Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par neslavas celšanu, goda un cieņas aizskaršanu, publisku apmelošanu, faktu sagrozīšanu un skarba apvainojuma "heiteris" adresēšanu manas personas virzienā. Pieprasu publisku atvainošanos no TV3 raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem SIA Red Dot Media, SIA All Media Latvia un žurnālistiem.

Tāpat atvainošanās publiski ir jāsniedz visiem masu medijiem, kuri ir izplatījuši un publicējuši vai kā citādi vairojuši publiskajā telpā ar masu mediju starpniecību izskanējušās, nepatiesās un manu godu un cieņu aizskarošās, klaji melīgās ziņas! Atvainošanās veids un teksts ir jāsaskaņo ar mani personīgi.

2021.gada 4.aprīlī TV3 raidījumā “Nekā Personīga” tika izplatīta melīga, nepatiesa un manu godu un cieņu aizskaroša, nepatiesa informācija, pasniedzot kā faktu manu dalību un iesaisti raidījumā minētajās organizācijās. Diemžēl, manu viedokli neviens no raidījumu veidojošajiem žurnālistiem nemaz nepapūlējās iegūt, kur nu vēl pārbaudīt faktus un informācijas patiesumu. Ar mani neviens nesazinājās!

Cik man zināms, raidījums izplata nepatiesu informāciju – "Nekā personīga" piebilst, ka arī plašās pretkampaņas pret Eirovīzijas dziesmu un tās izpildītāju Samantu Tīnu pirmssākumi meklējami Aleksandra Ļedjajeva un nekur nereģistrētās apvienības “Latvijas Brīvības Alianse” virzienā. Tie ir klaji meli!

Vistuvākajās dienās manā ģimenē gaidāms pieaugums. Šai jūtīgajā laikā jūtos īpaši nepamatoti un melīgi aizvainots, jo nekad dzīvē neesmu bijis heiteris un/vai interneta trollis.

Neesmu saistīts nedz ar reliģisko organizāciju “Jaunā paaudze” , nedz ar informatīvo platformu “Brīvvalsts Televīzija”, nedz “Latvijas Brīvības Alianse”, nedz A. Gobzemu un A. Šleseru. Neesmu nevienas organizācijas, alianses, politiskās partijas un citas apvienības biedrs vai domubiedrs.

Esmu neatkarīgs Latvijas pilsonis, kurš ir paudis savu personīgo viedokli skaļi - “Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai un latviešu tautas gadsimtos koptajām tradicionālajām vērtībām”!

Tikai un vienīgi es esmu sabiedrībā plašu rezonansi guvušās Eirovīzijas pretkampaņas aizsācējs un ierosinātājs. Es iesniedzu iniciatīvu līdzdalības platformā ManaBalss.lv, lai sabiedrība varētu izteikt savu nostāju šajā jautājumā. To varu apliecināt un pierādīt es un līdzdalības platforma ManaBalss.lv. Iniciatīvas mērķis – “LATVIJA EIROVĪZIJĀ – PAR SABIEDRĪBAS LĪDZDALĪBU LATVIJAS TĒLA VEIDOŠANĀ!” - https://manabalss.lv/i/2053 .

Atklāti meli ir arī TV3 raidījumā paustais, ka plašās pretkampaņas pret Eirovīzijas dziesmu meklējami A. Ļedjajeva un “Latvijas Brīvības Alianse” virzienā. Tā nav taisnība! Es neesmu nevienas no augstāk minēto organizāciju un kustību ne biedrs, ne dalībnieks un noteikti jau neesmu nekāds “sektants” vai, kā mani aizskāra raidījuma žurnālists Jānis Krēvics, "heiteris".

Esmu šokā, ka man kā Latvijas pilsonim, kurš ir paudis savu viedokli publiski un aizstāv latviešu tautas gadsimtos koptās tradicionālās vērtības un iestājas par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā, var vienkārši no zila gaisa pašā Lieldienu vakarā uzgāzt samazgu spaini, nepārbaudot faktus un informācijas patiesumu.

Kā tas var būt? Un ko tas liecina par Latvijas žurnālistikas standartiem un tās kvalitāti, nemaz nerunājot par tās objektivitāti un uzticamību? Šis ir spilgts piemērs, kā tiek veidotas ziņas un pasniegti atklāti meli kā faktos balstīta, neapgāžama patiesība.

Sabiedrības lielā interese par izveidoto Latvijas tēlu Eirovīzijā pamudināja “Brīvvalsts Televīziju” uzaicināt mani uz interviju un sniegt savu viedokli par Eirovīzijas dziesmu un tās video vizualizācijā redzamo lielai sabiedrības daļai nepieņemamo vēstījumu, kurš tiek pasniegts kā visas tautas atbalstīts Latvijas tēls pasaulei. Protams, ka es izmantoju šo iespēju, lai uzrunātu sabiedrību un dalītos ar savu viedokli.

Pēc pieaugošās diskusijas sabiedrībā un, redzot sabiedrības attieksmi šajā jautājumā, mani uzaicināja uz diskusiju, paust savu viedokli par Samantas Tīnas Eirovīzijas dziesmu arī kristīgā draudze “Jaunā Paaudze”, jo arī viņi kā Latvijas sabiedrības pārstāvji saskatīja tajā nepieņemamas lietas, kuras apdraud Latvijas sabiedrības un latviešu tautas gadsimtos koptās tradicionālās vērtības. Protams, videoklipa vizualizācijā sniegtais vēstījums tika apskatīts diskusijas gaitā arī no svēto rakstu puses. Kas ir saprotami.

Arī Latvijas Televīzijā, Gunta Bojāra vadītajā raidījumā “Aizliegtais Paņēmiens” tika publiski pausts mans viedoklis par Samantas Tīnas Eirovīzijas dziesmas videoklipa vizualizācijā redzamo man nepieņemamo, publiski pasniegto Latvijas tēlu. Šī raidījuma sižets bija par cenzūru un viedokļu dzēšanu interneta vietnē “Facebook”. Atgādinu, ka tieši šis fakts, ka mans raksts par Eirovīzijas dziesmu tika cenzēts, to izdzēšot, radīja milzīgu neapmierinātību sabiedrībā. Raidījuma ieraksts LTV - https://ltv.lsm.lv/.../22.03.2021-aizliegtais-panemiens.../

Ņemot vērā visu augstāk minēto, esmu apņēmības pilns vērsties tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par goda un cieņas aizskaršanu, un neslavas celšanu. Pieprasu publisku atvainošanos no TV3 raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem (attēlā Arta Ģiga - viena no veidotājām) un žurnālistiem. Tāpat atvainošanās publiski ir jāsniedz visiem masu medijiem, kuri ir izplatījuši un publicējuši vai kā citādi vairojuši šīs nepatiesās un manu godu un cieņu aizskarošās, klaji melīgās ziņas!

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

FotoPartiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT kopienu un ierobežos pārējai sabiedrībai vārda brīvību.
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

FotoCienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

21

9.maijs - Lielā lūzera diena

FotoKo tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?
Lasīt visu...

21

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

FotoJa nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā cilvēkam, kuru interesē Satversmes tiesas lēmumu ietekme uz cilvēktiesībām Latvijā, man nepatīk lasīt tiesībsarga pausto. Es gribētu izteikt iebildumus, kas, manuprāt, ir ne mazāk svarīgi sabiedrībai kā tie ieguvumi, kurus prognozē Tiesībsargs.
Lasīt visu...

21

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

FotoPēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta sabiedrības homofobiskā, neiecietīgā attieksme pret cilvēku, kas neizvēlējās savu seksuālo orientāciju, šķirstot katalogu, un nevēlējās beigt savu dzīvi 29 gadu vecumā, vērojot, kā liesmas aprij viņa dzīvību. Izdarot loģiskus secinājumus pēc medijos publiski pieejamās informācijas, N.Kindzulis ir izcietis morālu spiedienu no homofobiem, kuri viņam sūtījuši naidīgus komentārus un draudus dzīvībai seksuālās orientācijas dēļ.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....