Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Esmeralda

02.09.2017. 18:13

»

bēdī...

To: Nu nu (kā arī ar vārdu Agate un vārdu Esmeralda...


Anglijas dokumenti, tādi gan rakstā nefigurēja - tikai Latvijas, un neticu, ka jāatgriež bērns pie tēva. Visi pēdējo 10 gadu Latvijas emigranti ir pie vainas Latvijas normālo iedzīvotāju nodokļu slogam. Cienīsim un godāsim, un vēl rakstus par tādiem publicēsim!

Atbildēt

bēdī...

01.09.2017. 13:33

»

Nu, nu

Kopš kura brīža valsts, kurā cilvēks ir devies strādāt kļūst par mītnes valstī? Šausmīgi interesanti, mana darbavietas adrese ir mana bērna adrese. Izbesījuši tie emigranti un pabalstu saņēmēji. Gan jau saņem labumus no 2 valstīm vienlaikus. Parasti šādi tēvi aizbrauc uz Angliju, lai izvairītos no parādiem...


To: Nu nu (kā arī ar vārdu Agate un vārdu Esmeralda).
Cilvēka (bērna) mītnes valsts pilnīgi noteikti varētu būt tā, kurā viņš (tas bērns) ir DZIMIS. Viņs ir maziņš, 4 vai 5 gadus jauns un nekur nav "devies strādāt". Tāpēc - kur mitinās, mitinājās, tur arī mītne, mītnes valsts.

Bet par to, ka ir jau ticis oficiāli nolemts, ka tiesības šajā lietā ir tēvam, tas jau bija rakstīts gan šajā, gan iepriekšējā rakstā. Cilvēkiem un iestādēm no Ltavijas puses vienkārsi tiek prasīts izpildīt to, ko pieprasa uz Anglijas dokumentu pamata.

(Es nedomāju, ka nu-nu un esmeraldas un agates to nezina. Vai nu ir mātes draudzene(s), vai arī aiz pārprastas sieviešu solidaritātes cenšas "piemest žagariņus par sliktu tēvam".).

Atbildēt

Nu, nu

31.08.2017. 23:39

Kopš kura brīža valsts, kurā cilvēks ir devies strādāt kļūst par mītnes valstī? Šausmīgi interesanti, mana darbavietas adrese ir mana bērna adrese. Izbesījuši tie emigranti un pabalstu saņēmēji. Gan jau saņem labumus no 2 valstīm vienlaikus. Parasti šādi tēvi aizbrauc uz Angliju, lai izvairītos no parādiem Latvijā. Un mēs šeit tos viņa parādus nodokļu veidā maksājam. Turpinām tik morāli atbalstīt šādus tipus!

Atbildēt

Esmeralda

31.08.2017. 23:30

Neticu nevienam vārdam. Hāgas konvencija neparedz atgriezt bērnu tēvam. Bērna aizgādības jautājumi jārisina mītnes valstī. Vai tad Anglijas tiesa ir kaut ko nolēmusi? Rakstīts nav. Tā kā kārtējās alkoholiķu muļķības un narkomānu murgi.

Atbildēt

Agate

31.08.2017. 21:04

Kur ir pierādījums ka bērns ir jāatgriež pie tēva!!!

Atbildēt

bēdīgs gadījums

31.08.2017. 17:55

Žēl, ka atkal kādā (nu jau bijušā) ģimenē nav izdevusies laimīga kopdzīve.
Teksta nobeigums mazliet izbrīnīja - teikums, ka māte bēguļojot un neesot aizvedusi bērnu, kur prasīts. Parasti jau šādos stāstos (pie tagadējiem citvalstu paraugiem, kam mēs pamazām sekojam) vispirms ir teikums par to, ka tiek meklēts bērns. (Skaļi virsraksti par pazudušu bērnu, par nolaupītu bērnu, veram vaļā rakstiņu, un tur tā maznozīmīgāk piebilsts, ka bērns, iespējams, ir kopā ar savu vecāku, parasti jau tēvu, bet dažreiz arī, māti. Tad atviegloti nopūšamies- labi, ka nekāda nolaupīšana nav notikusi, vienkārši (mīlošie) vecāki nespēj sadalīt bērnu, un tā jau ir mazāk traģiska lieta. Parasti pat sadusmojos par tādiem būtībā maldinošiem, uzmanību piesaistošiem virsrakstiem. Tomēr- pats fakts kā tads taču tagad "vienotajā tiesisko normu telpā" ofriciāli tiktu traktēts visur vienādi - bēguļojošais vecāks kvalificējas kā nolaupītājs, neizdotais bērns kā pazudis (pat ja skaidri zināms, ar ko un pat kur viņš atrodas), un tādā veidā tas viss "piekārts pie lielā zvana"... Dīvaini te pie mums Latvijā...

Atbildēt

zane

31.08.2017. 10:15

Nepieļaujama situācija. Med. personāls noformējot bērna uzņemšanu slimnīcā- nav ievērojis likumu, Bet vēl būtu nepieciešams celt augšā- kurš ir devis norīkojumu uz uzņemšanu stacionārā. Vēl būtu jāskatās- cik liels ir bijis mātes izmisums, ja vienīgā iespēja kā nezaudēt bērnu- ir to ievietot psihenē.

Atbildēt

:D

31.08.2017. 09:01

Kura pusē taisnība, vienalga nevar zināt.

Lai Latvijas PSR, kur "kārtību" arvien nosaka komunisti un čekisti, kaut ko ar iestāžu palīdzību dabūtu gatavu, neatkarīgi, vai tās ir nelikumības vai likumīgas darbības, vajadzīga nauda. Izskatās, ka tā tēvam tomēr ir vairāk. :DAtbildēt

...

31.08.2017. 07:05

»

labkājības ministris

Kā tad gāja cietumā... gaili


Jāni Bojār, jūs?

Atbildēt

brīvais radikālis

31.08.2017. 01:00

Un kur tad to sīko vajadzēja ievietot? Cietumā?

Atbildēt

www.govlawyer.lv

30.08.2017. 22:00

>Tiesībsargs: noticis cilvēktiesību pārkāpums,
>mātei ievietojot bērnu psihiatriskajā slimnīcā

Šo žurnālistu radīto raksta virsrakstu
var uztvert tā, ka likuma pārkāpēja ir māte,
bet juridiski likumu ir pārkāpusi valsts (slimnīca).

Atbildēt

alias

30.08.2017. 20:30

Visā šajā stāstā ir arī vēl psihiatriskā slimnīca, ārsts, kas pieņēma lēmumu bērnu tur ievietot, slimnīcas vadība. Nekur nav ārsta viedokļa, nekur nav slimnīcas vadības viedokļa. Tie būtu būtiski.

Atbildēt

mis kogoļeva

30.08.2017. 19:28

užas, un psihklīnika to uzņēma ?! tās bōbas ar sūdainu koku jānoslāna un psihklīnikas personāls jāizmēž un telpas jādezinfekcē !

Atbildēt

?

30.08.2017. 18:49

Tai Ilzei Bukai ir pilns rubulīts? Vismaz eksperts ar tādu uzvārdu reģistrā gan nav atrodams.

Atbildēt

pilsonis

30.08.2017. 16:23

Stulbie vecāki (abi) savu ambīciju dēļ bojā bērnam dzīvi.

Atbildēt

Es

30.08.2017. 16:04

Atceraties vārdu un uzvārdu - psihiatrs Jānis Bojārs. Pusaudža gados ir bijusi darīšana ar šo atsaldeni. Viņš man pareģoja nokļūšanu cietumā, kur mani ja ne nositīšot, tad pataisīšot par gaili. 15 gadi ir pagājuši, ne ziņas un miņas no viņa murgiem. Tagad šis morālais kroplis pretlikumīgi bērnu tur ieslodzījumā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...