītes organizēšanu ir informēta AS Reverta padome.

Tāpat Deglava nevēlējās atklāt, kādu tieši summu Revertai izmaksājusi un izmaksās 25.-26. februārī organizētā Krievijas žurnālistu vizīte un no kādiem tieši līdzekļiem AS Reverta apmaksā vizītes izdevumus. Taču viņa ne noliedza, ne apstiprināja, ka kopējās vizītes izmaksas, pieskaitot organizēšanas un citus izdevumus, pārsniedz 30 tūkstošus latu.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...