Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Esmeralda

02.09.2017. 18:13

»

bēdī...

To: Nu nu (kā arī ar vārdu Agate un vārdu Esmeralda...


Anglijas dokumenti, tādi gan rakstā nefigurēja - tikai Latvijas, un neticu, ka jāatgriež bērns pie tēva. Visi pēdējo 10 gadu Latvijas emigranti ir pie vainas Latvijas normālo iedzīvotāju nodokļu slogam. Cienīsim un godāsim, un vēl rakstus par tādiem publicēsim!

Atbildēt

bēdī...

01.09.2017. 13:33

»

Nu, nu

Kopš kura brīža valsts, kurā cilvēks ir devies strādāt kļūst par mītnes valstī? Šausmīgi interesanti, mana darbavietas adrese ir mana bērna adrese. Izbesījuši tie emigranti un pabalstu saņēmēji. Gan jau saņem labumus no 2 valstīm vienlaikus. Parasti šādi tēvi aizbrauc uz Angliju, lai izvairītos no parādiem...


To: Nu nu (kā arī ar vārdu Agate un vārdu Esmeralda).
Cilvēka (bērna) mītnes valsts pilnīgi noteikti varētu būt tā, kurā viņš (tas bērns) ir DZIMIS. Viņs ir maziņš, 4 vai 5 gadus jauns un nekur nav "devies strādāt". Tāpēc - kur mitinās, mitinājās, tur arī mītne, mītnes valsts.

Bet par to, ka ir jau ticis oficiāli nolemts, ka tiesības šajā lietā ir tēvam, tas jau bija rakstīts gan šajā, gan iepriekšējā rakstā. Cilvēkiem un iestādēm no Ltavijas puses vienkārsi tiek prasīts izpildīt to, ko pieprasa uz Anglijas dokumentu pamata.

(Es nedomāju, ka nu-nu un esmeraldas un agates to nezina. Vai nu ir mātes draudzene(s), vai arī aiz pārprastas sieviešu solidaritātes cenšas "piemest žagariņus par sliktu tēvam".).

Atbildēt

Nu, nu

31.08.2017. 23:39

Kopš kura brīža valsts, kurā cilvēks ir devies strādāt kļūst par mītnes valstī? Šausmīgi interesanti, mana darbavietas adrese ir mana bērna adrese. Izbesījuši tie emigranti un pabalstu saņēmēji. Gan jau saņem labumus no 2 valstīm vienlaikus. Parasti šādi tēvi aizbrauc uz Angliju, lai izvairītos no parādiem Latvijā. Un mēs šeit tos viņa parādus nodokļu veidā maksājam. Turpinām tik morāli atbalstīt šādus tipus!

Atbildēt

Esmeralda

31.08.2017. 23:30

Neticu nevienam vārdam. Hāgas konvencija neparedz atgriezt bērnu tēvam. Bērna aizgādības jautājumi jārisina mītnes valstī. Vai tad Anglijas tiesa ir kaut ko nolēmusi? Rakstīts nav. Tā kā kārtējās alkoholiķu muļķības un narkomānu murgi.

Atbildēt

Agate

31.08.2017. 21:04

Kur ir pierādījums ka bērns ir jāatgriež pie tēva!!!

Atbildēt

bēdīgs gadījums

31.08.2017. 17:55

Žēl, ka atkal kādā (nu jau bijušā) ģimenē nav izdevusies laimīga kopdzīve.
Teksta nobeigums mazliet izbrīnīja - teikums, ka māte bēguļojot un neesot aizvedusi bērnu, kur prasīts. Parasti jau šādos stāstos (pie tagadējiem citvalstu paraugiem, kam mēs pamazām sekojam) vispirms ir teikums par to, ka tiek meklēts bērns. (Skaļi virsraksti par pazudušu bērnu, par nolaupītu bērnu, veram vaļā rakstiņu, un tur tā maznozīmīgāk piebilsts, ka bērns, iespējams, ir kopā ar savu vecāku, parasti jau tēvu, bet dažreiz arī, māti. Tad atviegloti nopūšamies- labi, ka nekāda nolaupīšana nav notikusi, vienkārši (mīlošie) vecāki nespēj sadalīt bērnu, un tā jau ir mazāk traģiska lieta. Parasti pat sadusmojos par tādiem būtībā maldinošiem, uzmanību piesaistošiem virsrakstiem. Tomēr- pats fakts kā tads taču tagad "vienotajā tiesisko normu telpā" ofriciāli tiktu traktēts visur vienādi - bēguļojošais vecāks kvalificējas kā nolaupītājs, neizdotais bērns kā pazudis (pat ja skaidri zināms, ar ko un pat kur viņš atrodas), un tādā veidā tas viss "piekārts pie lielā zvana"... Dīvaini te pie mums Latvijā...

Atbildēt

zane

31.08.2017. 10:15

Nepieļaujama situācija. Med. personāls noformējot bērna uzņemšanu slimnīcā- nav ievērojis likumu, Bet vēl būtu nepieciešams celt augšā- kurš ir devis norīkojumu uz uzņemšanu stacionārā. Vēl būtu jāskatās- cik liels ir bijis mātes izmisums, ja vienīgā iespēja kā nezaudēt bērnu- ir to ievietot psihenē.

Atbildēt

:D

31.08.2017. 09:01

Kura pusē taisnība, vienalga nevar zināt.

Lai Latvijas PSR, kur "kārtību" arvien nosaka komunisti un čekisti, kaut ko ar iestāžu palīdzību dabūtu gatavu, neatkarīgi, vai tās ir nelikumības vai likumīgas darbības, vajadzīga nauda. Izskatās, ka tā tēvam tomēr ir vairāk. :DAtbildēt

...

31.08.2017. 07:05

»

labkājības ministris

Kā tad gāja cietumā... gaili


Jāni Bojār, jūs?

Atbildēt

brīvais radikālis

31.08.2017. 01:00

Un kur tad to sīko vajadzēja ievietot? Cietumā?

Atbildēt

www.govlawyer.lv

30.08.2017. 22:00

>Tiesībsargs: noticis cilvēktiesību pārkāpums,
>mātei ievietojot bērnu psihiatriskajā slimnīcā

Šo žurnālistu radīto raksta virsrakstu
var uztvert tā, ka likuma pārkāpēja ir māte,
bet juridiski likumu ir pārkāpusi valsts (slimnīca).

Atbildēt

alias

30.08.2017. 20:30

Visā šajā stāstā ir arī vēl psihiatriskā slimnīca, ārsts, kas pieņēma lēmumu bērnu tur ievietot, slimnīcas vadība. Nekur nav ārsta viedokļa, nekur nav slimnīcas vadības viedokļa. Tie būtu būtiski.

Atbildēt

mis kogoļeva

30.08.2017. 19:28

užas, un psihklīnika to uzņēma ?! tās bōbas ar sūdainu koku jānoslāna un psihklīnikas personāls jāizmēž un telpas jādezinfekcē !

Atbildēt

?

30.08.2017. 18:49

Tai Ilzei Bukai ir pilns rubulīts? Vismaz eksperts ar tādu uzvārdu reģistrā gan nav atrodams.

Atbildēt

pilsonis

30.08.2017. 16:23

Stulbie vecāki (abi) savu ambīciju dēļ bojā bērnam dzīvi.

Atbildēt

Es

30.08.2017. 16:04

Atceraties vārdu un uzvārdu - psihiatrs Jānis Bojārs. Pusaudža gados ir bijusi darīšana ar šo atsaldeni. Viņš man pareģoja nokļūšanu cietumā, kur mani ja ne nositīšot, tad pataisīšot par gaili. 15 gadi ir pagājuši, ne ziņas un miņas no viņa murgiem. Tagad šis morālais kroplis pretlikumīgi bērnu tur ieslodzījumā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

12

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

FotoPārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi ir 3000 EUR bruto mēnesī, tad ar trīs mēnešu ienākumiem var samaksāt, piemēram, nekustamā īpašuma nodokli un badā nemirt, bet, ja ienākumi ir 300 EUR bruto, tad pat viena mēneša ienākumu zaudējums var būt par iemeslu ģimenes dzīvošanai pusbadā, mājokļa zaudējumam un virknei citu nelaimju.
Lasīt visu...

12

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

FotoPubliskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM) piedāvātie pasākumi jēgpilni nerisinās vides un klimata jautājumus.
Lasīt visu...

18

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

FotoJau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu vietu grāmatu tirdzniecības vietu plauktos. Pēc nomelnojošām, izņirdzošām grāmatām ir patiešām liels pieprasījums, īpaši, ja tās ir izliktas kā acīs krītošs piedāvājums, ja tās piedāvā kā īstu mantu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene. “Progresīvākajiem”...

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...