Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

"Mani neizbrīna SC [Saskaņas centra] & NA [Nacionālās apvienības] kopošanās par tikumību, jo viņu mērķis nav brīva LV, bet totalitāra valsts, kuru pēc tam var nodot Kremlim," - šāds ieraksts pirmdien publicēts sociālā tīkla Twitter kontā @edgarsrinkevics, kas zināms kā ārlietu ministra Edgara Rinkēviča (Vienotība) personiskais konts.

Pēc šī paziņojuma ministrs saviem sociālā tīkla sekotājiem vēl pārsūtījis kāda Toma Dinvieša atsauksmi uz Rinkēviča paziņojumu: "Tieši tā Latvijas labā šīs partijas nekad nav darbojušās!" Uz Zaļās partijas vadītāja Edgara Tavara jautājumu, vai šis tiešām ir ārlietu ministra Rinkēviča profils, atbilde nav sniegta.

Rinkēvičs, kurš pirms ziņu publiskošanas par savu seksuālo orientāciju faktiski atteicās no vietas partijas Vienotība valdē, taču arī pēc Saeimas vēlēšanām saglabājis ārlietu ministra amatu, jau iepriekš ir nācis klajā ar pietiekami neviennozīmīgi vērtējamiem politiskiem izteikumiem.

Taču šis paziņojums, kas tapis tieši pilnmēness laikā, ir Rinkēviča līdz šim asākais paziņojums saistībā ar Vienotības koalīcijas partneriem - Nacionālo apvienību, kas faktiski tiek pielīdzināta Saskaņas centram (tagad - Saskaņai).

No neoficiāliem avotiem Pietiek zināms, ka negaidīti asais paziņojums varētu būt saistīts ne tikai ar idejiskiem un ideoloģiskiem apsvērumiem vien; vairāki avoti ir informējuši par sarežģījumiem ministra personiskajā dzīvē, kuri varētu būt noveduši pie šāda paziņojuma.

Pagaidām uz šo Rinkēviča paziņojumu nav reaģējuši ne Vienotības vadītāji, ne arī kāds no redzamiem Nacionālās apvienības pārstāvjiem. Vienīgi premjere Laimdota Straujuma ir paziņojusi, ka tas esot Rinkēviča individuāls viedoklis.

Pats Rinkēvičs otrdien telekanālā LNT skaidroja, ka ar šādu paziņojumu klajā esot nācis tāpēc, ka viņu "tiešām pārsteidzis" fakts, ka Saeimas komisijā bloķējas šādi it kā pretēji spēki, kuri turklāt kopējot Krievijā aktuālus ideoloģiskos uzstādījumus. Rinkēvičs esot priecīgs, ka viņa vēstījums piesaistījis uzmanību.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...