Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Kāda persona bijušās valsts kontrolieres Ingunas Sudrabas topošās kustības, uz kuras pamata pēc tam tikšot dibināta partija, vārdā interesējusies par iespēju neilgi pirms Saeimas vēlēšanām, 30. augustā rīkot plašu pasākumu Mežaparka Lielajā estrādē. Pati Sudraba gan sarunā ar Pietiek trešdien pauda izbrīnu par šādu aktivitāti un kategoriski apgalvoja, ka nekāds pasākums neesot plānots. Taču ceturtdien iznākušajai Latvijas Avīzei viņa jau stāstījusi kaut ko pavisam citu.

Par Mežaparka teritorijas iznomāšanu atbildīgā uzņēmuma Rīgas meži daļas Mežaparks vadītāja Elga Zēģele Pietiek apstiprināja, ka Sudrabas topošās partijas vārdā izrādīta interese par iespēju rīkot pasākumu un taujāts par izcenojumiem.

„Viņi zvanīja un interesējās, mēs arī nosūtījām informāciju, bet tas, ka zvana un interesējas, jau vēl neko nenozīmē. Mums tādi zvani dienā ir pieci. Mēs varam runāt par pasākumu tad, kad jau ir noslēgts līgums,” sacīja E.Zēģele.

Mežaparka pārstāve nezināja teikt, kādiem mērķiem ir interese īrēt Lielo estrādi. Topošās Sudrabas partijas pārstāvji arī interesējušies par citu Mežaparka teritoriju īres iespējām.

Sudraba sarunā ar Pietiek savukārt trešdien izteica izbrīnu, ka kāds viņas vārdā izrāda interesi par Lielās estrādes īri 30.augustā. „Nē, nekas nav plānots. Es pati neesmu zvanījusi. Es nezinu, kas varētu būt interesējies,” sacīja Sudraba. Uz jautājumu, vai tas varētu būt kāds no viņas dibinātās kustības No sirds Latvijai, Sudraba atbildēja, ka diez vai, jo kustība ir tikai formēšanās stadijā un pagaidām tiek veikti tikai organizatoriskie darbi.

Tomēr ceturtdien iznākušajai Latvijas Avīzei Sudraba jau stāstījusi pavisam ko citu - viņa nav noliegusi šādu iespēju kā vairāku sabiedrisko organizāciju ieplānotu sarīkojumu, lai "aktivizētu Latvijas sabiedrību", tikai šādu sarīkojumu nekādā gadījumā neuzskatot par manifestāciju. Sudraba arī jau bijusi lietas kursā, ka "pat tā datumi vēl neesot zināmi un arī līgums ar uzņēmumu Rīgas meži, kas atbild par Mežaparka teritorijas iznomāšanu, vēl neesot noslēgts".

Zēģele Pietiek apliecināja, ka zvanītāja nav bijusi pati Sudraba, bet interesents sacījis, ka tur iecerēts kustības No sirds Latvijai rīkots pasākums.

Mežaparka Lielās estrādes īre gan nav no lētajām. Par maksas pasākumu rīkošanu jāmaksā 11 400 eiro par pasākuma dienu, kā arī vēl 2800 eiro par sagatavošanas dienu un tikpat par novākšanas dienu. Tā kā ļoti bieži bezmaksas pasākumu rīkotāji interesējas par iespējām iegūt atlaides, kopš šā gada noteikts, ka bezmaksas pasākumu rīkošanas maksa ir 6000 eiro par pasākuma dienu, bet par sagatavošanas un novākšanas dienām jāmaksā 2000 eiro par katru, skaidroja Zēģele.

Interesi nomāt 30.augustā Mežaparka Lielo estrādi izrādot arī cits interesents, kurš tur iecerējis rīkot sporta pasākumu. Tā kā vēl neviens nav izrādījis interesi slēgt līgumu, pagaidām nevarot pateikt, vai 30.augustā Mežaparka estrādē būs sporta vai politisks pasākums. „Kurš pirmais brauks, tas arī pirmais mals,” - tā Zēģele.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...