Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Inese

14.06.2016. 19:50

Ar auto notriektam sunim veica operāciju. Ar stieplītēm sašņorēja, kaut ko aizšuva. Ar saimniekiem aizbraucu un redzot to meistardarbu uzreiz nolēmām suni uz otru operāciju neatstāt. Steidzami tika sazvanīta cita klinīka. Aizvedot uz citu klīniku, veicot rentgena uzņēmumus tika konstatēts, ka daļa kaula no sabojātās kājas bija" pazaudēta" iepriekšējā operācijā. Par stieplīšu pinumiem vien pasmaidīja. Operācija bija ilga. ļoti ilgs atveseļošanās periods. Suns klibo.
Katram ir tiesības izvēlēties savu dakteri. Bet daktera pienākumos noteikti neietilpst par vienkāršu manipulāciju noplēst septiņas ādas.

Suņi un kaķi ir bijuši visu laiku, bet šī bija pirmā un visticamāk ( es ļoti ceru, jo dzīvē gadās visādi) arī pēdējā vizīte Beinarta klīnikā.

Atbildēt

CDH

13.06.2016. 22:54

Vienalga nevaru izprast,kamdēļ vetārsts lietoja narkozi,lai noskūtu nedaudz sunim apmatojumu,lai apstrādātu ar preparātu slapjo ēdi? Arī es pazīstu gan saimnieci,gan zināju suni.Suns bija izskolots,labi trenēts,paklausīgs, tādam nu nemaz nebūtu jāizmanto anestēzija,lai apstrādātu slapjo ēdi.Vai tiešām tik švaki ar profesionalitāti,praksi un pieredzi? Interesanti vai godājamais dakterītis skujoties arī vispirms lieto narkozi,lai kāds noskuj bārdu.?

Atbildēt

Ieva

10.06.2016. 20:55

Uz dārgām manipulâcijām Beinarts aśs..un ja suns izdzīvo, tad laimīgais saimnieks dzied slavas dziesmas..... mums dažus gadus atpakaļ 5 mēneśus vecu kucēnu ar skrejamo taisījās jau likt uz galda un tik griezt vaļā...labi, ka saimniece tomēr pazvanīja par tik traku diagnozi( zarnas sametuśās) audzētājam..norāvām var tā teikt nost no galda, aizrāvām uz citu klīniku un jā, vīruss, tika galā ar sistēmu un dažām śpricēm. Bet būtu īpaśnieks noticējis..vai nu kucēna vairs nebūtu, vai....saimnieks te ar dziedātu slavas dziesmas Beinarta klīnikai, ka no tādas bezcerīgas kaites izgllābis.

Atbildēt

Sintija

10.06.2016. 13:25

Un ja jātaisa ķeizars, tad parasti izņem bērnus un pie reizes izņem visu dzemdi ārā. Un parasti saka, kad dzemde ir bijusi bojāta utt.
Kaut sunenei ir ar dzemdi bijis vis kārtībā.
Mans suns pie viņiem arī gandrīz aizgāja bojā. Smagi cēlās no narkozes. Pēc nedēļas suns sāka slikti justies un pūsties vēdars. Vedām pie citiem ārstiem. Viņi apstiprināja to, kad Beinerta klīnikā bija vis slikts sašūts, un kad tā nemaz nevarēja šūt.

Atbildēt

Evija

09.06.2016. 18:22

Visdziļākā līdzjūtība aizgājušā suņa saimniekiem,bet laikam man arī paveicies ar Beinarta klīnikas apmeklējumiem. Divas reizes ar savu mazo,četrkājaino draugu esam bijuši tur,kad bijām pārliecināti,ka aizies uz citiem medību laukiem. Arī ārsti nedeva cerības. Abas reizes mūs pieņēma dakteris Beinarts. Un tagad suns veselāks par veselu, gaidām kucēnus un viss labi. Protams,dārga klīnika,bet tajā brīdī kurš gan skaita naudu.

Atbildēt

Helloi

09.06.2016. 16:11

Mums tādā gadījumā ir ļoti paveicies, jo mūsu suni notrieca uz 90km/h un reāli es sapratu,ka nebūs labi, arī Beinarts nedeva lielas cerības, bet pēc 3 nedēļām jau staigāja, vēl pēc kāda laika jau skraidīja un viss bij kā agrāj un viņš vēl joprojām ir kopā ar mums😍

Atbildēt

ooo

09.06.2016. 14:08

»

Daiga

Vēlos pajautāt,uz kuru ,tad klīniku būtu jāved? Kurā klīnikā nemirst dzīvnieki


Mirst visās un katram vetārstam sava kapsētiņa, bet Beinertos mirst tomēr biežāk. Man ir savs prioritāšu stabiņš kurš izveidojies tīri pieredzes pēc, citiem savs. Beinerti atrodas Rīgas centrā un strādā diennakti, tapēc liela daļa saimnieku to apmeklē savas, nevis dzīvnieku ērtības dēļ.
Palasi kaut vai šeit
http://www.sudzibas.lv/business/dr-beinerts/253554

Atbildēt

xman

09.06.2016. 10:53

Dr.Beinarta klīnika ir īpaši laba smagos un pat bezcerīgos gadījumos. Tad, kad nepieciešami operatīvi izmeklējumi, dzīvnieka dzīvības glābšana. Ikdienas sīkumos vai regulārām procedūrām - strīdīgs jautājums, jo viņi pārmērīgi lieto medikamentus. Tas attiecīgi var nevis uzlabot dzīvnieka stāvokli, bet to pasliktināt, problēmu vispār neatrisināt (ko pēc tam izdara cits veterinārsta ar pavisam citiem, nedāŗgiem mājaskārtībā lietojamiem līdzekļiem) vai pat novest līdz nāvei.

Atbildēt

Hugo

09.06.2016. 10:44

Varu teikt tikai to labāko. Manu kaķi, viss personāls, vilka veselu nedēļu, pilnīgi bezcerīgu, ar barības vada ķīmisko apdegumu, ar ļoti sliktām analīzēm, personāls bija iejūtīgs, ārstēja , par pašizmaksu, bez garantijas. Par ko,es tiku iepriekš brīdināta. Kaķis sveiks un vesels. Braucam pie Beinarta visos gadījumos.
Par anestēziju varu pateikt, ka anafilaktiskais šoks, var iestāties katram dzīvniekam. Ja mājās ir suns, kuru vērte 11000(!!) tad vajag savu privāto vet. ārstu,kurš pazīst suni no bērnības .

Atbildēt

Kaķmīle

09.06.2016. 09:20

Mūsu kaķi Beinarta Imantas fileālē izglāba no drošas nāves. Kaķis ilgu laiku neēda, nedzēra. Citā vetklīnikā pāris reizes uzlika fiz.šķīduma sistēmu un iedeva tableti apetītes veicināšanai. Stāvoķis tikai pasliktinājās. Aizvedu uz Beinarta klīniku, tur zibenīgi konstatēja aknu bojājumus. Uzreiz brīdināja, ka diez vai kaut kas ir glābjams. Bet dakteres zināšanas, centība un lielā mīlestība pret pacientiem izglāba manu kaķi. Garais ārstēšanas process bija bija 100% efektīvs.

Atbildēt

uz šo klīniku nevajag vest dzīvniekus

08.06.2016. 23:23

Beinerta klīnikā pirms vairākiem gadiem manam kaķim naktī veica ķeizargrieziena operāciju, it kā likās, ka viss būs labi, atdeva nekustīgu kaķi ar maziem kaķēniem. Atbraucām mājās kaķis gulēja ar stiklainām acīm nekustīgi un tā visu dienu, pamazām sāka ārdīties ārā šuves un atvērās vaļā vēders. Jutu, ka nav labi, braucām uz Kavet, tur tika veikta jauna operācija un kļūdas labotas, kā arī kaķis beidzot izrādīja arī kādas kustības pazīmes.

Atbildēt

Laura

08.06.2016. 22:57

Skarbi, bet tieši šajā klīnikā nepareizas narkozes un neveikla ķeizargrieziena dēļ pirms trīs gadiem pār varavīksnes tiltu aizskrēja četri vēl dzīvi īsti neuzsākuši retas šķirnes kucēni... Neesam īsti attapušies joprojām.

Atbildēt

ehhhh

08.06.2016. 13:19

»

zaza

Visas veterinārās klīnikas špricē vecus ungāru sūdus, bet naudu paņem kā par amerikāņu narkozēm. Injekcijas narkoze vispār ir ceļš uz kapiem, vienīgā drošā ir inhalācijas


Vecie ungāru sūdi strādā tāpat un maksā mazāk! Normālā klīnikā varesi izvēlēties gribi maksāt 2 eiro vai 20

Atbildēt

Pirms komentē izmācies par to 6 gadus!

08.06.2016. 13:18

»

zaza

Visas veterinārās klīnikas špricē vecus ungāru sūdus, bet naudu paņem kā par amerikāņu narkozēm. Injekcijas narkoze vispār ir ceļš uz kapiem, vienīgā drošā ir inhalācijas


Ir pierādīts ka inhalācijas ir kaitīgākas un vairāk bojā nieres! Gribi sev dzīvnieku ar nieru problēmām -droši! Prasi lai liek inhalāciju, tas nekas ka tas traumē gļotādu un dzīvnieks pēc tam klepos un mocīsies ar kakla sāpēm! Pirms mētājies ar pārgudrībām par lietām no kurām neko nesaproti, vai nu palasi zinātnisko literatūru vai mācies 6 gadus!!!!

Atbildēt

Pārsloggotas dienas

08.06.2016. 13:15

»

eh

Kādreiz Beinarta klīnika bija ļoti laba. tagad tā ir palikusi par kārtējo "naudas pumpīti" un "nāves fabriku" Pēdējo reizi tur spēju kāju kad vedu sterilizēt savu kaķeni. Sarunājām laiku no rīta plkst 10.00. sastāstīja ka viss būšot ātri, kvalitatīvi un feini. Kaķis notupēja būri visu dienu iekrauts...


Veterinārajās klīnikās bieži ir ļoti daudz pacientu! Un katra operācijas secība tiek nolikta pēc tās svarīguma pakāpes, vetārstam katru dienu jāpieņem lēmums,vai veikt operāciju kuras atlikšanas neko nemaina vai veikt operāciju ar mašīnu notriektam dzīvniekam, kādam kurš saindējies vai cita veida neatliekamu palīdzību! Ūdeni pirms operācijas dot nedrīks, tas var izsaukt vemšanu, ja pūslis ir pilns un kaķis nav kakājis tas narkozes laikā gan var apčurāties gan apkakakāties.No tā ka dzīvnieks ilgāk pagaida nekas briesmīgs nenotiek! Nav jau 13 gadus vecs kaķis ar problēmām sirdī! Jūs vispār redzat to skaisto priekštelpu un domājat ka esat visas dienas vienīgais klients, bet tas ka pa to laiku kamēr jūs pieņem notiek operācija jau 3šo stundu kur cenšas izvilkt no tās saules, jūs neinteresē! Gadās lēnās dienas kad ir maz pacientu un gadās dienas kad vetārstam nav laika pat pusdienas paēst un mājās tiek tikai ap 2 naktī. Un modināt ar šprici nav nekas briesmīgs, Jums būtu jāpriecājas jo tas atvieglo pēcoperācijas laiku kaķītim!

Atbildēt

Zanna Teilore

08.06.2016. 12:29

Doktor Janis celovek i speciolist zamecateljnij. Ja emu i vsemu personalu kliniki ocenj blagodarna. Moja sobaka popala k nemu v ocenj tjazelom sostojanii. Mi prosli semj krugov ada. Spadibo vam za ponimanie, celovecnostj i za to cto toljko vi ne otkazalisj ot moego Freddy i bili s nami i borolisj do konca.

Atbildēt

Dkt

08.06.2016. 11:47

»

hjhg

Latvija visa medici ir Zimbabves limeni , kur nu vel veterinararsti


Kā lūdzu?
Kāds būtu Jūsu pamatojums noniecināt profesijas?

Atbildēt

Ausia

07.06.2016. 22:34

Nevaru neko sliktu par Beinerta iestādi teikt, tikai labu jo viss manam sunim bija nodrošināts labā līmenī, ārstēšana nesa labus rezultātus, palsies.

Atbildēt

Baddy

07.06.2016. 22:04

Vakaros strādā neprofesionālie ārsti, kuri tomēr palīdzēja ārkārtās situācijās. Bet mūsu suni tieši šajā klinikā "dienas ārsti" izglāba no barībvada slimības (neatceros kāda bija barība - noteikti sausā, kas nopirkta "pa ātru"). Pēc tā laika suns pats neēd nekādu sauso barību un mēs vairs neriskējam.

Atbildēt

vispar

07.06.2016. 14:28

bet vai veterinarajam klinikam ir tik gruti pirms operacijas, vai jebkuras specifiskas manipulacijas informet klientu,un sos riskus izklastit rakstiski, par ko klients parakstas, ka iepazinies un piektrit??? Vai ir tik gruti sakartot dokumentaciju???

Atbildēt

Pekse

07.06.2016. 12:51

»

Dermatīts

Sunim slapjā dermatīta gadījumā sāpes no apmatojuma cirpšanas ir ļoti stipras. Tik stipras, ka daži dzīvnieki pat kauc


Man vecajam sunim bija vairākas reizes slapjais dermatīts, tiku galā ar šķērēm, diez vai mašīna šajā gadījuma ir pareizs risinājums. Domāju gan ka kauks ja pa jēlu ādu ar metāla mašīnu tiks braukāts.

Atbildēt

Pekse

07.06.2016. 11:11

Neviens normāls "suņenieks" savu suni uz Beinerta "bendētavu" neved. Interesanti ko tur darīja pēc visa spriežot titulēta vācu aitusuņa saimniece? A? Visos klubos tas zināms, kas viņai tur bija meklējams? Sen ir zināms ka Beinerti ir ārpus katras kritikas un līķu skaits līdz Maskavai stiepjas.
Papildus - slapjās ēdes gadījumā nemetās pūtītes, bet jēla, smirdīga āda zem spalvas. Sunim spalvas apcirpšana nesāp. Lai saprastu vārdu "anestēzija" nav jābūt veterinārmedicīniskajai izglītībai bet pietiek ar intelektu virs 80 IQ

Atbildēt

Mikročips

06.06.2016. 17:59

»

Rasa

Par Ulubeli pēdējā laikā esmu dzirdējusi diezgan daudz sliktu lietu. Arī to, ka tur ir Dogo upuri. Bet ir klusums. Nauda, nauda, nauda... Un viss viens, no kā tā nākusi un par ko nākusi. Tā nesmird


Ulubele baroja patversmes suņus ar Dogo.Vēl tagad cilvēki, kam iešķieba tos slimos, mokās. Interesanti, kā tagad Rūkim un citiem pirmajiem slimības upuriem klājas. Vai maz ir dzīvi vēl...
http://www.delfi.lv/mansdraugs/zveru-dzive/46384297_sogad-jau-vairak-neka-100-suniem-konstateta-dzivibai-bistama-baribas-vada-paplasinasanas

Atbildēt

Dd

06.06.2016. 15:13

To tiesnesi Jansoni pēc tas tiesas prāvas pašu vajadzēja ar šprices palīdzību atmodināt, tad varbūt cita nojēga iestātos.

Atbildēt

Paija

06.06.2016. 12:37

Veterinārija ir psiholoģiski smaga nozare un dārga visā visumā dzīvnieku saimniekiem .
Laime tiem kustoņiem, kuriem ir labi saimnieki un kuri aizved pie ārsta savus mīluļus.
Mani novērojumi, pieredze liecina: jo mazāk prestiža un nomalē esoša veterinārās palīdzības mītne, jo labāka attieksme pret dzīvnieku un viņa saimnieku, konkurence, laikam ...

Tikai vienu lietu nesaprotu joprojām: kādēļ saimnieki baro savus dzīvniekus ar sauso sintētisko pārtiku, kas beigu beigās izrādās nāvējoša - šīs granulas taču kā viss mākslīgais ir nācis no ārzemēm.

Atbildēt

Pateicība Zanei

06.06.2016. 12:18

Paldies Zanei par patiesiem vārdiem. Tam ZM rūdītajam un zombētājam cilvēku indēšana (skaita samazināšana) laikam ir goda jautājums viņa izpratnē par godu. Par dzīvniekiem ši zombētajam tipam sajēga nesniedzas vispār, jo sajēgas ta nav.

Atbildēt

Rasa

06.06.2016. 11:46

Par Ulubeli pēdējā laikā esmu dzirdējusi diezgan daudz sliktu lietu. Arī to, ka tur ir Dogo upuri. Bet ir klusums. Nauda, nauda, nauda... Un viss viens, no kā tā nākusi un par ko nākusi. Tā nesmird...

Atbildēt

Dace

06.06.2016. 11:06

»

Mikročips

Nebūs gan šis tas gadījums. LOSP un ZM atriebjas veterinārārstiem savādāk - ar mēģinājums atdot mikročipēšanu Ulubelei, kas vienojusies ar LOSP priekšsēdētāju Treibergu par biznesa darījumu caur ES finansējumiem. Ja tas notiks, cietīs dzīvnieki, viņu īpašnieki un nodokļu maksātāji, par kuru līdzekļiem...


Treiberam jau afēras nav svešas. Kur neatkarības sākumā pa kapeikām ciltszirgus tirgoja ārzemniekiem un pat kontrobandu esot vedis caur Lietuvu ar zirgu fūrēm, pacēlās padomju laikos ne pa jokam! Kā šitāds tips vēl ko var regulēt? Vēl savā stallī varēja čipēšanas punktu atklāt, citādi zirgu sūdu visapkārt. Ulubelei par dzīvnieku adoptēšanu prasa naudu ko sauc par ziedojumiem,jo nav izdevīgi atstāt pustukšu patversmi, jo par katru suni un kaķi saņem finansējumu uzturēšanai. Intresanti kādu juridisku atbildību nes biedrība par šāda veida valstij nozīmīga un ES direktīvām regulētu normu?

Atbildēt

iksa

06.06.2016. 11:01

Viss skaidrs. Beinerts skarbi kritizē augstus kungus «Dogo» lietā, tāpēc tagad saņem pretī uz pilnu rubli. Meistarīga pretinieku diskreditācija, taču tik acīmredzama! Augstajiem kungiem bikses pilnas, bet legālu līdzekļu cīņai sāk aptrūkties, tādēļ ķeras pie melnajiem.

Atbildēt

Mikročips

06.06.2016. 10:15

»

sise

Drīzāk Dogo pretsitiens vetarstiem


Nebūs gan šis tas gadījums. LOSP un ZM atriebjas veterinārārstiem savādāk - ar mēģinājums atdot mikročipēšanu Ulubelei, kas vienojusies ar LOSP priekšsēdētāju Treibergu par biznesa darījumu caur ES finansējumiem. Ja tas notiks, cietīs dzīvnieki, viņu īpašnieki un nodokļu maksātāji, par kuru līdzekļiem ierēdņi gadiem taisīs jaunus likumus un noteikumus, bet beigās atbildību par tādu pa kaktiem sačipētu lopiņu nebūs prasīt no kā.

Atbildēt

sise

06.06.2016. 09:35

»

Exe

...šūpojam Balodi krēslā


Drīzāk Dogo pretsitiens vetarstiem.

Atbildēt

eh

06.06.2016. 09:27

Kādreiz Beinarta klīnika bija ļoti laba. tagad tā ir palikusi par kārtējo "naudas pumpīti" un "nāves fabriku" Pēdējo reizi tur spēju kāju kad vedu sterilizēt savu kaķeni. Sarunājām laiku no rīta plkst 10.00. sastāstīja ka viss būšot ātri, kvalitatīvi un feini. Kaķis notupēja būri visu dienu iekrauts grēdā starp tādiem pašiem sērdieņiem, aptaisījies, pat ūdens nebija iedots. līdz operācijai tika tikai kādos 18.00 vakarā. Un arī tikai tad , kad biju 10 zvanījis un 3 reizes aizbraucis personīgi apjautāties, kad tad nu viņi ķersies klāt. Dzīvnieciņu pieņēma viena maiņa, bet nākošā tikai operēja! kad jautāju , vai tiešām nevarēja uzreiz pateikt , ka no rīta nekāda operēšana neiznāks, un ja būtu pateikuši lai braucu vakarā , lai lieki nestresotu dzīvnieciņu, tikai noplātīja rokas. un tāpat tā kā viss jau bija nokavēts , modināja ar šprici, nevis ļāva pašai pamosties!! Tagad es viņu klīnikai ar līkumu eju un dzīvnieciņus vedu citur.

Atbildēt

Temīda

06.06.2016. 09:00

Slapjais dermatīts ir ļoti sāpīgs. Atliekot apstrādi tas progresē pa stundām. Taču, vai vajadzēja dot vispārējo anestēziju tikko pilnu kunģi pieēdušam sunim, gan ir jautājums. Būtu pieticis ielaist antibiotiķus un pretiekaisuma līdzekļus, narkozi pēc ne ātrāk kā stundām sešām. Bet pēc kara jau visi gudri.

Atbildēt

kāds

06.06.2016. 08:41

Mazliet besī šitā samzgu liešana virsū Beinarta klīnikai. Ārstiem gadās visādi, bet izglābuši viņi ir krietni vairāk kā postā aizlaiduši. Man jau vairāk kā 20 gadus ir dzīvniekiem ģimenes ārsts no šīs klīnikas un ir izglābis un operējis perfekti (kopumā 3 suņi un 4 kaķi bijuši aprūpē). Neesmu viņu klīnikas fans, vai ieinteresētā persona, bet viss ir izzināms salīdzinājumā. Korekti būtu veikt salīdzinošu statistiku ar citām veterinārajām klīnikām un tad izdarīt secinājumus.

Atbildēt

Ups

06.06.2016. 08:16

Man kaķim bija salauzta kāja. Atvedu uz šo brīnumiestādi. Bija operācijā, kāju sariktēja. Teica, ka kaķis paklibos mazliet kamēr sadzīs un saaugs. Kaķis klibo jau desmito gadu :). Un nevar normāli apsēsties!!!

Atbildēt

Ramona

06.06.2016. 00:38

Malači,ka tiesājās, centās panākt taisnīgu sodu!
No slapjā dermarīta nemirst un ir arī lokāla anastēzija slimās vietas apstrādei. Šādu anastēziju pilnīgi acīmredzami ir uzvēlējušies ārstu ērtībai un peļņai.
Ļaunākais, ka šādi ārsti apkauno un diskreditetē arī savus krietnos amata brāļus!
Jā,jā, es pazīstu vairākus izcilus vetārstus arī kā lieliskus, godprātīgus un krietnus cilvēkus!

Atbildēt

Exe

05.06.2016. 23:02

...šūpojam Balodi krēslā?

Atbildēt

nu gan

05.06.2016. 22:18

common, kas tas par sviestu, ka sunim varot sāpēt spalvas izcirpšana????? aļo, man visu mūžu bijuši suņi, neesmmu pamanījusi, ka kaut vienam sāpētu, ja viņam nocērp vilnu - esmu to darījusi gan pati, gan to darījis vetārsts. tas beinarts ko, cilvēkus par idiotiem uzskata? un tiesnese arī acīmredzami ar galvu nedraudzējas, murgs vienkārši....

Atbildēt

loģiskais

05.06.2016. 20:55

spriedums jāpārsūdz. Tas ir nepamatoti nelabvēlīgs prasītājai. Klīnikas vaina ir acīmredzama.

Atbildēt

Janks

05.06.2016. 20:32

Tiesnese Liene nonāk pretrunās pati ar sevi:
Ja reiz "...suņa saimniece neesot nekāda speciāliste veterinārmedicīnas jomā..." tad kā saimniece var iebilst vai neiebilst "...pret ārstēšanas procesu,..."?
Viņai piestāda rēķinu un viņa samaksā...

Atbildēt

derdz

05.06.2016. 19:44

Diemžēl mūsdienās ir jāstaigā ar video kameru uz galvas lai fiksētu visus notikumus, tāpat kā daži automašīnās ievieto video kameras, privātpersonas, policija, utt.

Atbildēt

Kirbis

05.06.2016. 19:06

Aprakstītais gadījums lieku reizi apliecina faktu, ka tiesībsargājošās iestādēs kvalificētu advokātu noalgot nespējīgam prasītājam, kam pašam nav nedz pienācīgu juridisku zināšanu nedz prasmju orieientēties likumdošanas "džungļos", savu taisnību aizstāvēt ir gauži problemātiski.

Atbildēt

hjhg

05.06.2016. 18:45

Latvija visa medici ir Zimbabves limeni , kur nu vel veterinararsti!

Atbildēt

Latweets

05.06.2016. 18:20

un četrus gadus vecais suns, kurš bija pilnīgi vesels
---

šis. ja jau suns bija "pilnīgi vesels" vispār tika vests pie vetārsta?

suni vairs neatgriezīs, bet nauda jau laikam nesmird.

Atbildēt

zane

05.06.2016. 18:17

Da beidziet. Rudits, zombets komunists, vada zm., Ko uztraukties, cilveku tacu mirst vairak ka sunu Kuru tas uztrauc.?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...