Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Valsts robežsardzes Ludzas pārvaldes Grebņevas robežapsardzības nodaļas priekšnieka vietnieks, majors Jānis Tripāns pēkšņi sācis slimot un kļuvis darbnespējīgs pēc tam, kad ticis aizturēts pie automašīnas stūres alkohola reibumā.

„Amatpersona turpina dienestu Valsts robežsardzē, kopš administratīvā pārkāpuma izdarīšanas brīža atrodas darbnespējā,” – tā majora J. Tripāna pašreizējo statusu skaidro Valsts robežsardzē.

Detalizētas ziņas par Grebņevas robežapsardzības nodaļas priekšnieka vietnieka aizturēšanas apstākļiem un konstatēto reibuma pakāpi nav pieejamas, taču Valsts robežsardze apliecina, ka tā ir informēta par amatpersonas izdarīto administratīvo pārkāpumu un pašlaik tiek veikta pārbaude uzsāktajā disciplinārlietā.

Neoficiāli zināms, ka J. Tripāna pēkšņā saslimšana varētu būt saistība ar cerību novilkt laiku, līdz būtu iespējams doties izdienas pensijā.

Pēdējā laikā ziņas par Gunta Pujāta (attēlā) vadītās Valsts robežsardzes darbinieku vājību uz alkoholiskajiem dzērieniem parādās aizvien biežāk. Tā, piemēram, administratīvajā tiesā pašlaik tiek izskatīta prasība par administratīvā akta atcelšanu, - šo prasību iesnieguši trīs robežsargi, kuri pagājušā gada rudenī dienesta vietā tika pieķerti dzērumā un atvaļināti no dienesta.

Raksts pirmoreiz publicēts Latvijas Avīzē.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

FotoGrozījumi politisko partiju finansēšanas likumā ir mēģinājums “iekonservēt” pašreizējo politisko eliti un izslēgt no spēles mazās partijas. Jaunais likumprojekts veicinās administratīvo resursu izmantošanu politiskajā cīņā, kas neizbēgami novedīs pie varas stagnācijas.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...