Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Miris no šautas brūces kādā dzīvoklī Rīgā, kas sakritības dēļ atrodas netālu no Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) ēkas, aizvadītajā nedēļā ir atrasts 2001. gada oktobrī mīklaini nošautā tiesneša Jāņa Laukrozes (attēlā - viņa piemiņas plāksne) dēls Andris Laukroze, kas pēdējā laikā strādāja nu jau bēdīgi slavenās PrivatBank drošības departamentā. Oficiālā versija, kā pagaidām neoficiāli zināms Pietiek, ir pašnāvība, taču pastāv vairāki apstākļi, kas liek par to šaubīties.

Rīgas apgabaltiesas tiesnesis Jānis Laukroze 2001. gada oktobrī tika nošauts pašā Rīgas centrā, un, neraugoties uz amatpersonu skaļajiem solījumiem, šī slepkavība tā arī netika atklāta.

Nu no šaujamieroča ir gājis bojā arī viņa dēls, pēdējā laikā nopietnos pārkāpumos vainotās PrivatBank drošības departamenta darbinieks Andris Laukroze.

Kā pagaidām no neoficiāliem avotiem zināms Pietiek, oficiālā versija par Andra Laukrozes nāvi ir pašnāvība, taču ir vairāki fakti, kas varētu likt par to šaubīties.

Pietiek informācijas avoti vēsta, ka Andris Laukroze ilgāku laiku bijis pārņemts ar domu mēģināt tomēr atklāt sava tēva slepkavību.

Valsts policijā Pietiek trešdienas vakarā tikai apstiprināja Andra Laukrozes nāves faktu, kā arī to, ka "par 99% skaidrs, ka ir ierosināts kriminālprocess".

Savukārt ceturtdienas pēcpusdienā Valsts policija informē, ka Andris Laukroze atrasts miris savā dzīvoklī Brīvības ielā, un ierocis, no kā raidīts šāviens, bijis viņa paša pistole.

Tiesnesis Jānis Laukroze, kurš tolaik bija Rīgas apgabaltiesas Krimināllietu kolēģijas priekšsēdētājs, ar šāvienu galvā no aizmugures tika nogalināts 2001. gada 15. oktobra vakarā, pulksten 18.15 savas mājas pagalmā Rīgā, Lāčplēša ielā.

Foto no apollo.lv

Mediķus izsaucis nelaiķa dēls.
Notikuma vietā policija atradusi pistoli, kas piederējusi nelaiķim un bijusi reģistrēta uz viņa vārda. Gan sākotnējā eksperta sniegtā informācija, gan arī notikuma vietā atrastie priekšmeti liecina, ka vīrietis savā dzīvesvietā izdarījis pašnāvību, skaidro Sadovskis. Patlaban arī galvenā izmeklētāju versija liecina, ka notikusi pašnāvība. 

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...