Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Nila Ušakova vadītā Rīgas pašvaldība divu nedēļu laikā nav spējusi noskaidrot, kas īsti tās uzdevumā nodarbojas ar koku izzāģēšanu galvaspilsētā, un šīs informācijas apkopošanai un apstrādei esot vajadzīgs ilgāks laiks.

„Rīgas pilsētas būvvalde ir saņēmusi Jūsu 20.04.2018. iesniegumu (reģistrēts Rīgas domē 21.04.2018. ar Nr. RD-18-618-pi; turpmāk - Iesniegums) ar lūgumu sniegt informāciju par pašvaldības iestādēm un kapitālsabiedrībām, kas pašvaldības uzdevumā nodarbojas ar koku izzāģēšanu galvaspilsētas teritorijā.

Būvvalde informē, ka pamatojoties uz Informācijas atklātības likuma 14. panta pirmās daļas 3. punktu atbilde tiks sniegta līdz 21.05.2018., jo informācijas apkopošanai un apstrādei ir nepieciešams papildu laiks,” – šāda ir vienīgā atbilde, ko divu nedēļu laikā ir spējis sniegt Rīgas pilsētas būvvaldes vadītājs Ingus Vircavs.

Ušakova vadītajai pašvaldībai 20. aprīlī tika pieprasīts sniegt pilnu informāciju par to, kas ir tās pašvaldības iestādes vai kapitālsabiedrības, kas pašvaldības uzdevumā nodarbojas ar koku izzāģēšanu galvaspilsētas teritorijā, par katru attiecīgo juridisko personu minot tās pilnu nosaukumu.

Tāpat pašvaldībai ir pieprasīts sniegt informāciju par to, cik gadījumos katra no šīm juridiskajām personām laikā posmā no 2017. gada 1. janvāra līdz 2018. gada 20. aprīlim ir veikusi koku izzāģēšanu galvaspilsētā.

Par katru gadījumu pašvaldībai pieprasīts sniegt datus par konkrētā koka nozāģēšanu precīzu vietu, konkrētās iznīcināšanas laiku (datums, laiks), šīs iznīcināšanas veicējiem (konkrētā domes struktūra vai kapitālsabiedrība, tās konkrētie darbinieki, par katru darbinieku minot vārdu, uzvārdu un ieņemamo amatu) un konkrētās nozāģēšanas pamatojumu.

Kā zināms, Ušakova vadītā pašvaldība ir iemantojusi bēdīgu slavu ar to, ka Rīgā nozāģēto koku skaits ir vairākkārt pārsniedzis jauniestādīto koku skaitu. Tāpat pašvaldības darbinieki pēdējā laikā vēl apšaubāmāku popularitāti guvuši, pa naktīm iznīcinot stādus, ko tukšajās koku dobēs ir iestādījuši aktīvisti.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lekt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...