Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Kārļa Šadurska vadītā Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) nespēj uzrādīt nekādus aprēķinus un ekonomisko pamatojumu tās plānam reorganizēt (likvidēt) un pievienot Latvijas Universitātei Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmiju (RPIVA).

Pēc tam, kad nāca klajā šie plāni, Pietiek vērsās Izglītības un zinātnes ministrijā ar informācijas pieprasījumu, lūdzot iespēju iepazīties ar visiem ieguvumu aprēķiniem, ekspertu viedokļiem, ekonomisko ieguvumu analīzi utt., kam it kā vajadzēja būt sagatavotam pirms šāda nopietna jautājuma izlemšanas

Sākotnēji IZM apgalvoja, ka šādi aprēķini esot veikti un tikai laika un personāla trūkums neļaujot ar tiem iepazīties. Taču, vairākkārt sazinoties, izrādījās, ka šādus aprēķinus un analīzi IZM tomēr nespēj nodot atklātībai.

Savukārt pēc tam IZM nāca klajā ar oficiālu informāciju par pirmdien paredzētu brīfingu, kurā ministrija skaidrošot „RPIVA reorganizācijas nepieciešamību,  reorganizācijas procesa soļus un pasākumus studiju nepārtrauktības nodrošināšanai”.

Taču pēc šī paziņojuma izplatīšanas izrādījās, ka arī šajā mediju pasākumā ministrija negatavojas publiskot kādus ekonomiskos un finansiālos aprēķinus un analīzi, tā vietā mēģinot izlīdzēties ar datiem par izglītības iestāžu un to studentu skaitu.

Pietiek šodien publicē vienīgo, ko ministrija līdz šim ir spējusi atklāt, tā faktiski pastiprinot bažas, ka nekādus ekonomiskos aprēķinus Šadurska vadītā ministrija pirms lēmuma pieņemšanas par RPIVA reorganizāciju nemaz nav veikusi, - preses brīfingam sagatavoto prezentāciju.

Dokumenti

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...