Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Par to, cik „iecietīgas” Latvijā reizēm var būt uzraugošās iestādes, liecina fakts, ka jau gadiem Andrejostā darbojas restorāns Naples, kura īpašnieki ir SIA Club First, taču, kā izrādās, tas joprojām nav saņēmis Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) atļauju jeb numuru, kā arī ēka, kurā tas atrodas, nav nodota ekspluatācijā. Uzņēmums vairākkārt sodīts, taču tas nav licis nelikumīgo rūpalu pārtraukt.

Par nelegāli strādājošo restorānu Pietiek informēja lasītāji, norādot, ka paši vairākkārt vērsušies gan Rīgas būvvaldē, gan PVD, taču bez rezultātiem. Restorāns tik turpina strādāt.

Pietiek noskaidroja PVD, šis restorāns esot īsts dienesta rūpju bērns, vairākkārt apsekots un sodīts, taču vienīgā šī uzņēmuma reakcija bijusi PVD lēmuma apstrīdēšana tiesā, kura PVD lēmumu atstājusi spēkā. Pēc PVD sabiedrisko attiecību speciālistes Ilzes Meisteres teiktā, restorāns sodīts ar maksimālo iespējamo sodu par nereģistrētas uzņēmējdarbības veikšanu 700 eiro apmērā divas reizes. Pirmo reizi tas lēmumu pārsūdzējis tiesā, bet otro reizi sodīts šogad.

Galvenais iemesls, kādēļ PVD nevar piešķirt atļauju restorāna Naples darbībai, ir fakts, ka ēka, kurā tas atrodas, nav nodota ekspluatācijā. Par iemesliem, kādēļ ēku nepieņem ekspluatācijā, PVD pārstāve nezināja teikt, vien norādīja, ka PVD plāno vērsties Rīgas būvvaldē, lai noskaidrotu šo jautājumu.

Rīgas pilsētas būvvalde informēja, ka restorāns Naples nav nodots ekspluatācijā un gluži vienkārši ir izbūvēts bez Būvvaldē saskaņota projekta. “Esam vairākkārt apsekojuši objektu, sodot par minētajiem pārkāpumiem. Tuvākajā laikā objektu apsekosim atkārtoti,” informēja Būvvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Edgars Butāns.

Tikmēr uzņēmuma pārstāvis Ivo Vasiļevskis telefonsarunā ar Pietiek norādīja, ka pašlaik neatrodas Latvijā. Uz aizrādījumu, ka šī situācija šāda jau ir ilgstoši un nekādu jaunu pavērsienu tajā nav, viņš aicināja tikties nākamnedēļ, kad būs atgriezies no atpūtas brauciena.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...