Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu. Man nav žēl, ka atsevišķi sirmgalvji saņems varnešu pasviesto “ēsmu”. Vismaz kaut kas no farmagigantu “atplūdiem” tiks nevis to dienderu un troļļu rīklēs, bet pa tiešo spaidu kārtā potētajiem. Tiesa, simtnieku dos ne uzreiz, bet pa 20€ piecu mēnešu garumā. Ja vecie ļaudis uzreiz pēc potes aizies pa skuju taku, naudiņa ietaupīsies.

Uz nepotētajiem pilsoņiem valdībai, kuras darbība izraisījusi valstī ekonomisko krīzi, uzspļaut. Segregācija redzama ar neapbruņotu aci. Pats neesmu ieinteresētā puse, jo līdz sešdesmit vēl jānodzīvo. Taču man tāpat kā jebkuram cilvēkam, kas nav sociopāts, kremt esošā netaisnība. Civilizācijas atiestatītāju pakalpiņi atklāti paziņo: ikviens, kas neatkailinās pleciņu, ir “zemcilvēks” – tam šoziem būs jāsalst un jāubago iztikai. Vismaz es tā redzu.

Turklāt nepotētajiem invalīdiem turpmāk ir jākāto kājām, jo braukšanas maksas atlaides nepiemēros, ja nebūs sadarbspējīga sertifikāta. Zinu cilvēkus ar kustību traucējumiem, kas injicēsies pastāvošā režīma sociālo spaidu dēļ.

Es ieteiktu uz vakcināciju pret Covid-19 ejošo radiniekiem vai paziņām pirms šī soļa ierakstīt sev tuvo cilvēku video, kurā “potei nolemtie” atklāti pastāsta, ka injicējas nevis brīvprātīgi, bet varas drakonisko ierobežojumu dēļ. Man nez kāpēc ir ļauna priekšnojauta, ka pēc uzspiestās potēšanās daudziem jaunais normālums būs zem velēnām. Lai pēcāk sauktu pie atbildības pašreizējos varnešus par necilvēcisko politiku, būs vajadzīgi pierādījumi.

P.S. Īpatnēji, bet līdzīga aina vērojama Krievijas Samaras apgabalā, kur nepotētajiem pensionāriem vecumā  virs 65 gadiem bloķē sociālās kartes, kas garantē bezmaksas braucienus sabiedriskajā transportā.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad valsts pārstāvji sāk rīkoties vienkārši pretīgi

Foto“Viņi bija divi, sievieti mēs neielaidām, jo viņa it kā bija aizmirsusi sertifikātu mašīnā.” Domājat, šis ir jauna spriedzes romāna pieteikums? Nē, tā ar dienas notikumiem vacapā dalās Zvaigznes grāmatnīcu darbinieki visā Latvijā.
Lasīt visu...

21

Ja zinātne tiek politizēta, mirst cilvēki!

FotoZinātnieki bioķīmijā un genomikā no pasaulē prestižām universitātēm un pētniecības institūtiem ir sākuši celt trauksmi par eksperimentos novēroto Covid vīrusa S proteīna RNS gēnu koda integrāciju cilvēka šūnu kodolā un tā rezultātā izraisītajiem bojājumiem cilvēka DNS jeb genomā. 
Lasīt visu...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...