Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ir jārunā

22.10.2017. 03:01

3.2.) Rezultātā 50.g. nodzīvotajiem, apgrūtinātajiem namīpasumiem tika liegta iespēja veikt lielākus remontus, renovēt. Sekas tam ir skaidri redzamas.

Atbildēt

Ir jārunā

22.10.2017. 02:58

1) 27g. ne valsts un ne pasvaldība, bet denacionalizēto namu īpasnieki iznes sociālo slogu uzturot "veco īrnieku" īres maksas zem tirgus cenas. 2) Ko nozīmē tirgus cena? Tie ir nodokļi valstij un pasvaldībai, ēkas uzturēsana, remonti, administrēsana utt. 3.1) Jāatgādina, ka atgriežot namīpasumus netika atjaunota namīpasnieku krājaizdevu sabiedrība ar remontiem paredzētajiem noguldījumiem. Rezultātā 50.g. nodzīvotajiem, apgrūtinātajiem īpasumiem tika liegta iespēja

Atbildēt

Imants

20.10.2017. 15:16

KOmentāros pagaidām nav atrodama taisnība.

Tā ir citur, ko nesaprot "varenie"īpašnieki", jo sevišķi "baltie baroni'.
Taisnība ir tur, ko raksta arī, ka valsts varai un pašvaldībām, kuri sataisīja šādus sūdus, tos ir jāiztrebj, nevis rīkot eksekūcijas namīpašnieku – pārpircēju un banku augļotāju pavadā, taisīt jaunu likumu prāvas tautas daļas iznīcināšanai, paverdzināšanai un novešanai nāvē, jo pensionāri jo sevišķi pie vecuma, ir jūtīgi un nespēj pārdzīvot vardarbību un pazemošanu.

Jaunie no valsts vardarbības aizbēgs un piepulcēsies tiem 400 000 aizbēgušo, lai gan valsts vara, organizētā noziedzība tiem dzenas pakaļ, grib iekasēt meslus.

Ļoti stulbi un nekaunīgi, apmāti ir šie namīpašnieki,tikpat stulbi kā šī valsts vara, jo sevišķi valsts NOMENKLATŪRA. Re kā teikts rakstā LA rakstā: “Ko grib nama īpašnieks, to atklāti un bez aplinkiem vēsta pilnvarnieks Raimonds Zundurs. Grib tukšus dzīvokļus, lai tos varētu izremontēt un lai vēlāk izīrētu par īres tirgus cenām. Vai arī piedāvā noslēgt jaunus īres līgumus, bet ar pavisam citiem noteikumiem, kas būtībā nozīmē to pašu”.

Un kādēl šādi namīpašnieki vai pārpircēji cīnas ar īrniekiem? Kur ir namīpašnieku biedrības? Kādēļ šie “zunduri” un viņu - namīpašnieku oragnizācijas, biedrības neiet kopā ar īrnieku biedrībām, ar īrniekiem pret valsti un pašvaldību, neprasa risinājumu”. Tādēļ, kā teikts, ka visi šāda tipa un kopā namīpašnieki ir stulbi. Jau 27 gadus karo ar īrniekiem un nesaprot, kas ir mūsu sanaidotājs, noziedznieks un ļaundaris – valsts organizētā noziedzība.

Ejiet kopā ar īrniekiem pret valsti, prasiet atbrīvot savu mājīpašumu no pirmsreformas īrniekiem, prasiet atdot māju – īpašumu natūrā, nevis ar apgrūtinājumiem vai īrniekiem, piepra kopāasoiet izmaksāt īeniekiem kompensāciju, lai īpašnieki var kļūt brīvi, slēgt jaunus līgumus vai prasīt jau likumīgi īrniekus p atstāt dzīvokli un šo māju. Bet jūs, garā nabadzīgie, ar īpašuma svētumu apmātie īpašnieki, saucat īrniekus par “parazītiem”, bet īrnieku jms piedāvā “lopu vagonus”, lai jūs vestu pie prāta. Karš ir īres namos, novērsiet to kopā ar īrniekiem šo valsts pazemojumu un netaisnību kā pret jums, tā pret īrniekiem. Kopā jums izdosies! Vai kaut ko sapratāt? !!!!! !!!!!! !!!!!!!! !!!!!!! !!!!!!! !!!!!! !!!!!!! !!!!! !!!!! !!!!!

Atbildēt

Temīda ir bezspēcīga

20.10.2017. 12:01

»

Lai iesūdz tiesā

Lai prokuratūra sāk vajāt tos, kuri dabūjuši nelegāli ziņas, lai tektu - esmu īpašniece, īpašums ir svēts un te rāda dokumentus vai tml


Ko tu gribi atrast korumpētās tiesās? Vai Latvija ir tiesas? Tās nav organizētātās noziedzības balsts un sastāvdala (nu, ne jau visi, bet milzīgs apjoms tiesnešu)?

Atbildēt

Ir jābeidz melu kampaņa

18.10.2017. 08:49

Vai tiesām, lai atjaunotu denacionalizētās mājas, vienīgais risinājums ir pārpircēji, kuriem "vecie īrnieki" nav saistosi?

Atbildēt

Ir jābeidz melu kampaņa

18.10.2017. 08:45

»

Seni meli

Meli, jo nekāda dzīvokļu būvniecība vairs nav. Prokuratūra tāpat kā deputāti, nomenklatūra, tiesas ministri ir biznesā un kārto sava biznesa lietas caur amatu, pa kluso, reti noķer kādu Lato Lapsa. Paldies viņam.Otrs - kā tad izpaušstos sodīt īpašniekus, ja kādam īrniekam iedod īres dzīvokli? Ak, neļauj...


Jebkurai ģimenei ar bērniem, lai uzlabotu dzīves apstākļus, dzīvoklis ir jānopērk. Izņēmums ir t.s. pad. laika īrnieki denac. namos. Lai būtu. Bet ir nosacījums - jābūt kļauzai, sodam, kas 20.gs.s. ēkās nesagādā problēmas (+50 g. un jauno laiku apgrūtinājumu bagāža). Kādēļ tad "vecie dzīvokļi" tiek pieturēti, varbūt, iemesls ir tirgus cenai neatbilstosā īres maksa ( 10-30 EUR, īre+kom., daļai -0, pilnībā dzīvo uz īpasnieka rēķina), arī par nodokļiem (t.sk. apksīri) galva nesāp.

Atbildēt

Seni meli

17.10.2017. 22:30

»

Vienos vārtos

Ar pad. laika īrniekiem nejoko - īres valdē viņus uz rokām nēsā (dzīvokļus PIEŠĶIR), pasvaldībai tā ir iespēja lieku reizi nopelnīt sodot īpasniekus kā arī ļauj leģitimizēt dzīvokļu māju būvniecību uz visu nodokļu maksātāju rēķina


Meli, jo nekāda dzīvokļu būvniecība vairs nav. Prokuratūra tāpat kā deputāti, nomenklatūra, tiesas ministri ir biznesā un kārto sava biznesa lietas caur amatu, pa kluso, reti noķer kādu Lato Lapsa. Paldies viņam.Otrs - kā tad izpaušstos sodīt īpašniekus, ja kādam īrniekam iedod īres dzīvokli? Ak, neļauj spīxdzinātšo īrnieku ar patvaļu, piespiest maksāt cik patīk?

Atbildēt

sertifikātus nodzēra

16.10.2017. 17:55

mūža garumā dzīvokli nav nopelnījuši

Atbildēt

Vienos vārtos

16.10.2017. 13:30

»

Lai iesūdz tiesā

Lai prokuratūra sāk vajāt tos, kuri dabūjuši nelegāli ziņas, lai tektu - esmu īpašniece, īpašums ir svēts un te rāda dokumentus vai tml


Ar pad. laika īrniekiem nejoko - īres valdē viņus uz rokām nēsā (dzīvokļus PIEŠĶIR), pasvaldībai tā ir iespēja lieku reizi nopelnīt sodot īpasniekus kā arī ļauj leģitimizēt dzīvokļu māju būvniecību uz visu nodokļu maksātāju rēķina.

Atbildēt

Lai iesūdz tiesā

16.10.2017. 12:42

»

un

Lūdzu ieskenējiet un parādiet dokumentus. ka neesat ēzelis, lai tauta redz


Lai prokuratūra sāk vajāt tos, kuri dabūjuši nelegāli ziņas, lai tektu - esmu īpašniece, īpašums ir svēts un te rāda dokumentus vai tml.
Ar denacionalizācijas bandu nejoko, neko nepanāksi.

Atbildēt

Aigars

16.10.2017. 09:22

»

un

Lūdzu ieskenējiet un parādiet dokumentus. ka neesat ēzelis, lai tauta redz


Bija raksts par mājas Brīvības ielā 74 denacionalizāciju ut kā bijušajiem īpašniekiem, kuri jau 1937.gadā vairs nebija īpašnieki.

Atbildēt

Ir jārunā par lietas būtību

16.10.2017. 01:19

Arī "vecie īrnieki" liela daļa ir ar nenoformētiem vai daļēji noformētiem līgumiem, interesanti ir t.s. speciālie dzīvokļi. Tas netraucē tiem jau 27.g. būt priviliģētiem "uz mūžu". Kādas tam ir sekas var redzēt vēsturiskajos Rīgas rajonos, īpasi katastrofāli tas ir tur, kur ir ēkas bez ērtībām , ar āra tualeti un ir nepieciesamsa pārbūve atbilstosi mūsdienu prasībām. Traģiski ir tas, ka valsts izliekas to neredzam un nodokļi sit zem jostas vietas tiesi sādiem īpasumiem.

Atbildēt

P.s.

15.10.2017. 23:57

»

harosh lja lja lja

Kada tev publicesana , ja tiesa atzinusi uz papira stripotu teksta kopiju par faktu sanemt ipasumu, plus ja vel divus uzpirktus bomarus par lieciniekiem pasauc, citi vispar pie notara luni iesledza un viss cikenieka


Dazam labi informetam cilikam par datu baze oieejamiem ipashumiem pat venecueelas kundzite testamentu bija "uzcepusi" ,ko veikli puikas smuki apliecinajusi ar viltotu shtempeli, ko tiesa akcepteja!

Atbildēt

harosh lja lja lja

15.10.2017. 23:51

»

ipasnieks

Bla.. bla.. Viena tante teica ka īpašuma atgūšana notikusi uz viltotu papīru pamata, otrs onkulis izpušķoja ka tādi ir 40% gadījumu.. bla..bla.. Pamatojoties uz to var pieņemt likumus kas nefunkcionē, saukt citus par noziedzniekiem utt...


Kada tev publicesana , ja tiesa atzinusi uz papira stripotu teksta kopiju par faktu sanemt ipasumu, plus ja vel divus uzpirktus bomarus par lieciniekiem pasauc, citi vispar pie notara luni iesledza un viss cikenieka!

Atbildēt

ipasnieks

15.10.2017. 13:35

»

No Rīgas Balss

Jānis Karpovičs Rīgas domes privatizācijas komisijas vietnieks Rīgas Balsij stāstīja - ap 40% denacionalizācijas gadījumu ir fiktīvi. Mēģinājām kaut ko darīt, bet mums nekas neizdevās


Bla.. bla.. Viena tante teica ka īpašuma atgūšana notikusi uz viltotu papīru pamata, otrs onkulis izpušķoja ka tādi ir 40% gadījumu.. bla..bla.. Pamatojoties uz to var pieņemt likumus kas nefunkcionē, saukt citus par noziedzniekiem utt.

Ja jau tāds gadījums bija tad īrnieki noteikti savāca papīru kalnus kas pierāda ka radniecības nav. Lūdzu ieskenējiet un parādiet lai tauta redz. Neviens galma āksts jums neliedz publicēt šādus dokumentus!

Ir tikai viens iemesls kāpēc tādi dokumenti nav publicēti – TĀDU NAV!

Atbildēt

No Rīgas Balss

15.10.2017. 13:04

»

ipasnieks

Cik var muldēt!! 99% procentiem tie bija tēvu vai vectēvu īpašumi. Dēļ viena krimināla gadījuma tad visiem tagad jācieš jau 25 gadus...


Jānis Karpovičs Rīgas domes privatizācijas komisijas vietnieks Rīgas Balsij stāstīja - ap 40% denacionalizācijas gadījumu ir fiktīvi. Mēģinājām kaut ko darīt, bet mums nekas neizdevās.

Atbildēt

Kļūdu lab.

15.10.2017. 13:01

Ja gribiet zināt, viens no bijušajiem Saeimas deputātiem (viņš ir ļoti populārs) arī teica - es kā deputāts nosūtīju vairāku fiktīvu faktu denacionalizāciju, krāpšanu un man tāpat prokuratūras civilistu grupas prokurori atbildēja - likumīgi un pamatoti. Viņš turpina - laikam galmā ir noteikts, ka nevienu faktu gaismā necelt, jo tad var sākt birt serijveida atklājumi, nekādas "paraugprāvas" un galma ākstiem neko nevar padarīt, piebilstu - rīdzenes galma ākstiem.

Atbildēt

Zanei taisnība 100 %

15.10.2017. 12:58

»

zane

Visa tā denacionalizācija taču uz viltotiem papīriem. Blūmentāles lieta parādīja - krievu čekists bandīts uzdrukājis ar rakstāmmašīnu it kā 60-tajos gados taisītu privāto testamentu, kaut ko pavilcis apakšā, ne tas Blūmentāles paraksts, ne viņa to bija novēlējusi. Bet īpašumu sev denacionalizēja...


Paša Rīgas centrā atklājām - denacionalizācijas lietā radniec;ibas "izziņa"- rakstīta ar roku, bez paraksta, bez datuma un bez autora. Denacionalizācijas lēmumā teikts - pamatojoties uz radniecības "izziņu". lpp. nr.1, nolēma - atgriezt īpašumu mantiniekiem.

Bija savākti visi 100 % ,pretējie radniecības pierādījumi (prokuratūra draudēja, ka "ielauzušies" datu bāzes bez atļaujas vai tml.), kas varētu būt mantinieki, kuri sen miruši un neviena asinradinieka nav. Un prokuratūra atbildēa - pamatojoties uz "īpašnieku" papildus paskaidrojumiem (pamatojoties uz kukuli?), secinām - denacionalizācija "likumīga un pamatota".

Ja gribiet zināt, viens no bijušajiem Saeimas deputātiem (viņš ir ļoti populārs) arī teica - es kā deputātfiktīvu denacionalizāciju, krāpšanu un man tāpat prokuratūras civilistu grupas prokurori atbildēja - likumīgi un pamatoti. Viņš turpina - laikam galmā ir noteikts, ka nevienu faktu gaismā necelt, jo tad var sākt birt serijveida atklājumi, nekāda "paraugprāvas" un galma ākstiem neko nevar padarīt, piebilstu - rīdzenes galma ākstiem.

Atbildēt

PAKLAUSĪJOS

15.10.2017. 11:53

»

Paklausies

Paklausies, ko "gudrie"runā


Nožēlojami.

Atbildēt

ipasnieks

15.10.2017. 11:29

»

zane

Visa tā denacionalizācija taču uz viltotiem papīriem. Blūmentāles lieta parādīja - krievu čekists bandīts uzdrukājis ar rakstāmmašīnu it kā 60-tajos gados taisītu privāto testamentu, kaut ko pavilcis apakšā, ne tas Blūmentāles paraksts, ne viņa to bija novēlējusi. Bet īpašumu sev denacionalizēja...


Cik var muldēt!! 99% procentiem tie bija tēvu vai vectēvu īpašumi. Dēļ viena krimināla gadījuma tad visiem tagad jācieš jau 25 gadus?

Tad pieņemiet likumu ka ja īpašums piederējis radiniekiem tad beztermiņa līgumu izbeidzami mēneša laikā, bet ja radniecības nav tad viss turpinās pa vecam! Ak vai, tad tikai izrādīsies ka šitā visa ir tikai muldēšana par viltotiem papīriem.

Atbildēt

pilsonis

15.10.2017. 09:12

»

likums

Jā bija šī speciālā PAGAIDU norma un vairs nebūs. Likumus var gan pieņemt gan atcelt


Tā jau ir- PAGAIDU Saeima pieņem PAGAIDU likumus.

Atbildēt

zane

15.10.2017. 09:06

Visa tā denacionalizācija taču uz viltotiem papīriem. Blūmentāles lieta parādīja - krievu čekists bandīts uzdrukājis ar rakstāmmašīnu it kā 60-tajos gados taisītu privāto testamentu, kaut ko pavilcis apakšā, ne tas Blūmentāles paraksts, ne viņa to bija novēlējusi. Bet īpašumu sev denacionalizēja

Atbildēt

jim

14.10.2017. 21:39

»

pilsonis

Arhīva dati liecina, ka 90% no visiem denacionalizētajiem īpašumiem līdz 1940.gadam bija ieķīlāti bankās un kredīti nebija atdoti


Exsactlii, kameraden! Un lidz pat sai dieninai nav tikushi atmaksati, bet ipashniki za kordonon vel atlaujas kko njaudet ka psrs okupacija palikshie neesot par vinju nedvizku pietiekami rupejushies! Taa ka vel bija vesels bars ar viltotiem testsmentiem, kas uzdevas par mantiniekiem! :-) :-) :-)

Atbildēt

pilsonis

14.10.2017. 19:22

»

SK

Īrnieku tiesības ir ievērotas. Tas nozīmē ka īrniekiem nav tiesību dzīvot īpašumā beztermiņa. Lasi Civillikumu. Pēc 1 mēneša brīdinājuma/uzteikuma dzīvoklis ir jāatbrīvo


Attiecībā uz īres līgumiem ir speciālā norma un šobrīd nevienu nevar izlikt bez tiesas sprieduma. Pēc denacionalizācijas autoriem un izpildītājiem cietums raud.

Atbildēt

SK

14.10.2017. 19:12

»

pilsonis

Ja tu iegādājies māju, kurā ir īrnieki, tad tev ir jāievēro šo īrnieku tiesības


Īrnieku tiesības ir ievērotas. Tas nozīmē ka īrniekiem nav tiesību dzīvot īpašumā beztermiņa. Lasi Civillikumu. Pēc 1 mēneša brīdinājuma/uzteikuma dzīvoklis ir jāatbrīvo.

Atbildēt

fakc

14.10.2017. 18:46

Rezultāts tam ka simtiem šādus namus nav iespējams renovēt jo katrā ir viena vai divi īrniekiem ir tāds ka mākslīgi ir samazināts dzīvokļu piedāvājums tirgū. Bet samazināts piedāvājums nozīmē to ka paaugstinās cena jo pieprasījums jau nemainās. Rezultāts ir tāds ka simtiem tūkstoši cilvēku ir spiesti pārmaksāt par nekustamo īpašumu.

Atbildēt

fakc

14.10.2017. 18:42

»

Turpin.

DENACIONALIZĀCIJA IR REALIZĒTA NELIKUMĪGI, tas ir sociāli netaisnīgs akts, tā ir pretrunā ar Satversmi un starptautiskajām tiesību normām, jo diskriminēti simtiem tūkstoši pret 10 tūkstošu apmierināto «īpašnieku» tiesību un valsts (pašvaldību) mājās dzīvojošiem īrniekiem, jo denacionalizācija notika...


Piekrītu ka jāizvērtē un tā saucamajiem īrniekiem ir jāpiemēro Krimināllikuma 89 pants par kaitniecību lielos apmēros. Piemēram, Vilandes iela 11. Vakaros ejot garām redzu gaismu 2 logos. Tur joprojām dzīvo vienā īrniece ar kura atsakās iet dzīvot citur, kā rezultātā vecākais Rīgas jūgendstila nams brūk kopā, jo renovāciju ir iespējams veikt tikai ēkā kur nedzīvo cilvēki. Un tādu namu Rīgā ir ļoti daudz, kurus nav iespējams atjaunot, jo tur dzīvo 1 vai 2 īrnieki, kuri principāli atsakās dzīvot citur.

Atbildēt

Ir, ir

14.10.2017. 18:30

»

jim

Tūlīt psihie advokāti te sarosīsies


Sācis rakstīt "lopu vagonu" kontingents? Normālie īpašnieki saprot visas tautas intereses un saprot īrniekus, nekaro un neplēš ādu, nedzen kapā.

Atbildēt

Anna

14.10.2017. 18:23

»

lipsts

Vienīgie, kas šajā situācijā tiek diskriminēti, ir īpašnieki, kuru tiesības rīkoties ar savu īpašumu tiek ierobežotas. Tas ir absurds, ka laikā, kad pagājis vairāk nekā ceturdaļgadsimts kopš sabrukusi PSRS, joprojām veselam baram cilvēku, balstoties uz nelikumīgiem okupācijas laika līgumiem (nelikumīgiem...


Newrunāsim daudzskaitlī - īpašnieki. Runāsim par bandītiem alkašiem un plēsoņām - baltajiem baroniem, par tipa nagu maucējiem lielai tautas daļai. Šis arī drīzāk ir arī šis "lipsts", visīstakāis parazīts.

Ja tev vera nepatīka, un ļauj nemaksāt nodokļus, neļauj spīdzināt tautu, ļauj nemaksāt algas, tad prasi no valdības, bet nespīdzini tautu, parazīts. Kāds tu īpašnieks?

Tieši īrnieki bija tie, kas ražoja un uztur;ēja Latviju un latvietību, viņu darbs tika ieguldīts materiālo vērtību ražōšanā, ko tu un citi blēži prihvatizēja. Tu neesi aiz naga melns pelnījis ne īpašumu, ne godu.

Noziegums ir arī pret pensionāriem, izslēdzot okupācijas laika stāžu no pensijas aprēķina. Saražoto mantu izlaupīja un neiemaksāja pensiju fondā. Tas nav bandītisks risinājums? Un tu nekauņa brašojies ar īpašumu!

Atbildēt

nu bet elementāri

14.10.2017. 16:00

»

pilsonis

Interesanti, cik no tiem, kas bija uz barikādēm un atbalstīja neatkarības atjaunošanu, būtu to darījuši, ja būtu zinājuši, kā viņu dzīves veidosies neatkarīgā Latvijā (zaudēja darbu, zaudēja pajumti, zaudēja dzimteni


neviens to nebūtu darījis, protams, ja ir runa par normāliem cilvēkiem.
izņemot dažus rietumdermokrātu propagandas pālī sazombētus lipstus un tamlīdzīgus latvāņus.

Atbildēt

pilsonis

14.10.2017. 12:51

»

lipsts

Vienīgie, kas šajā situācijā tiek diskriminēti, ir īpašnieki, kuru tiesības rīkoties ar savu īpašumu tiek ierobežotas. Tas ir absurds, ka laikā, kad pagājis vairāk nekā ceturdaļgadsimts kopš sabrukusi PSRS, joprojām veselam baram cilvēku, balstoties uz nelikumīgiem okupācijas laika līgumiem (nelikumīgiem...


Interesanti, cik no tiem, kas bija uz barikādēm un atbalstīja neatkarības atjaunošanu, būtu to darījuši, ja būtu zinājuši, kā viņu dzīves veidosies neatkarīgā Latvijā (zaudēja darbu, zaudēja pajumti, zaudēja dzimteni,..)?

Atbildēt

lipsts

14.10.2017. 12:18

Vienīgie, kas šajā situācijā tiek diskriminēti, ir īpašnieki, kuru tiesības rīkoties ar savu īpašumu tiek ierobežotas. Tas ir absurds, ka laikā, kad pagājis vairāk nekā ceturdaļgadsimts kopš sabrukusi PSRS, joprojām veselam baram cilvēku, balstoties uz nelikumīgiem okupācijas laika līgumiem (nelikumīgiem, jo tos neslēdza likumīgie īpašnieki) tiek atļauts parazitēt. Jā, visi "īrnieki", kas dzīvo ar šādiem līgumiem nav saucami savādāk kā par parazītiem.

Atbildēt

Sagrautais, izpārdotais

14.10.2017. 09:38

»

Sagrautais, izpārdotais

denaciolalizēto namu fonds - kā interesēs? Pateicoties minētam Augstākas padomes lēmumam - 27 gadus tiek neievērotas denacionalizēto namu īpasnieku tiesības, nav kompensēti, tiek padziļināti padomju laika radītie zaudējumi, arī cilvēciskie. Pirms tiek veiktas izmaņas, ir nepieciesama neatkarīga situācijas...


Ir jārunā par to, ka liela daļa "veco" īrnieku (ar beztermiņa tiesībām) jau sen ir iegadājusies savus īpsumus, dzīvo ārzemēs, bet dzīvokli denacionalizētajā namā izmanto, lai gūtu peļņu, izdod apaksīrē, neieguldot ēku uzturēsanā, remontos, nemaksā komunālos, nodokļus. Rezultāts ir graustu rajons centrā.

Atbildēt

Sagrautais, izpārdotais

14.10.2017. 09:28

denaciolalizēto namu fonds - kā interesēs? Pateicoties minētam Augstākas padomes lēmumam - 27 gadus tiek neievērotas denacionalizēto namu īpasnieku tiesības, nav kompensēti, tiek padziļināti padomju laika radītie zaudējumi, arī cilvēciskie. Pirms tiek veiktas izmaņas, ir nepieciesama neatkarīga situācijas analīze, kādas ir esosās politikas sekas, cik postosi tas ir ietekmējis vēsturisko apbūvi, cik % vēl ir vēsturiskie īpasnieki, cik praktizē apaksīri?

Atbildēt

keiss

14.10.2017. 09:14

kad 1940.gadā valsts nacionalizēja visus pilsoņu īpašumus, pretī nedodot neko, bet pat izsūtot, tad viss bija pareizi? ja 90.gados šo netaisnību likvidēja, denacionalizējot īpašumus, tad valstij bija jāuzņemas atbildība par nolaistajiem īpašumiem un tajos dzīvojošajiem īrniekiem, pēdējiem rodot iespēju īres vietas ierādīt valsts un pašvaldības namos, nevis sarīdīt bijušos īrniekus ar īpašniekiem, kuriem nolaistie īpašumi jāuztur par niecīgajām īres maksām, ko maksā denacionalizēto namu īrnieki, kas ir neiespējami.

Atbildēt

jebaģajs

14.10.2017. 07:42

Gaidām judikatīvā pedikātora Vislatvijas advokatīvā e-breja Šļupkes komentārus. Prognozēju,ka visi kuri negrib šķirties no sava piķa/dzīvokļa tiks apsaukti par krievu hibrīdajiem aģentiem un troļļiem/botiem.

Atbildēt

Dobeļu Juris

14.10.2017. 05:47

Šis brīnums skan labāk par jebkuru Jēkaba ielas dzīvnieku fermas komisijas apakškomisiju:

Cilvēktiesību Līgu Starptautiskās Federācijas Latvijas Republikas Cilvēktiesību komiteja

Atbildēt

Rukruk

14.10.2017. 01:27

Ja Tev pieder māja! Tad tā ir Tava māja! Īrniekiem vai nu jāslēdz līgums ar mājas saimnieku, vai jatinas prom! 25 gadu laikā cik tad tādu īrnieku vispār ir palikuši?!

Atbildēt

No MK

13.10.2017. 21:52


Valsts sekretāru sanāksmē:
5.§
Likumprojekts "Dzīvojamo telpu īres likums"
VSS-1076
____________________________________
(J.Citskovskis)
1. Ekonomikas ministrijai likumprojektu un anotāciju saskaņot ar Tieslietu ministriju, Finanšu ministriju, Aizsardzības ministriju, Iekšlietu ministriju, Labklājības ministriju, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, Valsts kanceleju, Latvijas Pašvaldību savienību, Ģenerālprokuratūru, Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienību un LATVIJAS DARBA DEVĒJU KONFEDERĀCIJU. Saskaņoto projektu iesniegt Valsts kancelejā.
2. Pieņemt zināšanai, ka Ekonomikas ministrija lūgs Rīgas domes, valsts akciju sabiedrības "Privatizācijas aģentūra" un Latvijas Republikas tiesībsarga viedokli par likumprojektu.
3. Pieņemt zināšanai, ka Latvijas TIRDZNIECĪBAS UN RŪPNIECĪBAS KAMERA un Latvijas KOMERCBANKU ASOCIĀCIJA sniegs atzinumu par likumprojektu.

Atbildēt

Turpin.

13.10.2017. 21:29

DENACIONALIZĀCIJA IR REALIZĒTA NELIKUMĪGI, tas ir sociāli netaisnīgs akts, tā ir pretrunā ar Satversmi un starptautiskajām tiesību normām, jo diskriminēti simtiem tūkstoši pret 10 tūkstošu apmierināto «īpašnieku» tiesību un valsts (pašvaldību) mājās dzīvojošiem īrniekiem, jo denacionalizācija notika uz tautas un valsts rēķina un uz īrnieku rēķina:
– Ap 90% māju bija ieķīlātas un ķīla neizpirkta.

Rīgas Domē frakcijas sēdē domes deputāts Zaļetajevs teica, ka ir terors dzīvokļu jomā, bet teroristu gan neesot (!?). Ja ir terors, ir arī teroristi. Plaša mēroga pašnāvības un bada nāves, cilvēku mirstība pēc ārējiem nāves cēloņiem Latvijā arī ir terorisma un genocīda sekas.
Likums par denacionalizāciju, dzīvojamo telpu īres likums, likums par valsts pensijām — tā ir visnekrietnākā diskriminācija, ko mūsu «brīvvalsts» varēja izdomāt, jo atņemt pensiju, dzīvokli, nozīmē atņemt darbu, maizi, bērnus un dzīvību vispār.
Valsts varai būtu jāizvērtē kaitniecība dzīvokļu jomā pēc Krimināllikuma 89. panta

Atbildēt

Imants

13.10.2017. 21:15

Re, kad jau UZSĀKĀS cīņa pret emigrācijas apstākļiem UN ATSEVIŠKU IEDZĪVOTĀJU GRUPAS IZNĪCINĀŠANU, INFORMĀCIJA:

Latvijas Iedzīvotāju apvienība: vara ņirgājas par tautu
«Apollo»
Ceturtdiena, 2004. gada 23. septembris 15:59 0 komentāru
Runas valdībā un valdības komisijās, kā arī partijās par īres griestu atcelšanu ir novēršanās no problēmas risināšanas, tautas maldināšana, priekšvēlēšanu krāpšana, nevēlēšanās novērst plaša mēroga diskrimināciju un kompensēt izvērsto netaisnību, teikts šodien izplatītajā Latvijas Iedzīvotāju apvienības paziņojumā.

Piedāvājam iepazīties ar visu paziņojuma tekstu.
«Masu mediju loma būtu skaidrot tiesības, aizstāvēt pazemoto tautu. Neviena partija nopietni neiestājas pret tautas beztiesiskumu.
Dzīvokļu genocīds Latvijā turpinās un nebeigsies.
Pēc CSP datiem, denacionalizētas 10 307 mājas, kurās dzīvoja 77 828 ģimenes. Reizinot vidēji ar trīs, tas ir, tika diskriminēti 223 484 cilvēki.
Latvijas BIJUŠĀS UN ESOŠAS VALDĪBAS, Saeimas deputāti un partijas vienkārši ņirgājas par tautu.

Atbildēt

jim

13.10.2017. 21:03

Tūlīt psihie advokāti te sarosīsies! :-) :-) :-)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

FotoRektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot, ka likuma grozījumus, ko Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izstrādājusi ar mērķi ieviest augstskolās padomes, uzskata par juridisku brāķi. Likumprojekta zemo kvalitāti apliecina fakts, ka dažādu institūciju iebildumi pret to izziņā apkopoti uz 570 lapām. Likumprojekts Saeimā ir būtiski jāuzlabo, un augstskolu pārstāvji aktīvi iesaistīsies šajā procesā.
Lasīt visu...

18

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

FotoAr nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) aicinājusi Latvijas Televīziju "savos redakcionālajos lēmumos neveidot papildus konkurenci komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem". LTV lūgusi Eiropas Raidorganizāciju apvienību (EBU) un Konkurences padomi sniegt savu vērtējumu par radušos situāciju. Latvijas Televīzija uzskata, ka NEPLP aicinājums ir ne vien nekorekts un liek domāt par mēģinājumiem ietekmēt sabiedriskās televīzijas redakcionālo neatkarību, bet arī uzskatāmi demonstrē NEPLP ieienteresētību komercmediju interešu aizstāvībā.
Lasīt visu...

21

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

FotoLatvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu ietekmē. Ne mazums no jūras un sauszemes ieradās dažādi pirātiskie ieklejotāji. Un šo kungu valdīšanas vai ietekmes laikā izveidojās arī atsevišķu Latvijas zemes nostūru reliģiskās, kultūras un valodas tendences, ko tagad apzīmē par kultūrvēsturiskiem novadiem, ko saistībā ar novadu reformu izceļ, šķeļ un sadala Latviju un nu jau virza likumus un normas, lai ierādītu katra šī “novada” administratīvās robežas.
Lasīt visu...

13

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

FotoŠajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās projektā iestrādājamās nejēdzības.
Lasīt visu...

21

Tas apdraudēs dzīvības

FotoVeselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

8

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

FotoKā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie Jums saistībā ar Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) likumprojekta pieņemšanas gaitā Saeimā izvērsto dezinformācijas kampaņu, kurā esat tikuši aicināti balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Rēzeknes novadā, nevis Madonas novadā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...

Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Globālās identitātes amoka skrējiens

Pandēmijai “Covid-19” lepni piestāv pārnestā nozīmē lietotas runas figūras. Tajā skaitā lepni piestāv alegorija “amoka skrējiens”. Alegorijas konkrētais tēls ir psihiskais traucējums vārdā...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Optimisma nomācošā aura

Sabiedrībā ir cilvēki, kuru amata pienākums ir izstarot optimismu. Sabiedrība no viņiem gaida vienīgi optimistiskus izteikumus. Taču tam nav jābūt sentimentāli šķebīgam optimismam...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...