Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Līdz ar gada sākumu darbu sākusi interneta mājas lapa "islams.lv" - nevis vēl viens pašmāju musulmaņu un islāma organizāciju propagandas resurss, bet gan lapa, kas cieši saistīta ar Lato Lapsas topošo divsējumu ceļojumu grāmatu par islāma valstīm no Dienvidaustrumāzijas līdz pat Āfrikas ziemeļiem.

"Esmu ķēries pie savas, šķiet, sarežģītākās grāmatas. Tā būs par islāmu, musulmaņiem un viņu Dievu - ne tikai par zemēm, kurās es pēdējos padsmit gados esmu pabijis un kur valda šī ticība, un ne tikai par cilvēkiem, ko tur esmu saticis, bet arī par šo cilvēku ticību un viņu Dievu - cik nu varu par viņiem un Viņu spriest. Jā, pie reizes arī par ebreju tautu - un arī par to, vai tā vispār ir tauta vai kaut kas cits," - tā "islams.lv" ievadā raksta Lato Lapsa.

Ievadā minēts - pagaidām neesot ne mazākās jausmas, kā jaunā grāmata sauksies: "Darbs pie tās ir tikai sācies, bet jau tagad ir skaidrs, ka visus iespaidus neizdosies sabāzt ne vienā un pat ne divos sējumos, kā tas pašlaik iecerēts. Tad nu man arī ienāca prātā - pamazām ejot cauri visiem pierakstiem un rakstot grāmatas melnrakstu, es varētu jau sākt publicēt šādus tādus fragmentiņus, iespaidus un secinājumus par Allāhu, viņa kalpiem un oponentiem. Varbūt kādam tas būs interesanti."

Pagaidām lapā ir trīs ieraksti, kas veltīti islāma miermīlīgajam vai nemiermīlīgajam raksturam, pāris pastāstiem no musulmaņu svētajiem rakstiem par taisno tiesu pravieša Muhameda izpratnē, kā arī šeiha Abdullas Faisala Šeiha islāma guļamistabas etiķetei.

Jau tradicionāli arī "islams.lv", ņemot vērā lapas potenciāli diskutablo un ne visiem patīkamo saturu, atrodas uz servera Islandē.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lekt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...