Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Trešdienas skaļās publikācijas par uzņēmuma Maxima Latvija darbiniekiem, kuri pēc veikala ēkas sabrukšanas no apsardzes telpām esot aiznesuši datortehniku, izrādās, ir tikai „pīle”: kā rāda Pietiek rīcībā esošais protokols, ko šodien publicējam, patiesībā datortehniku izņēmuši Valsts policijas darbinieki.

Vairāki mediji trešdien ar atsauci uz vienu no sagruvušā Zolitūdes veikala Maxima apsargiem - stažieri, kurš bija sniedzis liecības Zolitūdes krimināllietas iztiesāšanas tiesas, detalizēti aprakstīja, kā no sagruvušā veikala apsardzes monitortelpām, kur monitoros tiek uzraudzītas veikalā izvietotās videonovērošanas kameras, viens no SIA Maxima Latvija drošības sistēmu galvenajiem darbiniekiem esot izņēmis serveru tehniku – datorus vai cietos diskus.

Mediji arī ziņoja, ka drošības sistēmu priekšnieks esot paņēmis monitortelpu datortehniku, bet, kas ar to noticis tālāk, apsargs neesot informēts. Viņš arī neesot redzējis nekādus citus datortehnikas izņēmējus, izņemot Maxima Latvija darbiniekus.

Taču Pietiek rīcībā ir Valsts policijas protokols, no kura izriet, ka skaļās ziņas par Maxima darbiniekiem, kas nezināmā virzienā aiznesuši sagruvušā veikala novērošanas sistēmu datortehniku, ir bijušas tikai „pīle”, - patiesībā tieši policijas darbinieki bijuši tie, kas oficiāli izņēmuši

Policijas protokols, kas datēts ar 2013. gada 21. novembra vakaru, liecina, ka Valsts policijas darbinieki aicinājuši izsniegt viņiem sagruvušā veikala videonovērošanas datorus.

Trīsdesmit minūšu laikā policija izņēmusi četrus videonovēršanas datorus, un tas noticis Maxima Latvija reģionālā drošības dienesta direktora E. Nazarenko klātbūtnē. Kā izriet no protokola, datoru izņemšana notikusi bez kādiem sarežģījumiem, nekādi pieteikumi vai piezīmes nav saņemti.

Pietiek šodien publicē Valsts policijas protokolu par videonovērošanas datoru izņemšanu.

Dokumenti

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...