Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

bokss

08.12.2017. 18:45

»

LU

Judins NAV jurists


Policijas akadēmijā judins esot ierakstījis visos saviesīgos pasākumuos kolēģu izteicienus, jokus, sarunas.
Gan jau noderēšot. Kolēģi neko labu nesaka. Ne velti universitāte viņu izsvilpa.

Atbildēt

Likums

08.12.2017. 14:34

»

pilsonis

Labi, es atzīšos, bet ar nosacījumu, ka tad beidzot pie atbildības tiks saukti Citadeles, LM, Parex, OIK, Latvenergo, ..., privatizācijas un denacionalizācijas organizētāji


Lielisks jautājums!
Un atbilde - tāpēc jau Judins ir komisijā, lai neļautu nevienam nekādus liekus jautājumus uzdot.

Atbildēt

LU

08.12.2017. 14:33

»

opā

Izlasot virsrakstu, es domāju ka tā ir ironija par visu "rīdzenes sarunas" sāgu. Liels bija mans izbrīns atklājot, nē, tas izrādās ir pats Judins, kurš raksta, un laikam jau nopietni, nevis pa jokam. Cilvēks, kurš sevi sauc par juristu, nopietni piedāvā rakstu - "nevienu konkrētu faktu neminēšanu, bet...


Judins NAV jurists.
Savā laikā knapi paciests policijas akadēmijas lektors.
Pēc tam nepaņemts pretī Augstākā tiesā, kur viņu neiebalsoja par senatoru.
Trīs reizes nepaņemts pretī Universitātē, jo kvalifikācija gandrīz nekāda.

Atbildēt

TT

08.12.2017. 14:30

Tā vien izskatās, ka Judins visu par savējiem ir izokšķērējis un tagad grib komisiju slēgt ciet, jo visu laiku jautājumi parādās, bet tos izdodas noairēt.

Atbildēt

līdumnieks

03.12.2017. 09:39

KAS TAD IR NOTICIS? Valsts(korporācija) ir izzagta? Bēdīgi, Kleptomāniem beigas, sāk ēst viens otru! Un kā tad būs ar Latviju, jūsu barotavu?

Atbildēt

pamela

30.11.2017. 23:01

Kapēc tad neminēsiet?Vai tad nav jau sen laiks "minēt"tikai virtuvē?No kā tad jūs baidāties,vai no vecās VDK ko pats pētat?Tapēc ES apgalvoju,ka nekas jau ideoloģiski,morāli ,politinformācijā ,morālē utt NAV mainījies salīdzinot ar PSRS un PSKP.Var runāt un runājat TIKAI TO,ko atļauj partijas,cenzūra ,DP utt.Skatoties uz jūsu komisijā notiekošo ,gribas saUKT PALĪGĀ Kimu Činunu ar viņa raķetēm vai Kadirovu ar zeļļiem.Viena vienīga politprostitūcija komisijā,Saeimā,valdībā,prezidenta kancelejā,faktiski visā valstī.To pilnībā apstiprinās "tiesāšanās"cirks ar lielāko krimiķi LV - Lembi.To pierāda arī VDK maisu izvarošana un LV SAB u,c, "gudrajo" slepkavu aizstāvība šajos maisos,kas iznīcināja Latviju kā valsti un simtiem tūkstošu latviešu nobendēšanu,ieskaitot zīdaiņus.To var pielīdzināt tam,ja žīdi aizstāvētu SS,SD u,c, Hitlera rokas bendes un viņu identitāti.Tādus žīdus paši tautieši noliktu pie vietas.Maizīti,ņem piemēru no židu varonīgās tautas!!

Atbildēt

taču kungs teica

27.11.2017. 22:35

paldies dievam, iestājies noilgums

Atbildēt

Aivars Šlomo dēls Lembergs

27.11.2017. 22:03

»

02

Ko saimnieks liek, to sorosīdu stipendiāts dara


no žīdu sorosīdu dzimtas. Lamā sorosīdus, lai novērstu uzmanību, ka pats ir žīda Šlomo dēls. Tik vien par A. Lemberga izcelšanos Grūtups atrada Maskavā. Mazā Aivariņa māte gudri to varas iestādēm noslēpa, tēva vārdu nosaucot latvisku uz labu laimi. No darba " Bailes".

Atbildēt

02

27.11.2017. 19:31

Ko saimnieks liek, to sorosīdu stipendiāts dara :)

Atbildēt

cik

27.11.2017. 16:55

skaisti un nepārprotami aprakstīts šīs komisijas "kvalitatīvais" darbs :D :D :D Un par to mums viņiem ir jāmaksā mega algas??

Atbildēt

nu gan

27.11.2017. 16:52

Judins izgāzās..........kā vecs žogs. Kas tā par demagoģiju? Tukšdir...ana.........Nožēlojami. Ja nav ko teikts, tad vajag izmantot iespēju paklusēt.

Atbildēt

einis

27.11.2017. 13:35

valstī nav neviena konstitucionālo tiesību eksperta, kurš būtu gatavs pūst "virseksperta" judina stabulītē. iedomīgs pļūtāzis.

Atbildēt

Tiesnesis

27.11.2017. 12:04

Luk arī fakts: Arhibīskaps Vanags aicina uz valsts sagrābšanu, kas pretēja valsts nozagšanai (LETA 2017. sestdiena 18. novembris 11:48)

Atbildēt

joske

27.11.2017. 11:18

»

agents

Andrej , Jus tak esat jurists . uztaisiet kopa ar komisiju jautajumu sarakstu un pec punktiem uzdodiet atbildet ja ,vai ne un treso figurants neatbild . Nelaut muldet demagogiskas frazes. Vai nevajadzetu pec iespejas atrak tikt vala no kremla agenturas komisija


Viņš tak nevar,jo nedrīkst atklāt Vienotības lomu knābja graušanā un pārējās valsts nozagšanas lietās,jo šie personāži tagad arī ar visai populistiskiem kreisiem lozungiem grib ieņemt nišu labējo ložās un tādēļ nedrikst apšaubīt viņu pūkainību un baltumu.

Atbildēt

opā

27.11.2017. 11:09

Izlasot virsrakstu, es domāju ka tā ir ironija par visu "rīdzenes sarunas" sāgu. Liels bija mans izbrīns atklājot, nē, tas izrādās ir pats Judins, kurš raksta, un laikam jau nopietni, nevis pa jokam. Cilvēks, kurš sevi sauc par juristu, nopietni piedāvā rakstu - "nevienu konkrētu faktu neminēšanu, bet aizdomas apstiprinās". Manuprāt, nav jābūt juristam, lai saprastu, cik šis teikums ir absurds, pietiks ar elementāru loģisko domāšanu. Ja tev nav faktu, tad tev nav nekā, tikai ķēķa runas vai baumas. Ja tu nemini faktu, tad nekas neapstiprinās, izņemot to, ka tu esi tukša muldoņa. Varbūt tā tas bija domāts? Aizdomas apstiprinās, ka visa "rīdzenes sarunas" epopeja ir tikai tukša pļāpas, lai daži paspodrinātu politiskās spalvas.

Atbildēt

lauķis

27.11.2017. 06:50

Neviens un neko šajā zagļu (Oligarhu) lietā netaisās izmeklēt , kur nu vēl tiesāt,visas partijas ir ēdušas no viņu rokām.
un dīvainākais , zagli nokrustī par oligarhu un viņu vairs netiesā.Kāpēc?Viela pārdomām.

Atbildēt

ezis

27.11.2017. 04:44

Zagļi tiesās zagļus ,smieklīgi, ja nebūtu tik nožēlojami!

Atbildēt

pilsonis

26.11.2017. 23:55

»

Tu labāk atzīsties, ka esi masu slepkava- visiem zināms, ka miruši jau simtiem, ja ne tūkstošiem cilvēku ar kuriem tu esi atradies vienās telpās un vēl vairāk to ar kuriem tu esi redzēts sabiedriskās vietās


Labi, es atzīšos, bet ar nosacījumu, ka tad beidzot pie atbildības tiks saukti Citadeles, LM, Parex, OIK, Latvenergo, ..., privatizācijas un denacionalizācijas organizētāji.

Atbildēt

26.11.2017. 23:11

»

pilsonis

Nav dzirdēts Judina sašutums par Vienotības īstenoto Citadeles un Liepājas metalurga afēru, kur valsts ir reāli zaudējusi simtus miljonus, ja ne miljardu.Kā tur bija ar to Gruzijas braucienu pirms Citadeles pārdošanas? Vai Prezidenta amats Vējonim un premjera amats Kučinskim nav samaksa par acu pievēršanu...


Tu labāk atzīsties, ka esi masu slepkava- visiem zināms, ka miruši jau simtiem, ja ne tūkstošiem cilvēku ar kuriem tu esi atradies vienās telpās un vēl vairāk to ar kuriem tu esi redzēts sabiedriskās vietās.

Atbildēt

farss

26.11.2017. 23:07

Judina partijas PAR priekšvēlēšanu reklāmas komisija.

Atbildēt

pilsonis

26.11.2017. 23:05

Nav dzirdēts Judina sašutums par Vienotības īstenoto Citadeles un Liepājas metalurga afēru, kur valsts ir reāli zaudējusi simtus miljonus, ja ne miljardu.Kā tur bija ar to Gruzijas braucienu pirms Citadeles pārdošanas? Vai Prezidenta amats Vējonim un premjera amats Kučinskim nav samaksa par acu pievēršanu un pareizo balsojumu Citadeles lietā? Vai tā nav valsts nozagšana?

Atbildēt

agents

26.11.2017. 22:53

Andrej , Jus tak esat jurists . uztaisiet kopa ar komisiju jautajumu sarakstu un pec punktiem uzdodiet atbildet ja ,vai ne un treso figurants neatbild . Nelaut muldet demagogiskas frazes. Vai nevajadzetu pec iespejas atrak tikt vala no kremla agenturas komisija.

Atbildēt

coment

26.11.2017. 22:19

+ nedarbojās

Atbildēt

Vo

26.11.2017. 22:05

Raksts, kurā teikto der pieņemt zināšanai.
Tas, kas šeit pateikts liek vismaz aptuveni nojaust arī to, kas palicis nepateikts.

Atbildēt

VTF

26.11.2017. 21:16

kas ir jūdiņš?

Atbildēt

Edge

26.11.2017. 21:04

Judins - tas ir latviešu Šerloks Holmss! Rakstnieku "mafijai" tūdaļ pat jāsāk rakstīt grāmatas sērijā "21.gs.". Panākumi garantēti!

Atbildēt

Judins

26.11.2017. 20:26

Tà vinkàrśoti. Tiesîbsargàjośàs institûcijas nesadarbojàs. Saeimas izmainîtà likumdośana ar dalîto izmeklèśanu łàva Rîdzenes sarunu lietà prokuroram Lejam apśaubît izmeklètàju pieràdîjumus un viñś nekavèjàs to izmantot un lietu izbeidza, vèl lieloties medijos ar savàm śaubàm. Judin, runà par śo aspektu vispirms.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

FotoRektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot, ka likuma grozījumus, ko Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izstrādājusi ar mērķi ieviest augstskolās padomes, uzskata par juridisku brāķi. Likumprojekta zemo kvalitāti apliecina fakts, ka dažādu institūciju iebildumi pret to izziņā apkopoti uz 570 lapām. Likumprojekts Saeimā ir būtiski jāuzlabo, un augstskolu pārstāvji aktīvi iesaistīsies šajā procesā.
Lasīt visu...

18

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

FotoAr nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) aicinājusi Latvijas Televīziju "savos redakcionālajos lēmumos neveidot papildus konkurenci komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem". LTV lūgusi Eiropas Raidorganizāciju apvienību (EBU) un Konkurences padomi sniegt savu vērtējumu par radušos situāciju. Latvijas Televīzija uzskata, ka NEPLP aicinājums ir ne vien nekorekts un liek domāt par mēģinājumiem ietekmēt sabiedriskās televīzijas redakcionālo neatkarību, bet arī uzskatāmi demonstrē NEPLP ieienteresētību komercmediju interešu aizstāvībā.
Lasīt visu...

21

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

FotoLatvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu ietekmē. Ne mazums no jūras un sauszemes ieradās dažādi pirātiskie ieklejotāji. Un šo kungu valdīšanas vai ietekmes laikā izveidojās arī atsevišķu Latvijas zemes nostūru reliģiskās, kultūras un valodas tendences, ko tagad apzīmē par kultūrvēsturiskiem novadiem, ko saistībā ar novadu reformu izceļ, šķeļ un sadala Latviju un nu jau virza likumus un normas, lai ierādītu katra šī “novada” administratīvās robežas.
Lasīt visu...

13

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

FotoŠajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās projektā iestrādājamās nejēdzības.
Lasīt visu...

21

Tas apdraudēs dzīvības

FotoVeselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

8

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

FotoKā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie Jums saistībā ar Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) likumprojekta pieņemšanas gaitā Saeimā izvērsto dezinformācijas kampaņu, kurā esat tikuši aicināti balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Rēzeknes novadā, nevis Madonas novadā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...

Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Globālās identitātes amoka skrējiens

Pandēmijai “Covid-19” lepni piestāv pārnestā nozīmē lietotas runas figūras. Tajā skaitā lepni piestāv alegorija “amoka skrējiens”. Alegorijas konkrētais tēls ir psihiskais traucējums vārdā...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Optimisma nomācošā aura

Sabiedrībā ir cilvēki, kuru amata pienākums ir izstarot optimismu. Sabiedrība no viņiem gaida vienīgi optimistiskus izteikumus. Taču tam nav jābūt sentimentāli šķebīgam optimismam...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...