Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lasi vēlreiz

31.08.2014. 20:39

Vai ir kāds rezultāts? 16.07 biju sev atzīmējis, ka augustā LR jāatsauc (30 dienu laikā)kaut kādi bijušā EP Padomes prezidenta amata kandidāta izteikumi. Ir vispār par šo puisi jel kas dzirdēts, kopš kļuvis par deputāti PSRS AP mūslaiku analogā? Vai tagad taisās par kādu EK funkcionāru un atkal ir neaizskarams?

Atbildēt

zīle

08.07.2014. 20:29

Jevropai laikam šādi meli,tādi meli,daudz netraucēs,lai Dombrovski iesēdinātu savā kompānijā,vēl piedevām augstā postā,laiks rādīs.

Atbildēt

Ēdelwiess

08.07.2014. 14:58

ja jautās organizacijas nosaukuma ir vārdiņš "latvijas..", tad no tas gaioditnkut ko tiesisku un likumīgu ir ļotibezcerīgi, jo tada organizācija kalpo titkai šim LR pilsoņu-latveisu ieveistajam totalitarās vasltiskās noziedzības un genocīda 4.maija rezīmam !!! !!!

Atbildēt

Paija-lai veicas !

07.07.2014. 22:14

Lai Lapsam veicas ! Neviens žurnālists Latvijā nav tik ļoti uzstajis uz patiesības noskaidrosanu kā Lapsa.

Prieks arī par to, ka Lapsam ar advokātu sanāca atstat Drošības policiju muļķos saistībā ar DNS paraugu izņemšanu. Tas bija vienreizēji !

Atbildēt

bzskrs

07.07.2014. 21:46

»

mirklis

Sajūsma par to ka tiks izskatīts Lato Lapsas pieteikums, rakstā izskatās patiesa. Laikam jau nemaz tik bieži tiesas vairs šādus pieteikumus neizskata. Visiem galu galā mēdz "piegriezties...


Jau "piegriezies" šis nebeidzamais murgs. Reālas lietas vairs neskata, tikai ucinās ar lapsām. Kuram ir vajadzīgi šie bezjēdzīgie procesi? Jā, sākotnēji tam bija jēga, lai piespiestu ierēdniecību atbildēt, bet šobrīd tas ir farss, jo sistēma uz pārslodzi atbild nevis sabrūkot, bet izmetot murgainus spriedumus un lēmumus tajās lietās, kuras netiks ķidātas pietiek.com
Lapsa šobrīd reāli darbojas sistēmas labā. Galu galā taktika šad un tad ir jāmaina. Blondīne kā bez prāta. Stulbenis.

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 07.07.2014. 20:59


Mediju ziņa (2010. gads): Šīs valsts iepriekšējās “valdošās koalīcijas” (V-“jenotība” / ZZS “hūtespāķi”) un arī pašreizējās “valdošās koalīcijas” (V-“jenotība” / “ZOO-voldiņa krustneši” / “tūdaliņi-pastalnieki” / “seši mazi Frankenšteina bundzinieki”) kontrolētās valdības "ilgtspējīgā, bet nu jau politiski atbildīgi demisionējušā premjerministra" un "veiksmes stāta vadošā līdzautora" V. Dombrovska (JL / V-“jenotība”) viedoklis par šīs valsts “tiesu SISTĒMAS” funkcionāru (jeb tā dēvēto “ķēķa tiesnešu”) spēju pieņemt profesionāli respektējamus, taisnīgus un godprātīgus lēmumus, kuri atbilstu tiesiskas valsts pamatprincipiem, esot ticis publiskots sekojošā "redakcijā": "Mēs esam izpētījuši, ka tiesiskās paļāvības princips šajā valstī NESTRĀDĀ."...
-----

Par Muļķu Zemes 'piesmaidīto' Temīdu.
( Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" )

Šis pastāstiņš - par "taisnām" tiesām:
Par "ķēķa soģu" treknām miesām,
Kas 'briest dēļ piķa, ķepā ņemta',
Pēc "sprieduma", šai "valstī" lemta.

Par Temīdu būs stāsta daļa:
Tā, nekļūstot ne mirkli skaļa,
Tur svarus bezspēcīgās rokās,
Un, acīm 'aizmālētām', mokās:
...
...
...

'ANNO' ~ 05. 2005.

pilna oriģinālversija = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv/?p=5658

u.c.

P.S. Visi "O.M.© arChīvā" fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. - privāti) & lietišķai saziņai: http://ontuns-m.blogs.lv .

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

mirklis

07.07.2014. 19:32

Sajūsma par to ka tiks izskatīts Lato Lapsas pieteikums, rakstā izskatās patiesa. Laikam jau nemaz tik bieži tiesas vairs šādus pieteikumus neizskata. Visiem galu galā mēdz "piegriezties".
Būtu interesanti uzzināt Pietiek&Lapsas vēršanās tiesās statistiskos rezultātus pēdējos gados. Kā tad veicies? Lai gan zinot rindas tiesās , bet to veidošanā raksta autori nebūt neieņem pēdējo vietu, šaubos vai pēc gadiem 3 vai 5 kādam tas rezultāts vēl aktuāli.

Atbildēt

janka

07.07.2014. 19:00

Ļoti labi parādās radio valdoša ideoloģija.Ir iespaids ka vienotībai pieder trulais knābis,kuslā delna un citi neitralizēti iestādījumi.ZZS atpaliek.

Atbildēt

paija

07.07.2014. 18:47

Žurnālista Lato Lapsas brāļa izdotās bezmaksas avīzes, kurā publicēti kritiski raksti par partiju Vienotība un tās pārstāvjiem, nodrukāšana un izplatīšana izmaksāja "nedaudz virs 30 000 latu".

Lato Lapsa trešdien preses konferencē sacīja, ka idejas un projekta autors ir viņš, savukārt brāli viņš piesaistīja kā izdevēju. Arī nepieciešamo finansējumu nodrošinājis Lato Lapsas brālim Endo Lapsam piederošais uzņēmumus SIA FOX Communications. "Brāļa uzņēmumam pašam šādas naudas nebija, šī nauda ir aizņemta no darījuma partneriem," klāstīja Lato Lapsa.
Kur tad tas knifs slēpjas,ka Lapsa pierādīs,ka viņs tur nav piedalījies? Ceru, ka tiesa tadas muļkibas un slepšanos aiz citu muguram noraidīs. Nožēlojami gan,ka ne VID , ne KNAB līdz sim nav noskaidrojuši maksātaju

Atbildēt

Komentēšanas iespēja jums ir liegta

07.07.2014. 18:42

Es, protams, iekomentētu, bet par cik tāda iespēja liegta.. lol

Atbildēt

aha

07.07.2014. 18:20

Valdis Dombrovskis meloja visiem Latvijas radio klausītājiem. Lapsa nekad nav izplatījis priekšvēlēšanu materiālus pret viņa pārstāvēto partiju, ar to nodarbojās firmas kuras piegādā reklāmas , un Lapsa arī nekad nav nodarbojies ar priekšvēlēšanu melnā PR kampaņām, viņš tikai sacerēja pārdesmit melīgus raksteļus.

Atbildēt

JANKA

07.07.2014. 17:46

ES esmu ar visiem,kas ir pret VIENOTĪBU !!!

Atbildēt

āža kakls

07.07.2014. 16:35

Lai Tev Lapsi veicas! :)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...