Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Okupācijas muzejs ir ne vien ievērojama apskates vieta, kas iekļauta valsts vizīšu laikā, bet arī pats apmeklētākais. Jau divus gadus tā darbinieki cīnās, lai paplašinātu tautai tuvo nākotnes namu. Jo pašreizējās telpas ir par šaurām.

No malas skatoties, liekas, tas ir valstiski pašsaprotami un vajadzīgi. Bet izrādās, ka daudzi pat ar latviskiem uzvārdiem nostājas pret savu valsti. Lai liegtu īstenot lielisko Birkerta projektu, uzrodas 20 pašmāju arhitekti, kas visu noniecina.

Izrādās, ka Latvijas okupācijas vārdu un seku pieminēšanu nīst ne tikai 5.kolonna, kremliskie deputāti, bet ari pašu bāleliņi. Jo, krītot okupācijas varai, pat nīstamākie režīma pakalpiņi apgrieza kažokus, piesprauda auseklīšus un kļuva paipuisīši, paliekot siltajās vietās. Arī vilks, mainot kažoku, savu dabu nemaina.

Par tādu naidīgu attieksmi pret Okupācijas muzeju satraukta ir trimdas vadība, kas ir arī lielākais muzeja finansiālais atbalstītājs, lūdzot palīdzību valdošai elitei. Tomēr skaidra valsts nostāja vēl nav pausta. Dokumenti pārbūvei ir iesniegti Rīgas būvvaldei

Katrai latviešu ģimenei kāds ir cietis okupācijas terorā, tiekot izsūtīts uz vergu darbu nometnēm, ieslodzīts vai nogalināts.

Sevišķi sāpīgi un aizvainojoši par tādu varas elites un 20 naidīgu arhitektu attieksmi, aizmirstot, ka nevar pastāvēt tauta, kas neciena savu pagātni un vērtības, ir represijās cietušiem un brīvības cīnītājiem.

Un vēl viena lieta - klāt prezidenta velēšanas. To vēlēs Saeima, nevis tauta. Varbūt arī labāk, jo tauta tagad vairāk degradēta ar kosmopolītisma, Sorosa un mankurtu internacionālisma murgiem nekā okupācijā ar komunismu.

Pirmo reizi izdevies līdz kandidātiem virzīt partijām nepiederošu, izglītotu, taisnīgu kandidātu, kas nepiedalās shēmās un valsts apzagšanā. Tāds godīgs prezidents ir vajadzīgs tautai, bet vai shēmotājiem no Vienotības un ZZS tas būs pa spalvai?

Kandidātu sauc Egils Levits, Vai mums ir vajadzīgs latviešu tautas patriots vai arī kārtējais atradenis zoodārzā ar nasing spešal?

To visu zina arī Vienotība un ZZS . Ja viņi balsos pēc sirdsapziņas, tad prezidents būs Levits, bet, ja par shēmām, tad kārtējais klauns vai slogs uz tautas pleciem.

Debatēs visvairāk šokēja viena kandidāta alkatīgā varas kāre, gailot acīm sakot - es būšu prezidents. Tiesa, Bondaram ar 7 balsīm tālu netikt. Smuka frizūra gan ir...

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Katoļu baznīcas Bīskapu konferences aicinājums sakarā ar Eiropas Parlamenta vēlēšanām

FotoTuvojoties Eiropas Parlamenta vēlēšanām, Latvijas bīskapu konference vēlas atgādināt par katra kristieša līdzatbildību kopējā labumā, kas ir cieši saistīts ar līdzdalību vēlēšanās.
Lasīt visu...

12

Daži argumenti (no daudziem), kāpēc Dombrovskis ir nelietīgs divkosis

Foto1. Zināms, ka Dombrovska grāmatas izdošanu latviešu valodā ir finansējusi Kuveitas naftas kompānija, kura bija ieinteresēta no valdības saņemt licenci naftas meklēšanai Baltijas jūrā! Dombrovskis izteicās, ka viņam neesot informācijas par paša grāmatas finansējuma avotiem.
Lasīt visu...

6

“Bezkompromisa tiesiskums” bez maskas: „Liepājas metalurga” izlaupītāji reiderē „Olainfarm” un stiepj rokas pēc LU īpašumiem

FotoVelmers un Krastiņš kopā ar Prudentia partneri Rungaini izpārdeva Liepājas metalurga īpašumus. Pārdeva pa daļām, par cenu, kas vairākkārt zem tirgus cenas. Valsts nesa zaudējumus, likvidatori uzvārījās.
Lasīt visu...