Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Internetā publicētais šīgada jauno izpildītāju konkursa Jaunais vilnis nolikums sola, ka konkursā, kurš šogad, kā zināms, politisku apsvērumu dēļ Latvijā nenotiks, tiks pasniegta Jūrmalas domes balva. Taču Jūrmalas dome neko par šādu balvu nezina un norāda, ka, visticamākais, konkursa organizētāji vienkārši nav aktualizējuši informāciju.

Lai gan jau ilgāku laiku zināms, ka jauno izpildītāju konkurss Jaunais vilnis šogad Jūrmalā nenotiks un tā norise tiek solīta Sočos, internetā publicētā konkursa nolikumā norādīts, ka tā ietvaros paredzēts pasniegt Jūrmalas domes balvu, - uz šo īpatno faktu Pietiek norādīja kāds vērīgs lasītājs.

„Organizatoru mājaslapā acīmredzot ir nepatiesa informācija – konkursā Jaunais Vilnis 2015, kas šogad nenorisināsies Jūrmalā, nav paredzēts pasniegt Jūrmalas pilsētas domes balvu. Arī iepriekšējos trīs gados (2014., 2013., 2012. gadā) nav tikusi pasniegta Jūrmalas simpātiju balva,” Pietiek apliecināja Jūrmalas domes sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Zane Leite.

Pēc visa spriežot, tā arī tiešām ir: konkursa mājas lapā joprojām atrodamas sadaļas „Par Jūrmalu” un „Par Latviju”, turklāt mājas lapā nekur nav atrodama informācija, ka tas notiks Sočos. Par to, ka Jaunais vilnis notiks Sočos, nesen paziņoja komponists un konkursa organizators Igors Krutojs.

Konkursa nolikumā norādīts, ka reģionālā atlase notiek no 15.novembra līdz 2015.gada 1.februārim, bet nacionālā atlase – no 30.marta līdz 25.aprīlim. Konkursa pusfināls saskaņā ar nolikumu paredzēts Maskavā, savukārt fināla norises vietā ievilktas svītriņas.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...