Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Joprojām par datiem! Pēkšņi vairs nestrādā Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) mājaslapas sadaļa, kur bija tabulas ar nekorektajiem datiem. Vai, Viņķelei aizejot no amata, tiek mēģināts notīrīt galus?

BET ieraudzīt (un nokopēt) nedaudz paspēju - izpētīju, ka šodien atkal ir citi dati par mirušajiem novembrī: nu SPKC ziņo, ka no C19 mirušo skaits novembrī samazinājies līdz 105, lai gan iepriekš tabulās rādīts, ka bija 197 līdz 29.novembrim, kas arī bija nekorekti, jo, pārskaitot viņu datus manuāli, kā jau minēju, sanāca, ka novembrī mirušas 135 personas! Joprojām jautājums - CIK IR PATIESĪBĀ?

Vienīgais, ko SPKC izdarījis kopš mana 4. janvāra ieraksta Facebook, - salikuši kaut cik ticamus datus par izveseļojušos personu skaitu: nu ir nevis 1866, kā bija 4.janvārī, bet 2 dienu laikā ir 33 005 veseli...

Kāpēc SPKC joprojām nesniedz atbildes par testēšanu, testu rezultātu uzskaites kārtību, nekomentējot, vai tur ieskaita arī visus atkārtoto/sistemātisko testu rezultātus, un par kārtību, kādā aprēķina saslimstības izplatību jeb 14 dienu kumulatīvo rādītāju? Izlikties, ka SPKC neredz šos ierakstus, neizdosies, jo darbības ar datu labošanu mājaslapā liecina, ka šie jautājumi ir sadzirdēti.

Atgādinu, ka gadījumā, ja vēlāk tiks konstatēts, ka notikusi krāpšanās vai nolaidīga rīcība ar datu uzskaiti, šis apstāklis var tikt interpretēts kā atbildību pastiprinošs apstāklis, jo atbildīgās SPKC amatpersonas saņēma publiskus ziņojumus, ka dati nav korekti (ir nepatiesi), bet nerīkojās un nenovērsa pārkāpuma sekas.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Egils Borats

FotoAcīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt arvien dīvainākas lietas.
Lasīt visu...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...