Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Jūsu portālu lasu katru dienu jau daudzu gadu garumā, pēdējā laikā regulāri un sistemātiski lasu informāciju par Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) automašīnu iepirkumiem, kā arī par Belēviča kunga dažādām "nelikumībām". Vēlējos Jums izklāstīt savu viedokli.

No 2015. gada aprīļa NMPD pārtrauca līgumu ar RSTA (Rīgas sanitārā transporta autobāzi), kā rezultātā uzņēmējs vairs nevarēs nopelnīt 11 miljonus (latu) 5 gadu laikā (šeit ir runa par tīro peļņu, tādējādi valsts ik gadu ieekonomēs aptuveni 2 miljonus eiro).

Par Belēviča kungu nekad neesmu bijis sajūsmā, bet tas, ko viņš izdarīja, izlemjot turpmāk ātrās medicīniskās automašīnas vairs nenomāt no RSTA, bija tiešām varoņdarbs, jo līdz šim to neviens pat neuzdrošinājās darīt. Es domāju, ka jūs ļoti labi saprotat, kāda nauda tur bija iejaukta.

Par 2013. un 2014. gadā iepirktajām automašīnām un to tehnisko specifikāciju, aprīkojumu un izvēli biju pats lietas kursā, un konkursa norisē nekā nelikumīga nebija. Tur bija citas nelikumības, bet tās neattiecās uz NMPD.

Par pēdējo konkursu, ko vinnēja Auto Blitz, varu teikt vienu: pilnīgi pie vienas vietas, kam pieder šī firma, svarīgākais ir tikai viens - ka dienests par uzvarētāju atzina finansiāli visizdevīgāko variantu, un man kā cilvēkam, kurš auto nozarē strādā jau 20 gadus, ir tieši šāda pārliecība.

Tiesa gan, ir cita problēma - šīs mašīnas tehniski noteikti nav labākais variants, un arī remontu biežums būs lielāks nekā VW vai MB, bet konkursa nolikumos diemžēl nedrīkst norādīt konkrētu automašīnas marku, kaut arī jūs skaidri zināt, ka dažkārt konkurentu piedāvātais būs tiešām liels mēs....s.

* ne Auto Blitz darbinieks

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...