Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Šā gada aprīļa beigās SIA Baltic Screen sadarbībā ar izdevniecību Atēna plāno laist klajā L. Lapsas un K. Jančevskas grāmatu ar provizorisko nosaukumu "Liepājas metalurgs: kam jāsēž, kam jālido".

Uz apjomīga dokumentu un faktu pamata grāmata norādīs uz konkrētām amatpersonām, kuru korumpētības un noziedzīgas nolaidības dēļ uzņēmumā Liepājas metalurgs tika pazaudēti desmiti miljonu eiro Latvijas nodokļu maksātāju naudas, savukārt pats uzņēmums tika novests līdz maksātnespējai.

Kā zināms, grāmatas vāka vizuālais risinājums ir ļoti būtiska tās sastāvdaļa. Tāpēc SIA Baltic Screen izsludina konkursu par labāko jaunās grāmatas vāka vizuālā risinājuma skici.

Nav svarīga ne vizuālā risinājuma tehnika, ne kas cits, izņemot tikai un vienīgi saturisko risinājumu.

Grāmatas vākam skaidri jānorāda uz to, ka personas, kas atbildīgas par nodokļu maksātāju naudas izsaimniekošanu un Latvijas lielākā rūpniecības uzņēmuma krahu, ir pelnījušas izlidošanu no iesildītajiem krēsliem, iespējamu kriminālvajāšanu un, protams, ilgstošu un apjomīgu publisku necieņu.

Attēlojamo personu vidū noteikti jābūt Ivaram Godmanim, Einaram Repšem, Danielam Pavļutam, Andrim Vilkam un Valdim Dombrovskim - protams, personu godu un cieņu iespējami aizvainojošā izskatā, atbilstoši "nopelniem" Liepājas metalurga krahā. Nevajadzētu piemirst arī uzņēmuma "saimnieku" Sergeju Zaharjinu.

Konkursa balvu fonds ir 1000 eiro (piedošanu, bet grāmatai nav bagātu sponsoru), skiču iesniegšanas termiņš - 2014. gada 28. februāris.

Papildu informācija un skiču iesūtīšana: [email protected]

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Es negribu lekt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...