Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Kopš šīs pirmdienas, 20.07.2020. darbu SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" valdes lietvedības pārziņa amatā ar fiktīva konkursa starpniecību (neveicot reālu pretendentu atlasi un intervijas) „darbu” uzsākusi SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" pagaidu valdes priekšsēdētāja Elmāra Martinsona (attēlā) sievas Zanes Martinsones tuva draudzene Kristīne Strode.

Jautājums - vai šis nav korupcijas piemērs un visatļautībai no cilvēka, kas iepriekš tika atlaists no valsts sabiedrības ar ierobežotu atbildību "Kultūras un sporta centrs "Daugavas stadions"" valdes locekļa amata, zaudējot uzticību. Cilvēka, kurš ir zaudējis Izglītības un zinātnes ministrijas ierēdņu uzticību un tad tika iecelts SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" valdes priekšsēdētāja amatā?

Ko mēs sagaidām no šāda vadītāja, kuram rūp tikai saņemt labumus un algu, nevis kapitālsabiedrības efektīvs darbs un pakalpojumu kvalitāte. Vai tā nav sakritība, ka šāds cilvēks iecelts pārmaiņu laikā šādā uzņēmumā? Vai tā nav sakritība, ka viņa uzņēmuma vadības laikā bez konkursa pieņemta darbā disciplinārpārkāpumu dēļ no amata atlaistā Solvita Zvidriņa? Ko dara Rīgas pašvaldības pagaidu administrācija? Piesedz šīs nelikumības?

Red.piez. „Rīgas namu pārvaldnieka” vadības paskaidrojumi par šo faktu pagaidām nav saņemti.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...