Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lai

02.03.2018. 11:18

Dievs svētī autoru!

Dzīve 30 gadus noziegumu brīvības siltumnīcā nevar palikt bez sekām, kuras pārklāj viens visaptverošs un iedarbīgs komplekss vārdā „atrofija” - atrofija pret gudrību, tikumību, morāli, taisnīgumu, tiesiskumu, valstiskumu, patriotismu, suverenitāti, brīvību u.tml.

Atbildēt

Vai

02.03.2018. 11:12

Latvijā pašreiz nav novērojama vardarbība pret tautu? Domāju, ir vērts šādā aspektā paskatīties uz daudziem likumiem, par ko tiek nobalsots Saeimā, un kāda likumīga vara ir dota Rīgas domei, kur nu jau darbojas 'NESODĀMĪBAS LIKUMS". Un, runājot par pensionāriem u.c. maznodrošinātajiem, - tie vispār tiek ierobežoti, turēti kā mērkaķi būrī uz pabalstiem, vidēji apm 300 - eiro, bet NĪN viņiem jāmaksā vispārējā kārtībā un tāda pašā apjomā kā oligarhiem. Lai pensionāram neatņemtu pajumti, viņš atdod pašvaldībai /RD/ pēdējo kapeiku, pēc NĪN nomaksas nauda paliek tikai dzīvības izvilkšanai, bet mājiņa /!/ taču ir arī jāremontē! Tagad, kad algu līmenis strādājošajiem valstī pieaug, ar katru gadu nāks klāt arvien turīgāki pensionāri, un tas ir ļoti jauki, bet pašreizējos sīknaudas saņēmējus /jau sen vajadzīgi pārrēķini, indeksācijas notiek ļooooooti gausi un negribīgi, atšķirībā no deputātu algu indeksācijām/. Tātad - MAZO PENSIJU SAŅĒMĒJI IR VIENKĀRŠI NOŠAUJAMI, lai nevazājas pa ielām un nebojā valats prestižu./

Atbildēt

Māris Māris

01.03.2018. 09:53

No soda nav jābēg un jābaidās. Te pie mums nevienu nesoda. Rimšēviču neviens nesoda, bet tikai slavē. Sodīt draud Putinu un Kedimu, jo tas saka, ka drīz Latvijas Republika izzudīs, jo visi ar galvu staigājošie būs prom no tēvijas. Tā, lūk, te nevienu nesoda. Te ir labi dzīvot man.

Atbildēt

Nikolajs Ivanovs

27.02.2018. 12:02

Truli cilvēki no soda nebaidās. Trulums ir tik liels, ka bailes nav no soda. Vai latvieši ir truli cilvēki, es nezinu, jo es no viņiem izvairos.

Atbildēt

Dvinskis

26.02.2018. 09:07

Tas nepielec daudziem, kuri turpina ēst un lamāties.

Atbildēt

A.P.

25.02.2018. 13:29

Sēžu pie datora un raudu: "Delfos" speciāli izravē visus manus komentārus. Pareizi dara! Mūsdienās pederasti lieliski prot sevi aizstāvēt un tajā skaitā nepieļaut ne tikai pašu pederastu kritiku, bet arī viņu fanu kritiku, kas attiecas uz smirdošo latviešu valdošo kliķi, kura dāsni finansē "Delfu" pederastus bērziņus u.c. Pareizi dara, jo pederastiem, "par-politikas", "jābūtības dimensijas" idiotiem pieder Latvijas nākotne. Pēc 6.oktobra ļoti stabili - veidos valdību un valdībā nebūs tikai viens legālais pederasts.

Atbildēt

Dombrava

24.02.2018. 15:02

Es gribu būt ģenerālisimuss

Atbildēt

Priedītim ... izziņa :

24.02.2018. 14:36

Vīrieši pirž biežāk nekā sievietes

Vidēji katrs cilvēks to dara 14 reizes dienā

Ar šiem 14 pirdieniem petiek, lai piepūstu balonu

Lielākā daļa no pirdieniem notiek miegā

Sieviešu pirdieni ir smirdīgaki nekā vīriešu, jo to sastāvā ir vairāk sērogļūdeņraža

Piršana ir veselīga zarnu trakta pazīme, ja jūs nekad nepiržat, vērsieties pie ārsta.

Kā nesenie pētījumi parāda, tad pirdienu ostīšana var būt veselīga, to sastāvā ir vielas, kas aizsrgā no mitohondriālajiem bojājumiem.

Piršana notiek ar ātrumu 3 m/s

No tādām lietām kā košļene un kola jūs pirdīsiet vairāk

Visvairāk no dzīvniekiem pirž termīti. Pēc tam seko kamieļi, zebras, aitas, govis, ziloņi un suņi (īpaši labradori un retrīveri)

Pirdiena noturēšana nav kaitīga veselībai, bet tā var radīt nevajadzīgas sāpes un spazmas

Piršana īstenība pat palīdzot pazemināt asinsspiedienu

Ja nu jūs tiešām ciešat no pārmērīgas piršanas un neko nevar izdarīt, lai to samazinātu, tad jūs tos varat padarīt smaržīgākus. Kāds francūzis pēc briesmīgām vakariņām, kuru laikā cilvēki vai nosmaka no pirdienu smakas, izdomāja tabletas, kas ļauj pirdienam smaržot pēc šokolādes vai rozēm. Tās var iegādāties online veikalā un cena ir 19,90 €. Kas var būt labāks par dāvanu mīļotajam cilvēkam kā tabletes, kas liks pirdienam smaržot kā rozēm?

spoki.lv

Atbildēt

kļimoviča aita

24.02.2018. 13:50

»

J.B.

Kāpēc "PIETIEK" komentārus raksta tikai pretīgi kropļi? Agrāk portālā tā nebija. Tagad tikai ūdens un spļāvieni no kaut kādu nenormālo puses


TAS PR TIEM PRETĪGAJIEM KROPĻIEM NAV TIESA !!!
Tu, J.B., taču arī esi uzrakstījis komentāru !
Un es arī ik pa brīdim kaut ko ievārsmoju... !!!!!!

Atbildēt

Debesu kanceleja

24.02.2018. 12:48

»

Latvijas Valsts kase

no visām komercbankām nodokļos ieņem 200 000 000 euro, tikpat, cik Norviks bankas Guseļņikovs prasa no LV ASV šķīrējbankā, bet Rimševičam muti aizbāza ar paša aizņemtiem 100 000 euro, ja palaidīs muti, var naudu zaudēt. Apsūdzības nav uzrādītas, amatu nevar ieņemt, staigā noliets ar sūdiem. Tas viss...


nu cik var to rimševicu mazgāt ??? Viņam ir hroniska caureja !! Un smaka ir baigā !
Un viņš pats ir līdzdalībnieks šajā spēlē . Pārējais ir tarakānu savstarpējās cīņas zem ASV spiediena (pieaugoša).

Atbildēt

No Putina staļļa

24.02.2018. 11:56

»

ŽULIS-Deģenerāts

Kamēr nav izteicies ŽULIS-Deģenerāts, neko nevar zināt pareizi. Gaidiet ŽUĻA-DEĢENERĀTA komentvēmienu


Priecājieties, mēs visu vērojam un barojamies savā stallī no jūsu naida prety savām personībā. Malači - pat valsti pazemojat ar vārdu "grausts", tas ir, ka eksprezidenti dzīvo graustā. KAUNS. Mēs Putinu slavējam pat par masu slepkavībām - proti, par kara slepkavībām Ukrainā, par tūkstošiem mūsu tautiešu un Ukrainas karavīru un civiliedzīvotāju upuriem, bet jūs pazemojat savus eksprezidentus un savu valsti līdz ar to, pasaulei stāstiet, ka eksprezidneti dzīvo "bomžatnikā"- GRAUSTĀ.

Atbildēt

Latvijas Valsts kase

24.02.2018. 10:57

»

Tas pārlieku

gudrais ,visticamāk , savai ģimenei kaut ko nenovēlēja , jeb žadnostj fraijera pagubila...


no visām komercbankām nodokļos ieņem 200 000 000 euro, tikpat, cik Norviks bankas Guseļņikovs prasa no LV ASV šķīrējbankā, bet Rimševičam muti aizbāza ar paša aizņemtiem 100 000 euro, ja palaidīs muti, var naudu zaudēt. Apsūdzības nav uzrādītas, amatu nevar ieņemt, staigā noliets ar sūdiem. Tas viss, lai piesegtu Krievijas naudas iepludiāšanā Latvijā, arī Zkorejas kodoldarījumos, SAB un DP, Kalnmeijera vadītā Kontroles dienesta noziedzīgo bezdarbību, nekontrolējot naudas iepludināšanu Latvijā no Krievijas FSB. SAB un Ē. Kalnmeijera vadītais Kontroles dienests un Ģenprokuratūra vienlaicīgi ir Krievijas mazais divgalvainais ērglis.

Atbildēt

Tas pārlieku

24.02.2018. 10:18

»

Lasis

Vai tu zini, ka Latvijā valda četri komunisti: V, K, B un L...


gudrais ,visticamāk , savai ģimenei kaut ko nenovēlēja , jeb žadnostj fraijera pagubila ...
Lai viņi savā burkā nograuž viens otru .
Mani vairāk interesē uzvārds(i), kuri valsts vārdā izsniedz garantijas tā saucamajām komercbankām ?
Bet garantijas tiek nomaksātas no valsts budžeta , t.i. no mūsu nodokļu naudas ! Tie cūkas ir kaujami !

Atbildēt

reptilis

24.02.2018. 10:05

Iesaku noskatīties,kā CNN rada ""ziņas"" izmantojot aktierus jauniešus-https://www.youtube.com/watch?v 6pJdDU_Cz4M

Atbildēt

lauķis

24.02.2018. 07:06

Tikai Priedītis aizmirst par savu tautiešu , ēbreju pastrādātajām nelietībām.

Atbildēt

LIBERTĀRIETIS

24.02.2018. 01:20

ĪPAŠA VĀJPRĀTA FORMA !!!! NOSKATIETIES 10 SĒRIJU DOC FILMU -- REŽ, KARAULOVS ""РОССИЯ ВЛФДИМИРА ПУТИНА "" UN IZLASIET VIENA JEŅKA VĀRDĀ PERKINSS GRĀMATU ((IR ARĪ ANGLISKI--PEIEKŠ RUSOFOBIEM )) ""EKONOMIKU SLEPKAVAS GRĒKSŪDZE ""' ""' исповедь экономического убийцы"" читать онлайн http://www.rulit.me/books/ispoved-ekonomicheskogo-ubijcy-drugoj-perevod-read-147452-1.html

Atbildēt

Profesors Haoss

24.02.2018. 00:58

»

A.P.

Protams, cilvēce nesastopas pirmo reizi ar zagšanu kā kultūras elementu. Zagšana kā kultūras elements ir bijis sastopams arī citu tautu kultūrā dažādos laikmetos un dažādos kontinentos. Turklāt Latvijas teritorijā bez latviešiem dzīvo vēl viena etnosa pārstāvji, kuriem zagšana ir stabils un pozitīvs...


A.P. - viss precīzi un gudri. Latvijā ir divas šķiras - rīkļu rāvēji, naudas sūcēji un nagu maucēji un tauta. Tautai atņemts viss - masu mediji, alga, bet ja ir iekrājumi, tos atņem ar dažādiem maksājumiem, pielikumiem, pat par lietaino dienu satecējumu un dubultā par "siltuma cirkulāciju", kas ir bandītiskas risinājums.

Ja inteliģencei nav naudas, nav iespēju izdot masu preses izdevumus (tautai nav neviena avīzes, nav nevienas televīzijas un nav arī radio) - tadkā var rastie inteliģence, kas aizstāvētu savu tautu, kas kritizētu varu. Pat okupācijas laikā varēja samērā plaši kritizēt visu rangu priekšniekus un nedarītājus, bet ko tu vari kritizēt šodien? Varu pārplīsrt no kliegšanas, tevi nevien vērā neņem. Paskat - Valsts kontrole stāsta, kas notiek izmeklēšanā - ir vainīgais, ir krimināllieta, bet nekāda izmeklēšana gadiem nenotiek. Un zini, ka neviens nopietns korumpants nav noiesāts, kaut labi zināms, ka korupcija ir masveida un miljonos.

Rimševičs - man liekas ka tas ir triks priekš vēlēšanām, ka re, noitiek cīņa pret korupciju, "lielās zivis". Man pilna pārliecība, ka ši lieta izgāsīsies.

Tā ka Latvijā vairs nav inteliģences, nav LĀČPLĒŠU, nav Laimdotu un Spīdolu, visas organizācijas, kuras kaut ko varētu darīt kā "piektā vara" - ir bez naudas vai tā nedrīkst atvērt muti, tiks nogriezti līdzekļi.

Ierēdņiem vispār mute ir aizšūta, aizlodēta, aizmūrēta. Visu runā "preses sekretāri"vai priekšnieki - NOMERNKLATŪRAS vara.

Atbildēt

Lasis

24.02.2018. 00:42

»

Garīgi slimajam

Khmm... :))) , paklau ,kastrāt , tu vispār zini kam pasaulē pieder bankas


Vai tu zini, ka Latvijā valda četri komunisti: V, K, B un L.

Man liekas - viņi nosprieda, ka jātiek vaļā no pārlieku gudrā baņķiera. Izskatās, ka viss ir sarunāts, jo tas izriet arī no izteikumiem, kas izlien laukā kā āža kāja, pasteidzoties paziņot, ka KNABS strādā PROFESIONĀLI un PRECĪZI", ka bankas.Un jau pa priekšu paziņoja, kāds būs drošības līdzeklie un vēl vienu otru ziņu - kaāesot pārrunāts šis tas.

Labi,ja ir komanda un "pavēlnieks" var visu noteikt kā "Lieliskā Gadsimta" seriālā.

Tikai viens nav skaidrs - kā var sludināt par kukuļa pieprasīšanu un konkrētas summas pieņemšanu? Kaut minēts, ka apmēram vai ne mazāk. Kas ir, KUKUĻA summa vēl nav sakitīta, cik nolika norunātā vietā?

Atbildēt

Garīgi slimajam

23.02.2018. 22:35

»

Muļķim

latviešu aunam: un kas tad tās te atļāva? Vai tie arī bija krievi? Stulbs tu esi, latvieti! Ja latvieši būtu ar galvu, bet nevis ar blēžu purniem, tad neviena krievu, kā muldi, banka te nebūtu? Vai esi to spējigs, taututēls dullais, apjēgt? Tādi stulbeņi kā tu arī dzen elle Latviju...


Khmm... :))) , paklau ,kastrāt , tu vispār zini kam pasaulē pieder bankas ?
Vai tavās iekaisušajās gļotādās nav ienākusi doma , ka tikai karogs tika nomainīts , un ,ka komunistiem ,čekistiem nav tautības ,viņu profesija ir žids !

Atbildēt

Muļķim

23.02.2018. 21:46

»

Prieditim

Visas blezu un netiras naudas atmazgatajbankas Latvijaa ir krievu un tikai krievu


latviešu aunam: un kas tad tās te atļāva? Vai tie arī bija krievi? Stulbs tu esi, latvieti! Ja latvieši būtu ar galvu, bet nevis ar blēžu purniem, tad neviena krievu, kā muldi, banka te nebūtu? Vai esi to spējigs, taututēls dullais, apjēgt? Tādi stulbeņi kā tu arī dzen elle Latviju.

Atbildēt

Prieditim

23.02.2018. 21:15

Visas blezu un netiras naudas atmazgatajbankas Latvijaa ir krievu un tikai krievu.

Atbildēt

eši šveiks

23.02.2018. 19:37

»

sveiks ,

putina zābaku laizītāj. Gatavo sakvojažu , lujānveidīgais


sorosīdi.Kei melnā pantera....tik par jumses dāmas...pidrallllāāā.

Atbildēt

sveiks ,

23.02.2018. 19:02

»

hi hi

sorosoīd nomierinies,truseļus pazaudēsi


putina zābaku laizītāj. Gatavo sakvojažu , lujānveidīgais ... ;)

Atbildēt

POP Andropala

23.02.2018. 18:56

»

Adele Virga

SUPERLIELVALSTS KRIEVIJA PASTĀVĒS un KĻŪS ARVIEN VARENĀKA UZ PLANĒTAS ZEME,tēvoča sema zemi AIZĒNOS ĶĪNAS TAUTAS REPUBLIKA un INDIJA un jankijas neizbēgams sairums,kaut kas līdzīgs "izjūk bišu" strops.Tā viš notiksies!KRIEVIJA RUBIKONS


Krievija ir galīgā žoppāā ! Tuvojas interesanti notikumi . Ja video noskatīsies līdz beigām , tad tur var nojaust arī to , ka Krievijas naudas izzagšana un noguldīšana ASV ,kura tur tiek tagad atmaskota (nepilnīgi nopublicētais saraksts ) , atbalsojas arī pie mums ...

https://www.youtube.com/watch?time_continue 501&v Z5Hm4cc11xo

Atbildēt

tāpēc

23.02.2018. 18:32

»

J.B.

Kāpēc "PIETIEK" komentārus raksta tikai pretīgi kropļi? Agrāk portālā tā nebija. Tagad tikai ūdens un spļāvieni no kaut kādu nenormālo puses


ka deļpu,visādu tvnetu un lapeļu ddd kretīni sāk līst pa visām šķirbām,marts---kaķu riesta mēnesis--ņau ņau---atmiņas pendelei pie upes Volkovas.Vienīgais,GODS LATVJIEM KRITUŠIEM,kurus kolabrocionisti šucmaņi izķēra un piespiedu ievilka ļeģionā!

Atbildēt

Adele no zirga

23.02.2018. 18:26

»

Adele Virga

SUPERLIELVALSTS KRIEVIJA PASTĀVĒS un KĻŪS ARVIEN VARENĀKA UZ PLANĒTAS ZEME,tēvoča sema zemi AIZĒNOS ĶĪNAS TAUTAS REPUBLIKA un INDIJA un jankijas neizbēgams sairums,kaut kas līdzīgs "izjūk bišu" strops.Tā viš notiksies!KRIEVIJA RUBIKONS


ĶTR jau plešas līdz Urāliem, nākošajā piecdagē Vācijas ātrvilcieni simtus un tūkstošus ķīnas draugus vedīs uz Krieviju un Maskavu caur Kazaņu. Tūkstošiem un simtos tukstošos ķīniešu stāsies Krievijas armijā, la iekarotu Baltiju un Baltkrieviju.

Atbildēt

Adele Virga

23.02.2018. 18:21

SUPERLIELVALSTS KRIEVIJA PASTĀVĒS un KĻŪS ARVIEN VARENĀKA UZ PLANĒTAS ZEME,tēvoča sema zemi AIZĒNOS ĶĪNAS TAUTAS REPUBLIKA un INDIJA un jankijas neizbēgams sairums,kaut kas līdzīgs "izjūk bišu" strops.Tā viš notiksies!KRIEVIJA RUBIKONS!

Atbildēt

L. Grantiņš H86

23.02.2018. 17:55

»

L.Grantiņš LRTT

"Varas inteliģences zagļi noteikti paškritiski neatzīs valstisko nevērtību un noteikti visā vainos krievus. Visaprobežotākie vainos ebrejus. Latviešu deģenerātu ģenerālisimuss Grantiņš momentā tā rīkojās savā interneta mēslu bedrē."--------Tev taisnība, ka tautastribunals.eu ir mēslu bedre un, kurš ...


ZJB, lai esu nepieskaitāms, ko prātam neaptveramā saprašanā atzinusi Vācijas bundesklīnika, par ko mani nevar aizvilkt uz Latvijas tiesu, esu pateicīgs augstskajiem garīgajiem spēkiem. Visus, kas iekritīs LRTT bedrē, arī 4. maija kliikkes upurus, aivilkšu pie laternas Jēkaba ielā un visus tur uzkāršus!

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

23.02.2018. 17:28

»

A.P.

Protams, cilvēce nesastopas pirmo reizi ar zagšanu kā kultūras elementu. Zagšana kā kultūras elements ir bijis sastopams arī citu tautu kultūrā dažādos laikmetos un dažādos kontinentos. Turklāt Latvijas teritorijā bez latviešiem dzīvo vēl viena etnosa pārstāvji, kuriem zagšana ir stabils un pozitīvs...


"Varas inteliģences zagļi noteikti paškritiski neatzīs valstisko nevērtību un noteikti visā vainos krievus. Visaprobežotākie vainos ebrejus. Latviešu deģenerātu ģenerālisimuss Grantiņš momentā tā rīkojās savā interneta mēslu bedrē."--------Tev taisnība, ka tautastribunals.eu ir mēslu bedre un, kurš tajā iekrīt, no sūdiem nekad neatmazgāsies. Tu šajā mēslu bedrē esi biežs ciemiņš un tāpēc par atmazgāšanos i nesapņo. Kas attiecas uz taviem ebrejiem, tad paskaties, ko par viņiem runā krievi. Noskaties šī raksta pēdējo video: ----https://tautastribunals.eu/?p 43593

Atbildēt

J.B.

23.02.2018. 17:27

Kāpēc "PIETIEK" komentārus raksta tikai pretīgi kropļi? Agrāk portālā tā nebija. Tagad tikai ūdens un spļāvieni no kaut kādu nenormālo puses.

Atbildēt

priedītes ,atkal

23.02.2018. 16:56

pieķēzits un tualetes papīrs pat nav lietots !

lieku priekšā nelielu ieskatu ukraiņu maidanā ...

https://www.youtube.com/watch?v 9-9r9zZzpX4

Atbildēt

Nepieskaitāmais,

23.02.2018. 16:26

murgi.

Atbildēt

A.P.

23.02.2018. 16:16

Protams, cilvēce nesastopas pirmo reizi ar zagšanu kā kultūras elementu. Zagšana kā kultūras elements ir bijis sastopams arī citu tautu kultūrā dažādos laikmetos un dažādos kontinentos. Turklāt Latvijas teritorijā bez latviešiem dzīvo vēl viena etnosa pārstāvji, kuriem zagšana ir stabils un pozitīvs kultūras elements. Tāpat cilvēce ir sastapusies ar pieeju, kad cilvēku darbības intelektuālās formas nenosaka piederību elitei un elites sastāvu. Tas plaši izpaužas mūsu laikmetā, kad valdošais politiskais spēks ir neformālie klani, kliķes, slepenas transnacionālās apvienības. Ja kādreiz valdošais politiskais spēks bija šķira, kā arī par valdošo politisko spēku varēja uzskatīt personības ar izteiktu sociālo domāšanu un iniciatīvu, tad mūsdienās tā vairs nav. Valda neformāli varas grupējumi, kurus ne reti dēvē par oligarhu grupējumiem. Šodienas Latvijā unikāla parādība nav arī tautas inteliģences jeb elites fundamentālā nevērtība un tautas inteliģences jeb elites degradācijas progress. Inteliģences jeb elites degradāciju principā neviens nevar apturēt, ja tautā neeksistē kontrelite, kā tas ir latviešu tautā. Kontrelite piespiež eliti pilnveidoties, paškritiski vērtēt sevi, audzināt sev elitāru maiņu. Ja tautā nav kontrelites, tad elite var degradēties neierobežoti plaši un neierobežoti dziļi. Degradācijas process plūst brīvi savā vaļā bez kontroles, velmes degradāciju ierobežot, savaldīt. Elitē iestājas tāda psiholoģiskā atmosfēra, kad elite pārstāj vispār rūpēties par savu kvalitāti un beigu beigās nemaz nav spējīga apjēgt savu totālo nevērtību. Šodienas Latvijā tas ir ļoti uzskatāmi. Jau apmēram 10 gadus ir apklususi žēlošanās par personību trūkumu valsts pārvaldei. Tāda žēlošanās bija populāra 90.gados. Tagad tā jau sen vairs nav sastopama. Tas var apliecināt tikai vienu mentālo stāvokli: elite ir ne vien samierinājusies ar personību trūkumu, bet ir laimīga ar savu tagadējo kvalitāti. Personības ar savu morālo un intelektuālo prasīgumu un kritiskumu nemaisās pa kājām „orgāniem”, „dzimuma-aspektiem”, „par-politikas” idiotiem, „jābūtības dimensijas” murgotājiem. Latviešu kultūras stabilais un pozitīvais elements zagšana tiek „elitāri” vadīts bez jebkādiem traucējumiem. Latviešu varas inteliģences kleptomānija var plaukt un ziedēt. Turklāt nav jāgaida nakts, kā tas bija pieņemts senajā Romā: clam, obscuro et plerumque nocte, kad zaga slepeni tumsā galvenokārt naktī...

Atbildēt

Kad reiz dieva sods piemeklēs AP par šiem urgiem?>

23.02.2018. 16:12

Kopš senseniem laikiem ir eksistējis arī asinsatriebības likums, jo sods nav taisnīgs soda saņēmējam - tas tikai liekas taisnīgs izpildītājam.

Godīgu sabiedrību ir iespējams izaudzināt tikai ja to audzina - sodi ir bezjēdzīgi, ja cilvēkiem nav apziņas ka tie ir kaut ko pastrādājuši nepareizi.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

FotoRektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot, ka likuma grozījumus, ko Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izstrādājusi ar mērķi ieviest augstskolās padomes, uzskata par juridisku brāķi. Likumprojekta zemo kvalitāti apliecina fakts, ka dažādu institūciju iebildumi pret to izziņā apkopoti uz 570 lapām. Likumprojekts Saeimā ir būtiski jāuzlabo, un augstskolu pārstāvji aktīvi iesaistīsies šajā procesā.
Lasīt visu...

18

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

FotoAr nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) aicinājusi Latvijas Televīziju "savos redakcionālajos lēmumos neveidot papildus konkurenci komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem". LTV lūgusi Eiropas Raidorganizāciju apvienību (EBU) un Konkurences padomi sniegt savu vērtējumu par radušos situāciju. Latvijas Televīzija uzskata, ka NEPLP aicinājums ir ne vien nekorekts un liek domāt par mēģinājumiem ietekmēt sabiedriskās televīzijas redakcionālo neatkarību, bet arī uzskatāmi demonstrē NEPLP ieienteresētību komercmediju interešu aizstāvībā.
Lasīt visu...

21

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

FotoLatvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu ietekmē. Ne mazums no jūras un sauszemes ieradās dažādi pirātiskie ieklejotāji. Un šo kungu valdīšanas vai ietekmes laikā izveidojās arī atsevišķu Latvijas zemes nostūru reliģiskās, kultūras un valodas tendences, ko tagad apzīmē par kultūrvēsturiskiem novadiem, ko saistībā ar novadu reformu izceļ, šķeļ un sadala Latviju un nu jau virza likumus un normas, lai ierādītu katra šī “novada” administratīvās robežas.
Lasīt visu...

13

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

FotoŠajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās projektā iestrādājamās nejēdzības.
Lasīt visu...

21

Tas apdraudēs dzīvības

FotoVeselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

8

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

FotoKā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie Jums saistībā ar Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) likumprojekta pieņemšanas gaitā Saeimā izvērsto dezinformācijas kampaņu, kurā esat tikuši aicināti balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Rēzeknes novadā, nevis Madonas novadā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...

Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Globālās identitātes amoka skrējiens

Pandēmijai “Covid-19” lepni piestāv pārnestā nozīmē lietotas runas figūras. Tajā skaitā lepni piestāv alegorija “amoka skrējiens”. Alegorijas konkrētais tēls ir psihiskais traucējums vārdā...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Optimisma nomācošā aura

Sabiedrībā ir cilvēki, kuru amata pienākums ir izstarot optimismu. Sabiedrība no viņiem gaida vienīgi optimistiskus izteikumus. Taču tam nav jābūt sentimentāli šķebīgam optimismam...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...