Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Saldus novada pašvaldībai beidzot izdevies atrast pietiekami daudz iemeslu, lai atlaistu Saldus 2. vidusskolas direktori, kuras nepatikšanas publiski sākās pērn līdz ar "semināra" nobastošanu, nevēloties tērēt darba laiku, lai dotos uzklausīt toreizējo pašpasludināto Valsts prezidenta amata kandidātu Mārtiņu Bondaru.

Pietiek jau ziņoja, ka Saldus 2. vidusskolas direktore Natālija Balode pagājušā gada pavasarī tā vietā, lai dotos uzklausīt pašpasludināto Valsts prezidenta amata kandidātu Bondaru, bija atļāvusies uz šo "semināru" nedoties un pildīt savus tiešos darba pienākumus.

Viņai par to domes izpilddirektors, Bondara partijas kolēģis Pēteris Dubra bija licis rakstīt paskaidrojumu. Kopā ar šo paskaidrojumu viņai bija prasīts arī skaidrojums par algas piemaksas aprēķināšanu, un tieši par piemaksas aprēķināšanu Balode arī saņēmusi rājienu.

Sarunā ar Pietiek Balode toreiz izteica pieņēmumu, ka nedz semināra neapmeklēšana, nedz algas piemaksa nav patiesie iemesli paskaidrojumu prasīšanai un rājiena izteikšanai. Viņa, būdama lepna, ka pirms četriem gadiem Saldus 2.vidusskola atzīta par labāko Kurzemes reģionā, nevēlējās samierināties ar novada deputātu lemto šajā skolā vairs neatvērt 10.klasi.

„Gan paši skolēni, gan skolotāji, gan bērnu vecāki gribēja zināt, kādēļ dome tā lēmusi, kā arī pauda vēlmi šo lēmumu pārskatīt,” stāstīja Balode. Tieši pēc šīm aktivitātēm arī esot sākusies vēršanās pret viņu.

Nu šis konflikts ir beidzies ar pašvaldības apstiprinātu darba uzteikumu skolas direktorei - Pietiek šodien publicē šo dokumentu.

Dokumenti

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...