Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Trešdienas skaļās publikācijas par uzņēmuma Maxima Latvija darbiniekiem, kuri pēc veikala ēkas sabrukšanas no apsardzes telpām esot aiznesuši datortehniku, izrādās, ir tikai „pīle”: kā rāda Pietiek rīcībā esošais protokols, ko šodien publicējam, patiesībā datortehniku izņēmuši Valsts policijas darbinieki.

Vairāki mediji trešdien ar atsauci uz vienu no sagruvušā Zolitūdes veikala Maxima apsargiem - stažieri, kurš bija sniedzis liecības Zolitūdes krimināllietas iztiesāšanas tiesas, detalizēti aprakstīja, kā no sagruvušā veikala apsardzes monitortelpām, kur monitoros tiek uzraudzītas veikalā izvietotās videonovērošanas kameras, viens no SIA Maxima Latvija drošības sistēmu galvenajiem darbiniekiem esot izņēmis serveru tehniku – datorus vai cietos diskus.

Mediji arī ziņoja, ka drošības sistēmu priekšnieks esot paņēmis monitortelpu datortehniku, bet, kas ar to noticis tālāk, apsargs neesot informēts. Viņš arī neesot redzējis nekādus citus datortehnikas izņēmējus, izņemot Maxima Latvija darbiniekus.

Taču Pietiek rīcībā ir Valsts policijas protokols, no kura izriet, ka skaļās ziņas par Maxima darbiniekiem, kas nezināmā virzienā aiznesuši sagruvušā veikala novērošanas sistēmu datortehniku, ir bijušas tikai „pīle”, - patiesībā tieši policijas darbinieki bijuši tie, kas oficiāli izņēmuši

Policijas protokols, kas datēts ar 2013. gada 21. novembra vakaru, liecina, ka Valsts policijas darbinieki aicinājuši izsniegt viņiem sagruvušā veikala videonovērošanas datorus.

Trīsdesmit minūšu laikā policija izņēmusi četrus videonovēršanas datorus, un tas noticis Maxima Latvija reģionālā drošības dienesta direktora E. Nazarenko klātbūtnē. Kā izriet no protokola, datoru izņemšana notikusi bez kādiem sarežģījumiem, nekādi pieteikumi vai piezīmes nav saņemti.

Pietiek šodien publicē Valsts policijas protokolu par videonovērošanas datoru izņemšanu.

Dokumenti

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lekt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...