Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Viena būtiska lieta, ko vēlos pateikt visiem KPV LV biedriem un arī citiem politiķiem un viņu atbalstītājiem.

KPV LV Ministru prezidenta kandidāts Aldis Gobzems tviterī izplatīja mana tuvinieku fotoattēlu un norādīja, ka esmu piedalījies manas māsīcas laulību ceremonijā. Viņa par savu dzīvesbiedru ir izvēlējusies kādu politiķi.

Tiesa, man ar viņu ir ļoti pilnīgi pretēji politiskie uzskati, un tas nozīmē, ka ikdienā nekādas saskarsmes nav - desmitu gadu laikā neesam ne tikušies, ne pat pa telefonu runājuši. Tomēr es ļoti cienu savu māsīcu un pilnībā respektēju viņas tiesības izdarīt savas personīgas izvēles un vēlēt visu to labāko. Un nekādā gadījumā neignorēšu baznīcas ceremonijā tik nozīmīgajā kāzu dienā.

Atzīšos, ka kopumā man ir 32 brālēni un māsīcas, un es nevienam neesmu tiesīgs norādīt, ar ko precēties vai ne. Kaut kas tāds man nebija ienācis prātā, jo dzīvojam civilizētā sabiedrībā, un es pilnībā respektēju katra politiskos uzskatus un privāto dzīvi.

Tas, ko publiski apsolu ikvienam KPV LV politiķim vai atbalstītājam, lai arī kā mums atšķirtos izpratnes par dažādiem jautājumiem, - nekad un nekādā gadījumā ne publiski, ne arī kā citādi nevērsīšos pret Jūsu tuviniekiem. Es nemetīšu Gobzema vai kāda cita dzīvesbiedru fotogrāfijas publiskajos tīmekļos un neizmantošu viņus kā mērķus politisko domstarpību risināšanai. Tas pats solījums attiecas uz jebkuras citas partijas biedriem un viņu atbalstītājiem.

Tā ir absolūti principāla robeža, kura, manuprāt, ir jāievēro ikvienam sevi cienošam cilvēkam.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

FotoVien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā šī. Un tas ir saprotams – PSRS (Padomju Sociālistisko Republiku Savienība) laiki tik ļoti atšķiras un kontrastē ar mūsdienām, ka neatstāj vienaldzīgu gandrīz nevienu. Īpaši, ņemot vērā, ka tā nav tik sena pagātne un vēl ir daudz cilvēku, kuri “toreiz” ir dzīvojuši.
Lasīt visu...