Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

haralds

11.07.2017. 07:36

vote for nobody! nobody will take care of you! nobody will keep his pre election promises!
ar ko nedomāju, ka nevajag balsot!

Atbildēt

apmēram

04.06.2017. 12:44

»

Mārci!

KAs ar Tavām analītiķa spējām? Buļ buļ


pareizi jau bija

Atbildēt

kur tad tā perstroika

04.06.2017. 08:51

sarkanie zagļi sliņķi vairojas par pabalstiem joprojām, darbam jau neder, tagad vēl barus suņu tur.........

Atbildēt

Mārci!

03.06.2017. 21:58

KAs ar Tavām analītiķa spējām? Buļ buļ? ;)

Atbildēt

Es

03.06.2017. 16:25

»

no Jūrmalas

Fotogrāfam nav vairs asuma. Izņemot to, ka jāsvītro Bondars, Broka, Pūce..., prognozes garām


Viņam jau arī kā fotogrāfam nav bijis asuma; raugi, viņš nav kadru meistars, bet fotoķīmijas - mājas laboratorijas (darkroom) eksperts. Man ir otrādi; nav intereses par to, kas rodas, dažādi tīstot dažādas Ilford, bet ir acs uz kadra uzbūvēšanu.

Atbildēt

Es

03.06.2017. 16:21

" Rīgas pašreizējā vadība ir slikta, bet tikai slikta. Rīgas Domes opozīcija ir ne tikai katastrofāli slikta, tā ir lielāks drauds demokrātijai nekā ārējie faktori."

Labs.

Atbildēt

VB

03.06.2017. 15:49

Redzu, Tevi tas vismaz kaut cik interesē...
Bet, ko darīt tiem kam viss teātris "pie kājas"?

Atbildēt

Pajaco

03.06.2017. 14:04

»

No Delfi

'AKLAJĀS VĒLĒŠANĀS' TRIUMFĒ LRA/LA


Pēc jaunākām ziņām no DELFi, Ušakovu atbalsta 94,9% ! Rīga būs drošās atbrīvotāju rokās !

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

03.06.2017. 13:47

»

Atbrivotajs

Kremlis savu Rigu neatdos demokratiska cela . Punkts


Tieši tā, jo dzīļākā sakne atrodas Telavivā !

Atbildēt

Maniaks

03.06.2017. 11:56

Viss pareizi un bija zināms bez Bendiksa, starters var griezties bez bendiksa. Par politķiem spriež ne tikai par to, ko viņi sola, sola zilu gaisu, izņemot tos, kas jau ir pie varas un pārzin situāciju, bet pēc tā, par ko nerunā un noklusē. Pilnīgi neviena partija Latvijā nepiemin genocīdā slīkstošo latviešu tautu, tās tiesības, brīvības un intereses. Visi tikai apspriež tikšanu pie varas pīrāga un citiem labumiem. Visi - Zakatistovs, Strīķe, Broka, Bondars, Ušakovs, Vienotības pārstāvis. Solījumi rīdziniekiem, iztopot krievvalodīgajiem.

Atbildēt

ŽUlis Ute

03.06.2017. 11:52

Kurš teica, ka latviešiem ir utes? Latviešiem nav utes. Man kā latviešu prāta vēmējam nav utes. Es pats esmu ute - nožēlojams cilvēku mīzals.

Atbildēt

Maniaks

03.06.2017. 11:41

»

Atbrivotajs

Kremlis savu Rigu neatdos demokratiska cela . Punkts


Taisnība, utes vairojas, no utes Daskaņas radušās jaunas gnīdas - GKL un GKR. Kamēr rīgu neiztīrīs no utīm un neapraks zem Barona sačakarētās ielas, uzklājot jaunu segumu, nekas nemainīsies. Visi Rīgas mēra kandidāti LTV 1 šovā uz mēra krēslu runāja vienā valodā pēc satura - krievu valodā, pēc formas latviešu valodā. Neviena no partijām nepieminēja latviešu tautas intereses.

Atbildēt

no Jūrmalas

03.06.2017. 09:45

Fotogrāfam nav vairs asuma. Izņemot to, ka jāsvītro Bondars, Broka, Pūce..., prognozes garām.
Bordāns un Ķirsis tiks iekšā.

Atbildēt

Re kā

03.06.2017. 07:41

Latviešu tautas un citu bijušo padomju tautu attieksmē pret krievu tautu pašlaik aktuāls (visaktuālākais) var būt tikai jautājums par „perestroikas” nodarīto postu – antropoloģiskās katastrofas izraisīšanu. Ja kas ir jātiesā, tad jātiesā ir „perestroika”, par kuru visatbildīgākā ir krievu tauta. „Perestroika” dzima Kremlī – krievu politiskajā sirdī, prātā un dvēselē. „Perestroika” izraisīja morālo, intelektuālo degradāciju, sekmēja noziegumu brīvību, kriminālo noziegumu jūru, atvēra slūžas alkātībai, nekaunībai, zādzībām, nelietībām, devalvēja visa veida vērtības – politiskās, ekonomiskās, estētiskās, ētiskās, sociālās. „Peretroika” radīja bezdarbu, „bomžus”, bērnus bez izglītības, tautas izmiršanu. Ja nebūtu „perestroikas”, svešumā neaizklīstu tautas vērtīgākā daļa, harmonisks būtu demogrāfiskais stāvoklis, tautas apziņu nesagandētu neoliberālisma un postmodernisma inde, tautai būtu normālas izglītības iestādes, būtu zinātne, pastāvētu taisnīgums, tiesiskums, klusu dirnētu pederasti. Atkārtoju: par „perestroikas” nodarīto grandiozo ļaunumu pirmkārt un galvenokārt ir atbildīgi krievi. Viņu pienākums ir sodīt „perestroikas” autorus, tiesāt un sodīt „perestroikas” līdzdalībniekus tāpat kā tas tika darīts ar nacistiem Vācijā pēc kara. „Perestroikas” ļaunais mantojums pirmajiem ir jālikvidē krieviem. Viņiem pirmajiem ir jāattīra dzīves telpa no mēsliem. Kamēr tas netiks izdarīts, par cilvēkam cienīgu dzīvi nav ko domāt. Turpināsies pagrimums, tautas bojāeja. Kamēr krievi to nav izdarījuši, krievi ir atbildīgi par šodienas necilvēciskajiem dzīves apstākļiem, un mums ir visas tiesības viņiem to katru brīdi kauninoši atgādināt. Faktiski mums ir tiesības pret viņiem izturēties kā pret antropoloģiskajiem noziedzniekiem – antropoloģiskās katastrofas izraisītājiem.

Atbildēt

Atbrivotajs

03.06.2017. 07:29

Kremlis savu Rigu neatdos demokratiska cela . Punkts.

Atbildēt

Viedais

02.06.2017. 23:49

Dīvainākais ko vēlēšanu sakarā esmu lasījis. Gadījums, kad paša iedomas šķiet realitāte, bet intrigas kā politiskās domas augstākā pilotāža. Šodien iešu balsot un vēlēšos, lai murgi netop par īstenību, bet Rīga turpina zelt.

Atbildēt

...

02.06.2017. 23:24

»

No Delfi

'AKLAJĀS VĒLĒŠANĀS' TRIUMFĒ LRA/LA


Aklajās vēlēšanās cilvēki balsoja, izvēloties teikumus par politiku bez partijas nosaukuma klāt, nevis par partijām. Šī aptauja nekādā veidā neatspoguļo to, kā cilvēki nobalsos.

Atbildēt

No Delfi

02.06.2017. 22:41

'AKLAJĀS VĒLĒŠANĀS' TRIUMFĒ LRA/LA
"Aklajās vēlēšanās" Rīgā triumfējis Mārtiņš Bondars no Latvijas Reģionu apvienības un "Latvijas attīstībai" apvienotā saraksta, saņemot 24% balsu. Ar 20% atbalstu seko "Jaunā konservatīvā partija", bet ar 14% - "Vienotība" .

Atbildēt

Tā gadās

02.06.2017. 21:31

Par ZZS domāju ka Mārcim tainība. Zemnieki zaļos sāka čakarēt un tie nolēma šoreiz sarakstā neiet. Ulme vienīgais palika. Tavars lai arī skaitās zaļais vienmēr Ventspilij un Jūrmalai ir kalpojis. Bet bez īstajiem zaļajiem 5% nez vai sakasīs.

Atbildēt

Dainis

02.06.2017. 20:08

»

Tu par ko

par Mārci jeb Pūci


Mārci, vienas aplamības un izlase pēc paša samaitātības: "Pat modelējot valdošajiem nelabvēlīgāko scenāriju, man sanāk viņiem vismaz 36 vietas". Šoreiz tā nebūs - Būs LRP - Bondars; LLP - Bordāns, Vienotība - Ķirsis, NA- Broka un SS - SaSkaņa ar 25 balsīm ne vairāk. Ušakovs ir galīgi degradējies kā galvaspilsētas vadītājs, kā saimnieks, kā valstsvīrs un Rīgu galīgi sapostījis.

Nu, krievi arī daudzviet sapratuši, ka šāds |"saimnieks"vairs neder, pārāk tīra rīdzinieku kabatas.

Atbildēt

nu kas ir

02.06.2017. 19:42

kur žuļi šmuļi priedīši palikuši? Nav ko Mārcim iebilst? Kiška tonka?

Atbildēt

Zinošais

02.06.2017. 19:39

Man patika ! Ja katrā no sarakstiem būtu kaut pāris šādu cilvēku nebūtu tik bezcerīgi !

Atbildēt

nu un kāds sasapņojās

02.06.2017. 18:59

»

Papugajs

Par Pūci ar visu viņa shēmu vēsturi??? Jaunupa "palīgu". Nevajag zaļo lietot


ka kāds būs bez shēmām? Da jebkurš kurš tiks tur būs ar savējām. Par to vari būt drošs. Gan Pūce, gan Bondars, gan Bordāns, gan... Vai tad ar Nila nanoūdeni vēl nepietiek? Nav gana laba shēma?

Atbildēt

Papugajs

02.06.2017. 18:40

Par Pūci ar visu viņa shēmu vēsturi??? Jaunupa "palīgu". Nevajag zaļo lietot..

Atbildēt

Pūce

02.06.2017. 18:25

vispār gudars putns. Ja kas- vai tik nebija kādreiz TB/LNNK simbols?;)

Atbildēt

Mārci!

02.06.2017. 18:23

Vai tad bārda Tev vairs nemaksā, ja šitā atļaujies stiprāku opozīciju sagādāt Tava bijušajam darba devēja rokaspuisim? Vai arīdzan Tevi kāda smaga slimība skārusi? Nebūsi taču tas Indriķis, par kura gara darbu daži Tavi bijušie "cīņu biedri" fano?

Atbildēt

Mārci!

02.06.2017. 18:13

nu esmu Tev parādā vēl kasti aliņa. Bet par šo- piemetīšu vēl konjaku. Nesmādēsi taču?

Atbildēt

Bendika kaimiņš

02.06.2017. 18:02

Pūcem arī tāds žulicīgs paskats un iznešanās.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

No LNT ziņām atvadoties

FotoDecembra pašā sākumā apcerīgi un mazliet skumīgās noskaņās atvadījāmies no LNT ziņām. Arī man bija tāda kā savāda sajūta – nu kā var beigties kaut kas tāds, kas šķities vienmēr klātesošs? Nozīmīgās pārmaiņas Latvijas mediju telpā gan bija izziņotas jau kādu brīdi iepriekš ar sekojošo neizbēgamo ņemšanos par to, kā tā drīkst, vai vispār drīkst un kur skatās policija NEPLP!
Lasīt visu...

21

Mēs, Rīgas līga, atbalstām lēmumu par Rīgas domes atlaišanu

Foto6. decembrī VARAM ministrs paziņoja, ka ir lēmis rosināt Rīgas domes atlaišanu. Šo lēmumu, visticamāk, atbalstīs arī Saeima. Iznākums šādā gadījumā būs Rīgas domes ārkārtas vēlēšanas jau nākamā gada sākumā.
Lasīt visu...

6

Spriņģes idejas sasaucas ar Gēbelsa propagandu par rases tīrību

Foto17. novembrī, diskutējot sociālajā tīklā Twitter, žurnāliste Inga Spriņģe izteicās, ka iedzīvotāji, kuri parakstās par Saeimas atlaišanu ir “stulbeņi” (stupid people) un “idioti”, turklāt piebilda, ka šādi cilvēki “nav spējīgi uz pašorganizēšanos, un viņus parasti kāds vada”.
Lasīt visu...

6

Rīgas dome bija atlaižama jau šā gada sākumā līdz ar Gerharda iesniegto likumprojektu

FotoRīgas domes atlaišana tika iniciēta jau šā gada sākumā, kad Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju vadīja Kaspars Gerhards. Likumprojekts tika precizētā redakcijā iesniegts tā laika premjerministram lemšanai par dokumenta tālāko virzību. Diemžēl nekādas tālākās darbības nesekoja, līdz ar to secināms, ka Rīgas domes atlaišanas likumprojekts vēl pat šodien guļ kādā valdības mājas plauktā vai atvilktnē.
Lasīt visu...

21

Rīgas domes darbība ir ne tikai nelikumīga, bet arī neatbilstoša sabiedrības interesēm

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādāts likumprojekts par Rīgas domes (RD) atlaišanu. Jaunās RD vēlēšanu datums likumprojektā noteikts 2020.gada 29.februārī, bet atkarībā no Saeimas lēmuma tas var tikt precizēts. Līdz jaunā domes sasaukuma pirmajai sēdei likumprojekts paredz RD iecelt pagaidu administrāciju.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

Foto25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par Latvijas izdevumu aizsardzībai samazināšanu, lai nodrošinātu finansējumu mediķu atalgojumam, aģentūrai LETA norādīja partijas “Saskaņa” līderis Jānis Urbanovičs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Svētā inkvizīcija

Attieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka...

Foto

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

Šķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā...

Foto

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

Uz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu,...

Foto

Ticība rituāla spēkam

«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un...

Foto

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas...

Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....