Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Pretkorupcijas tiesiskā regulējuma pilnveidošana - kā izrādās, arī par šo tēmu konfliktu plosītā Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieks Jaroslavs Streļčenoks informējis ieinteresētos klausītājus sava nesenā Turkmenistānas komandējuma laikā.

Pietiek jau informēja, ka aprīlī Streļčenoks bija devies uz Turkmenistānu, lai tur piedalītos Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas (EDSO) rīkotā seminārā par pretkorupcijas un naudas atmazgāšanas jautājumiem. Atļauju doties komandējumā Streļčenokam bija devusi Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

"Vizītes laikā KNAB priekšnieks Jaroslavs Streļčenoks kopā ar starptautiskajiem ekspertiem sniedz ieteikumus un dalās Latvijas pieredzē par institūciju sadarbību noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas jomā," - tā par komandējumu informēja KNAB.

Šodien Pietiek publicē Streļčenoka atskaiti par šo komandējumu un arī braucienu uz Franciju. Kā izrādās, cita starpā KNAB priekšnieks spējis klausītājus ieinteresēt arī par "pretkorupcijas iestādes uzkrāto pieredzi" un "Latvijas pieredzi pretkorupcijas tiesiskā regulējuma pilnveidošanā". Kas tieši ar to domāts, Pietiek pagaidām nav izdevies noskaidrot.

Tāpat Pietiek nav izdevies arī uzzināt, par kādiem līdzekļiem pašlaik krieviski tiek tulkoti KNAB metodiskie materiāli nosūtīšanai uz Turkmenistānu un kāds labums no šis tulkošanas būs Latvijai.

Dokumenti

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...