Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

izlasīju

12.10.2015. 14:26

Man arī sākumā tas dzejolis šķita perverss, tā kā Kristus mācības zaimošana. Vienīgi, ja pieņem, ka tas būtu domāts kā "biezā gala" vēstījums, tad ir štokos.

Atbildēt

annamarija

12.10.2015. 11:41

Literatūra ir spēcīgs ierocis cilvēka tikumiskajā audzināšanā, tikai... Neturēsim taču bērnus mucā un pa spundi nebarosm! Var jau sterilizēt skolā mācāmo, bet citur tie tekstiņi taču "nesterlizēsies" un būs izlasāmi.Krivade vispār ir perversa autore, ko par dzejnieci man mute neveras saukt, bet izlikties, ka tādas nemaz nav, arī nevar. Vislabāk viņas un līdzīgo "dzeju", var izmantot, lai bērniem liktu saprast, ka ne viss, ko kāds nosauc par dzeju, IR dzeja. Tā teikt, izslēdzot negatīvo, veidot izpratni par pozitīvo. Manupŗāt, bērnos ir jāieaudzina imūnitāte pret nešķīstību, tad cilvēks, piespiedu kārtā ieticis mēslu skrīnē, izies no tās neaplipis.

Atbildēt

naivā

12.10.2015. 10:55

Tā skolotāja varbūt ir labi audzināta un labi neizprot tādus vārdus, bet samaitātie vecāki zin visu. Ja pirmajās klasēs bērni 1 otru apsaukā par pederastiem un nemaz nezin to nozīmi...
Vajag kaut kur publicēt tos vārdus ar visām nozīmēm, jo daudzi nezin krievu valodu.

Atbildēt

DENISS

12.10.2015. 09:02

No profesora bloga: "Tautas sabrukumam ir piemērota augsne un vide. Tautas sabrukums virzās reizē ar rases sabrukumu. Neapšaubāmi, ģenētiski lumpeniskajā un plebejiskā Austrumeiropā tas izpaužās reaktīvāk nekā Rietumeiropas zemēs. Latviešu jaunās un izteikti ģenētiski vienkāršās tautas sabrukums nav apturāms tāpēc, ka ir šī kopējā drūmā virzība ar pārējām tautām. Tautas viena no otras mācās sabrukt, mācās to visu, kas veicina sabrukumu. Latviešu tautas kolapss vairs nav hipotēze, bet visskaudrākā realitāte. Latviešu tautas kolapsam nav nekādas alternatīvas – centieni kaut ko saglābt: jaunatni, kādu sociālo grupu, inteliģenci, intelektuāļus. Jebkuras tautas glābēji – elite – paši ir sabrukuma visspilgtākie piemēri. Teiksim, izglītības ministre ir visīstākais vieplis, kas pati ar savu piemēru diktē tautas (izglītības satura) sabrukumu. Tautas sabrukuma liecība ir tā, ka tauta pat vienu cilvēku nevar atrast savas dzīves koriģēšanai. Pat valsts prezidents ir amorāls un krimināls tips ar pelēkām smadzenēm. Latviešu tautas šodienas vēsturiskā posma tukšums un bezjēdzība ir tik riebīga, ka riebīgāka vairs nemaz nevar būt. Tautā nav pat stihiska un intuitīva reakcija paglābties no kolapsa. Visur priekšplānā ir neadekvāti viepļi ar šļāpiniskām sejām. Visur dominē kolapsa mentalitāte un no tās atvasinātie dzīves formāti – izvirtība, nelietība, bezidejiskums, vulgaritāte sintēzē ar eksaltētu pašpārliecinātību, augtsprātību un idiotisku iedomu par savas dzīves izvēles pareizību un milzīgo vērtību. Var pat teikt, ka latviešu tauta sabrūk, nesasniedzot savā attīstībā zināmu briedumu. Tā teikt, nomirst jaunībā."

Atbildēt

Ēdelweiss

12.10.2015. 08:48

To, tā lepni pasnodēvēto Latvijas Republikas, vai suverenās Latvijas Valsts, kura faktiski ir tikai ASV 51.štats, tikumību oficiali praa tas fakts, ka par LR ĀM ministur ir gomiks Rinkēvics.... Bērneim ir piemers un secinājums, ka tādā amata var būt vienīgi nacionālais piders kā latviski valstiskās tikumības simbols.... Lieki piebilst, ka ar to tiek bērneim propgandets faksts, ka vīrietis esot laulībā ar sievieti un audzinot bernus, paralēli nodarbojas ar seksu ar vīriesiem, kas, pēc savas būtības ir prastakā perversija un maucība pasu patiesako, īstenāko latyvikso ģimenes īpasību izpausmē...

Atbildēt

Vaira

11.10.2015. 21:25

Priedītis ir pateicis visu un galīgi pareizi. Labāk pateikt nevar. Tādus dzejoļus var kultivēt tikai pederasti, geji un pagrimušie ļautiņi. Pat teātrī šodien nav vairs izrādēs, bet viļāšanās pa zemi - grīdu, pusplikas pakaļas rāda un citas zemiskas izdarības.
Viņķelīte laikam ir bijusi izvirtīga jaunībā, ka šodien viņa grib jauniešiem mācīt, latviski sakot, maucību.

Atbildēt

Es

11.10.2015. 20:51

Arī es esmu tēvs. Arī es iebilstu pret šādu drazu.

Atbildēt

Vita P.

11.10.2015. 18:38

»

Arturs Priedītis

Citāts: "Tā ir labas dzejas pazīme, labas dzejas liktenis - raisīt skandālu un diskusijas...


Priedīša kungs, paskataties internetā tā šļupina foto! Tur ir viss priekšā redzams!

Atbildēt

A.P.

11.10.2015. 17:41

Citāts: "Izglītības un zinātnes ministre M.Seile nav iebildusi pret šāda dzejoļa lietošanu skolā". Vai kādam vēl nav skaidrs, ka ar latviešiem ir "cauri"?

Atbildēt

Tie ir BĻADISTI

11.10.2015. 17:40

»

Arturs Priedītis

Citāts: "Tā ir labas dzejas pazīme, labas dzejas liktenis - raisīt skandālu un diskusijas...


Ļatviešu pseidointelektuāļu jaunākais apzīmējums ir BĻADISTI

Atbildēt

Arturs Priedītis

11.10.2015. 16:41

Citāts: "Tā ir labas dzejas pazīme, labas dzejas liktenis - raisīt skandālu un diskusijas."
Tā var teikt tikai postcilvēks, pederasts, kaut kāds lops, kuram ar literatūru nav nekāda sakara. Pirmo reizi sastopos ar tik vulgāri riebīgu attieksmi pret literatūru. Pat negribas ticēt, ka latviešu "radošās inteliģences" degradācijai jau ir tik briesmīgs līmenis! Satori, protams, ir latviešu jauno pseidointelektuāļu smirdoša katedra. Latviešu pseidointelektuālismam ir sena vēsture. Taču tāds līmenis, ar kādu tiekamies citātā, ir garīgā pagrimuma kulminācija.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Suverenitātes portrets pakta jubilejas sakarā

Foto2019.gada 23.augustā paiet 80 gadi kopš Vācijas un Padomju Savienības līguma noslēgšanas. Tas bija triviāls līgums par neuzbrukšanu. Līgumu parasti dēvē par Molotova-Ribentropa paktu. Līdz 1939.gada 23. augustam cilvēce pazina daudzus paktus, kā dēvē starptautiskos līgumus. Arī Latvijas Republika savas pastāvēšanas laikā ir bijusi līdzautore daudziem paktiem. Droši var teikt, ka neviens no tiem nekad nav ieguvis sabiedrības plašāku ievērību. Ne reti par paktiem sabiedrība netiek detalizēti informēta. Paktu producēšana ietilpst diplomātisko attiecību segmentā un ārlietu ministrijas rūpēs.
Lasīt visu...