Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Iepriekšējo reizi rakstīju, ka nācijai ir problēmas un nav, par ko balsot. Kā kārtīgs pilsonis atkal esmu mainījis viedokli, jābalso par visām partijām uzreiz!

Pēc 27 tumsības un apspiestības gadiem 7.oktobrī ausīs jauna ēra. Visiem viss būs, un nevienam nekas par to nebūs! Būs lielākas algas, pensijas un pabalsti, un nebūs jāmaksā nodokļi. Cenas tiks samazinātas, bet uzņēmēji kļūs stāvus bagāti.

Valsts pārvaldes nebūs, un Saeimā arī neviena nebūs. Novadi tiks apvienoti, samazināti un saglabāti esošajās robežās. Puse nācijas sēdēs cietumos, un otra puse sargās pirmo, pēc tam mainīsies vietām. Ar vienu ukazu atjaunos nāves sodu un cukurfabrikas.

Žurnālisti rakstīs tikai labu vai nerakstīs vispār, kultūrai vairs nesals, jo to aizstās dvēseliskas sarunas sveču gaismā. Citādi domājošajiem būs savs rezervāts, kur veģetēt un paklusi purpināt.

Sliktās reformas tiks atceltas, un labās nemaz nesāks, lai neizdarītu kaut ko nepareizi. Veselības aprūpe un izglītība aizrīsies no naudas daudzuma, ceļus nevis asfaltēs, bet flīzēs.

Draudzēsimies un tirgosimies ar visiem, tāpat arī krāpsim visus pēc kārtas. Mēs piestādīsim rēķinus par mūsu aizsardzību citiem, jo esam pragmatiski: ja viņiem vajag rūpēties par mūsu drošību, lai maksā par šo unikālo iespēju. Vispār viss būs labi, vēl tikai divarpus nedēļas pacietības!

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

FotoVien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā šī. Un tas ir saprotams – PSRS (Padomju Sociālistisko Republiku Savienība) laiki tik ļoti atšķiras un kontrastē ar mūsdienām, ka neatstāj vienaldzīgu gandrīz nevienu. Īpaši, ņemot vērā, ka tā nav tik sena pagātne un vēl ir daudz cilvēku, kuri “toreiz” ir dzīvojuši.
Lasīt visu...