Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Šis un tas par brāļiem B.

Pietiek lasītājs
04.01.2016.
Komentāri (23)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Esmu bijušais zvērināta advokāta, maksātnespējas administratora Mārtiņa B. biroja darbinieks. Vēlos pateikties gan par jūsu darbu kopumā, gan par aizdomīgo faktu izcelšanu konkrēti par brāļiem B.

Tas, ko esat atspoguļojuši par maksātnespējas administratoru Mārtiņu B. un viņa brāli, VID darbinieku Kasparu B., ir patiesība. Viņi aktīvi darbojas roku rokā, lai Mārtiņam B. bizness ietu raiti, Kaspara B. amats tiek izmantots, cik iespējams, naudas pelnīšanai, savtīgos nolūkos.

Kā kādā komentārā pamatoti bija atzīmēts, Mārtiņš B. savu turību ieguvis, kārtojot lietas uzņēmumiem ar sava brāļa, VID amatpersonas starpniecību. Mārtiņa B. biroja pamatdarbība ir balstīta tikai tam. Kaspars B. regulāri ir Mārtiņa B. birojā un dod rīkojumus biroja darbiniekiem par atsevišķu maksātnespējas lietu virzību.

Tāpat kopīgi tiek realizētas banālas shēmas ar plauktiņfirmu izmantošanu un fiktīvu amatpersonu dalību PVN izkrāpšanā no valsts. Ieskaitot jau zināmo A. Lāci, L. Čuprinsku, u.c.

Tāpat šīs shēmas tiek piedāvātas un izstrādātas Mārtiņa B. klientiem, - tā sauktā "restrukturizācija" un "kontrolētā maksātnespēja", kad uzņēmums tiek izvilkts jaunā kvalitātē, valstij atstājot nevajadzīgos simtu tūkstošu nodokļu parādus, kurus, protams, valsts nevar atgūt.

Maksātnespējas procesa "kontrolētības" panākšanai tiek izmantota sistēmas nepilnība, un nepieciešamie maksātnespējas pieteikumi tiesā tiek iesniegti tad, kad droši tiks iecelts savējais maksātnespējas administrators.

2015. gada sākumā KNAB radās jautājumi par abu brāļu mijiedarbību un iespējamo interešu konfliktu. Tomēr kaut kādā veidā tas kļuva zināms abiem B., un Mārtiņa B. birojs aktīvi rakstīja atzinumu KNAB vietā, kur, protams, tika secināts, ka šajā situācijā interešu konflikta nav.

Atzinums (uz 5-6 lapām) tika nodots KNAB, kas to jau uzdeva par savu. Diemžēl par KNAB izmeklētāju, kam bija uzticēta šī izmeklēšana, man nav informācijas.

Viss labums, ko gūst Mārtiņš B. (vai abi brāļi), tiek slēpts aiz jūsu minētajiem ofšoriem, tas ir tiesa.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pamiers valdošajā koalīcijā

Foto13.septembrī – piektdienā, kad bija vērojams pilnmēness, Latvijas valdības vadītājs Krišjānis Kariņš informēja iedzīvotājus, ka ir panākta vienošanās par nākamā gada budžetu. Pirms nedēļas pēc Jaunās konservatīvās partijas prasības valdība uz nedēļu atlika lemšanu par papildu finansējuma novirzīšanu ministriju prioritārajiem pasākumiem.
Lasīt visu...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

6

Par atkritumu krīzi

FotoEsmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela... Esmu par to rakstījis savā prezidenta programmā, sk. "Cilvēks kontrolē pašu galveno". Esmu to izskaidrojis attiecīgajos video 1.daļa un 2.daļa. Atkritumu izvešana ir viens no dzīves pamatelementiem, it sevišķi pilsētā.
Lasīt visu...