Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

J. Rozes grāmatnīcu tīkls atteicies laist tirdzniecībā nule iznākušo uzņēmējas Ināras Vilkastes grāmatu Uzbrukums valstij. "Neērtais Vaškevičs". Uzņēmuma vadība, kas jau iepriekš politisku apsvērumu dēļ ir atteikusies tirgot dažādas grāmatas, kategoriski atsakās sniegt jebkādus komentārus par šo lēmumu.

Grāmata, kuras prezentācija paredzēta šonedēļ, faktiski ir ievērojams dokumentu un faktu apkopojums, uz kura pamata Vilkaste sniedz savu skatījumu uz pēdējo desmit gadu notikumiem saistībā ar viņu pašu un viņas dzīvesbiedru, bijušo Muitas kriminālpārvaldes vadītāju Vladimiru Vaškeviču.

Fakts, ka J. Rozes grāmatnīcu vadītāji un īpašnieki Ainārs Roze un Ināra Beļinkaja (attēlā) pieņēmuši šādu lēmumu, Pietiek kļuva zināms jau pirms divām nedēļām, un visu šo laiku abi uzņēmēji ir dažādos veidos izvairījušies no sava viedokļa skaidrošanas.

Kāds Andris, kurš atteicās nosaukt savu uzvārdu un kurš teicās sniedzam oficiālo grāmatnīcu tīkla viedokli, vispirms Pietiek apgalvoja, ka viņam esot droši zināms - Vilkastes grāmata neesot biznesa projekts, un tieši tāpēc arī J. Rozes grāmatnīcu tīkls to atteicies laist tirdzniecībā.

Pēc tam šis pats Andris Pietiek nāca klajā ar jaunu versiju - esot noskaidrots, ka grāmatai neesot nodrukāts svītrkods, līdz ar ko to laist tirdzniecībā nemaz neesot iespējams.

Ne uz kādiem citiem jautājumiem grāmatnīcu tīkla pārstāvis nevēlējās atbildēt, paziņojot - ja reiz jautājums esot bijis par Vilkastes grāmatu, tad tas esot atbildēts, un vairāk ar medijiem grāmatnīcu tīklam nekas runājams neesot.

Savukārt Aināra Rozes un Ināras Beļinkajas sekretāre Pietiek vairākkārt paskaidroja, ka jautājumi abiem esot nodoti, taču acīmredzot atbildes uz tiem sniegtas netikšot. "Tad, kad būs, ko teikt, jums arī piezvanīs!" pēdējā sarunā paziņoja sekretāre.

Šī nav pirmā reize, kad J. Rozes grāmatnīcu tīkls politisku iemeslu dēļ atsakās laist tirdzniecībā kādu grāmatu. Viens no zināmākajiem gadījumiem ir uzņēmuma atteikums savās grāmatnīcās pārdot arī grāmatu par Vairu Vīķi-Freibergu Va(i)ras virtuve. Arī toreiz uzņēmums par savu lēmumu nevēlējās sniegt nekādus komentārus.

Foto no lsm.lv

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...