Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu Singapūra prezentē absolūti jaunu stratēģiju, kā cīnīties ar televīrusu.

Singapūras iedzīvotāju pacietības mērs ir pilns. Šī pilsēta-valsts ilgu laiku bija paraugs visai pasaulei, kā cīnīties ar COVID-19. Taču tagad tā prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu.

Tagad Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu. Vairs netiek uzstādīts mērķis minimizēt vīrusa izplatīšanos, ziņo Singapūras laikraksts The Straits Times.

Saslimšanu skaits vairs netiks izsludināts. Valdība fiksēs tikai smagus gadījumus, hospitalizācijas un mirstību (tāpat kā gripai). Karantīna ceļotājiem tiek atcelta. Tāpat ar pacientu tuvinieku izolāciju.

COVID-19 testēšana un vakcinācija, protams, turpināsies. Taču Singapūras valdība paskaidro, ka nespēj pilnībā pārtraukt saslimstību. Viņu mērķis šobrīd ir mazināt smagu gadījumu skaitu, respektīvi, ar vakcinācijas palīdzību, tāpat kā ar parasto gripu.

Testēšana notiks nevis ar deguna testu, ko izpilda medicīnas darbiniki, bet ar antigēna testu un elpošanas provēm, ko var veikt patstāvīgi.

Singapūra apzinās, ka COVID-19 ir uz ilgu laiku.

Singapūras valdība neieviesīs jaunu plānu uzreiz. To sāks pielietot pakāpeniski, ņemot vērā situāciju. Ieskaitot labprātīgu vakcināciju, kas ir stratēģijas galvenā daļa.

Plānā, ko prezentējuši veselības, finanšu un darba aizsardzības ministri, teikts: “Kopš pandēmijas sākuma ir pagājuši 18 mēneši. Mūsu tauta ir nogurusi no cīņas. Visi jautā: kad un kā beigsies pandēmija? Slikta ziņa ir tā, ka COVID-19 var arī nekad nebeigties. Laba ziņa – var dzīvot normāli, neskatoties uz vīrusu.”

“Vīruss turpinās mutācijas un izdzīvot sabiedrībā. Šādas slimības piemērs ir gripa, – paskaidro Singapūras valdības pārstāvji. – Katru gadu daudzi cilvēki saslimst ar gripu. Lielākā daļa izveseļojas.

Viņiem nav nepieciešama hospitalizācija, tikai minimāls medikamentu daudzums, citi pat iztiek bez ārstēšanas. Taču ir kāds neliels procents, sevišķi starp senioriem un cilvēkiem ar hroniskām slimībām, kuri var smagi saslimt vai pat nomirt.”

“Mēs nevaram apturēt vīrusu. Taču mēs varam pārvērst pandēmiju par kaut ko ne tik bīstamu, kā ar gripu vai vējbakām, un dzīvot savu dzīvi tālāk,” savu jauno politiku paskaidro Singapūras ministri.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valsts sabiedrisko attiecību mazspēja un katastrofa

FotoSakarā ar zemiem Latvijas vakcinācijas skaitļiem un attiecīgu risku, ka atkal būs ierobežojumi un ka mācības atkal notiks attālināti uc, atļaušos izteikt arī savas neprofesionālas pārdomas.
Lasīt visu...

10

Savāds laiks

FotoNo aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot.
Lasīt visu...

21

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

FotoNeviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta likumā noteiktajā kārtībā. Nevienam nav jāpierāda savs nevainīgums. Šie ir jebkuras demokrātiskas, tiesiskas valsts pamatprincipi. Nevainīguma prezumpcija ir nostiprināta arī Latvijas likumdošanā. Izņemot vienu virzienu – banku sektoru.
Lasīt visu...

6

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

FotoMēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta prezidenta pensija, dzīvoklis un mašīna. Latvijas Republikā nevar būt prezidents, kas neievēro Satversmi un Tautas gribu. Tādēļ tiks ierosināts Likums par prezidenta pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, liedzot Jums visas privilēģijas.
Lasīt visu...