Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā
Foto

Vai būs Latvija 2030?

Filips Plastovskis
15.03.2023.
Komentāri (0)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Kaut kur, iespējams, vēl mīt tautas, kas spēj atbildēt uz līdzīgiem jautājumiem. Kaut kur ar to nodarbojas eksperti, politologi un Ārlietu ministrijas. Bet mūsu Sodomas un Gomoras nacionālajā birojā ir tikai plāksnīte ar uzrakstu “Ārlietu ministrija”, bet nav ne ārlietu, ne komunikācijas, ne jēdzīgu, ilglaicīgu izstrādņu. Kas ir vainīgs šajā situācijā?

Pirmkārt, komunikācijai vairs nav īpašas jēgas, jo tauta ir pārstājusi dzirdēt varu un tai uzticēties. Tam ir vairāki iemesli, ieskaitot kovidafēru un genocīdam tuvos pasākumus, kas tika realizēti pret tautas vairākumu, un daudzus faktus, kas ir nākuši gaismā, neskatoties uz realizēto totālo cenzūru.

Piemēram, simtiem miljonu klajā izlaupīšana, neskaitāmie korupcijas skandāli visos līmeņos, ieskaitot kovidhistērijas bīdītājas Urzulas fon der Laijenas krimināllietu par sadarbību ar Lielo Farmu. Tā visa rezultātā tauta varu uztver kā kaut ko pilnīgi atsevišķu, ar to nesaistītu, neprognozējamu un pamatā nedraudzīgu subjektu - nepatikšanu un problēmu avotu.

Otrkārt, cilvēki labi saprot, ka šo varu ietekmēt nav iespējams. Jo neatkarīgas Latvijas vairs nav, - ir tikai politisku manipulāciju objekts, kas iztālēm atgādina valstisku veidojumu. Līdz ar to šis veidojums arī neatkarīgus likumus un lēmumus vairs nepieņem, līdz ar to nav saprotams, kāpēc tiek uzturēta tāda dārga rotaļlieta kā prezidenta aparāts un Ārlietu ministrija.

Īpaši kā lūzuma punkts jāatzīmē 2018.gads, kad tieši Rinkēviča kungs labi pastrādāja Latvijas izpostīšanā, - tika piebeigts tūrisms, tranzīts, bankas un rezidentu programma. Kopš šī brīža valsts parāds uzlidoja debesīs, ir kļuvis neatdodams, un ir apmēram skaidrs, ko no mums par to prasīs transnacionālo finansu korporāciju vadoņi.

Placdarms un dalība karā.

Tieši ar to norēķināsies latviešu tauta par svešiem, huntas ņemtiem parādiem. Ja sasprindzina netrenēto vēsturisko atmiņu, tad nav bijis kara, kas būtu gājis secen Latvijai pēdējos 110 gadus. Arī 21.gadsimts nebūs izņēmums. Daudzi autoritatīvi eksperti par to runā tieši un bez aplinkiem, nesen vēsturnieks un politologs Sergejs Kurgiņjans skaidri deklarēja, citēju: “Nekas vairs nebūs pa vecam. Nebūs vairs nekāda “pirms tam”. Krievijai priekšā ir nebeidzams karš visā 21.gs. garumā.”

Laikam nav jābūt ģēnijam, lai par šiem vārdiem aizdomātos. Pirmkārt, nekas neliecina, ka Krievija gatavotos karot savā teritorijā.

Otrkārt, KF valsts mašīna, rūpniecība un sabiedriskā doma strauji pāriet uz darbu kara režīmā.

Treškārt, situācija kļūst draudīga visā Eiropā, pat izkastrētie teitoņu mantinieki altā dzied kara dziesmas, skrūvē aprūsējušos tankus un strīdas par to, kurš ātrāk nonāks Valhallā. Šobrīd gan poļi tur drūzmējas stipri vairāk, bet nekad jau nav par vēlu konkurēt.

Ceturtkārt, attālums no Krievijas robežas līdz Rīgai ir 300 km, tikai ārlietu ministra kunga astrālais ķermenis un apziņa atrodas ap 10 000 km no šejienes. Un tas drošina.

Ko saka vēsturiskā pieredze?

Angloamerikāņi vienmēr melo un vienmēr uzmet. Cik simtu un tūkstošu labāko un drosmīgāko no mums mira 1945.-1955. gadā, ticot, cerot un gaidot, ka palīdzība pāri jūrai atnāks? Visas Baltijas partizāņu kustības tika nodotas.

Arī šoreiz ir līdzīgi, ar to starpību, ka šoreiz ir parādījies jaudīgs ģeopolitisks konkurents, kurš bez kara neatkāpsies. Un tā ir Ķīna. Karš pret Ķīnu tiek plānots jau vismaz 10 gadus, vismaz apmēram tik ilgi, cik notiek aktīva Tuvo Austrumu fragmentācija un mēģinājumi formēt vadāmā haosa vilni pasaulē.

Kā ASV ( tajā sēdošie banksteri - dolāru drukātāji) cer saglabāt varu pasaulē?

Puiši kā vienmēr, māk labi klabināt kalkulatorus. Realitāte ir skarba un bezkaislīga, 70% ASV jauniešu 17-24 gadu vecumā tehniski nav derīgi armijai, savukārt 20% identificē sevi ar LGTB aprindām. Šai informācijai vajadzētu iedarboties depresīvi, bet arī ASV ģenerāļi tagad izskatās pēc Verkas Serdjučkas un čurā tupus. Acīmredzami pasaules kontroles jautājums ar militarām metodēm vairs nav risināms, jo pārāk daudzi pazaudējuši bailes no bijušā hegemona.

Totāls karš bez ASV dalības – problēmas risinājums.

Nesan nācās piedalīties interesantā, globālā vēsturnieku un žurnālistu konferencē, kur tika apspriestas līdzīgas tēmas Tuvo Austrumu kontekstā, piemēram, ASV atteikums izvest bāzi no Sīrijas ziemeļiem, kur jau 8 (!) gadus atrodas ASV kontingents, kura vienīgais darbs ir Sīrijas naftas zagšana.

Eiropas kolēģi apsprieda ASV karaspēka izvākšanu no Afganistānas un Irākas, tam sekojošo haosu un uzdeva jautājumus Tuvo Austrumu kolēģiem par to, kā, viņuprāt, amerikāņi domā kontrolēt situāciju. Bet žurnālists no Irānas uzdeva jautājumu, kas visu salika pa plauktiņiem: “Kāpēc jūs domājat, ka viņi vispār kaut ko taisās kontrolēt? Viņi aizdedzina mežu pa perimetru, un tad tā jau ir meža iemītnieku problēma...”

Latvijas vieta “mežā”.

Acīmredzot par to jau nāksies domāt tautai. Jo tie, kam būtu par to jādomā, ir pārāk aizņemti ar mēģinājumiem savairoties viena gendera robežās un nekam citam laika vairs nav.

Eiropa šobrīd tiek aizdedzināta metodiski, Gruzija un Moldova atrodas zem milzu spiediena, Tbilisi sācies īsts maidans, izrādās, ka pat atlantistu sabiedrotie nav pasargāti no oranžiem apvērsumiem. Laiku pa laikam tiek kūdīti arī kosovieši, Serbija var drīz uzliesmot taisnīgās dusmās pret amerikāņu balstītajiem albāņu separātistiem. MI6 duļķo ūdeni visā Kaukāzā, apvērsums Kazahstānā izgāzās, gluži kā arī Baltkrievijā.

Trauksmes zvaniņi Eiropā.

Kāpēc Sicīlijā nemīl Jehovas lieciniekus, jautā kāda anekdote. Tāpēc, ka Sicīlijā vispār lieciniekus nemīl. Loģiski, ka Jehovas liecinieki ir kaitinoši, bet tas īsti nav iemesls, lai viņus masveidīgi nogalinātu, kā tas atgadījās nesen Vācijā. Vai nejaušība? Noteikti ne. Tāpat kā pastāv tehnoloģijas, lai ielās izdzītu nejēgas studentus, tāpat arī darbojas reliģisko fanātiķu, guļošo aģentu un vienkāršu noziedznieku “pamodināšanas” algoritms. Nav mistiska “terorisma” ārpus tā, ko saorganizē specdienesti.

Kam tas šoreiz būtu vajadzīgs?

Palasām Eiropas laikrakstu virsrakstus! Sankcijas sit pa ES rūpniecību! Francija tūlīt paliks bez atomenerģijas! Anglijā pazuduši dārzeņi! Vācija visus ieročus atdevusi Ukrainai! Par visu to jau daudz rakstīts, un nevienam vairs nav noslēpums, ka ASV pilnā sparā deindustrializē Eiropu, likvidējot to kā konkurentu, spiežot to atdot Ukrainai bruņojumu un slēdzot garus līgumus ar priekšapmaksu par jaunu ieroču piegādi, ko ASV saražos kaut kad... nākotnē.

Taču, šādi rīkojoties, pastāv risks, ka pat rāmie vācieši “iepako” Šolcu un mēģina glābties, atjaunojot attiecības ar Krieviju. Tāpēc izskatās, ka pieņemts lēmums aktivizēt Eiropā kopš 2015.gada snaudošās teroristu šūniņas un ISIS veterānus, kuru tajā pašā Vācijā ir desmitiem tūkstošu, lai visu kontinentu iegrūstu visu karā pret visiem. Turklāt, ja nav nodoma haosu vadīt, tad tas ir daudz, daudz vieglāk sarīkojams.

Tehniskie līdzekļi.

Esošās ISIS šūniņas jau ir labi bruņotas; ir pieejamas specdienestu atskaites šajā sakarā. Katastrofāls ieroču daudzums jau ir Eiropā, uz Ukrainu tas ir aizgājis tikai Pentagona atskaitēs. Ja gribat no rīta atmosties bez kafijas, ieejie dārknetā. Nieka 100 000 USD, un jūs esat jaunais PZRK Stinger jaunais īpašnieks, ja vien pārdevējs nav FIB “žurka”.

Pateikt nezinātājiem, ko tas nozīmē praksē? Var pienākt brīdis, kad virs Eiropas lidmašīnu nebūs! Un neviens nekur aizlidot nevarēs pat tad, kad pa ielām skraidīs ukraiņu izsitēji, kas laupīs sīriešu veikalus, kurus aizstāvēs bruņoti ISIS veterāni.

Un, jā, Ukrainas krīze spēku balansu Eiropā ir būtiski mainījusi, tagad var droši pagalvot, ka izlēmīgu un labi trenētu vīriešu skaits Eiropā noteikti ir lielāks nekā nacionālo armiju skaitliskais sastāvs. Eiropas ukrainizācijai nekādu formālu šķēršļu vairs nav, pieslēdzoties islama radikāļiem, plānotais šovs var sākties.

LV krīzes ārpolitika.

Notikumiem attīstoties pēc šī scenārija, jāsaprot, ka nekādu cepumiņu Latvijai vairs nebūs. Visi centīsies barot savējos, turklāt ārējā parāda apkalpošana jau kļuvusi radikāli dārgāka, to gan kariņveidīgie cenšas neminēt.

Valsts ekonomiku krīzes apstākļiem būtu jāsāk pielāgot jau tagad, sākot no nenormāli dārgo AM rotaļļietu kancelēšanas, jo perifērai robežu aizsardzībai būs vajadzīgi tikai bruņutransportieri un strēlnieku ieroči; fantāzijas par to, ka varētu karot pret Krieviju, ir jāatstāj Pabrikam. Tā vietā nekaitētu izveidot pārtikas apgādes plānu un sākt apart valstij piedrošās zemes, ar spērienu pa piekto punktu izvadot klimaktēriķus, zaļos un citus noderīgus idiotus!

Beneficiārs.

Ja vēl ir jautājumi, sameklējiet Shell, Exxon un BP atskaites par peļņu 2019.-2022. Būsiet pārsteigti. Tā ir augusi kārtām!

Varat pat nešaubīties, ka transanacionālās korporācijas izdarīs visu, lai izdzīvotu.

Tāpēc arī iedarbināts anglosakšu plāns AUKUS, kas paredz jaunu industrializāciju tikai šajās valstīs, tāpēc arī zem naža iet AUKUS bloka ģeopolitiskais konkurents -Eiropa. Tāpēc deg Eiropa un Ukraina, kur tiek saistītas rokas Krievijai, kura nespēs pienācīgi atbalstīt Ķīnu, ar kuru tuvākajā laikā banksteri nodarbosies ļoti nopietni.

Tāpēc jābūt gatavam, ka uzraksts “Latvija” var izrādīties par mazu gan kartē, gan uz robežstabiņiem, jo tiem, kam bija dots laiks rūpēties par diplomātiju un valsts pārticību, bija citas intereses un raizes.

Visi, kas nav Rinkēvičs, saprot, ka jaunajā, haotizētajā Eiropa Latvija nav vajadzīga vispār nevienam un jauna pupa, pie kura pieplakt, vienkārši nebūs. Jo visas atlantistu elites pūles tiks pieliktas Ķīnas atturēšanai un iznīcināšanai.

P.S. Ak, jā, turiet mājās jodu. Vienkārši var noderēt. Ja NATO spēki Ukrainā būs spiesti atkāpties uz Rietumiem un zaudēs, tad dažas uzspridzinātas kodolstacijas ļoti labi iederas Eiropas nolaupīšanas drāmas pēdējā cēlienā. Un nevajag iztēloties, ka esat nevainīgi upuri, atlantisti Latvijā nenokrita no Mēness, kāds savēlēja pabrikus un kariņus.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nav taisnība, ka valsts palīdz uzņēmējiem. Valsts viņus mēdz reketēt

FotoValsts amatpersonas īpaši jau vēlēšanu laikā daudz runā par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, palīdzību uzņēmējiem, tiesiskumu un tā tālāk, un tā joprojām. Praksē gan mēdz būt citādāk, un valsts iestāžu vērsanās pret mani, manas ģimenes locekļiem un manis vadīto uzņēmumu liecina, ka realitāte var līdzināties absurda lugai.
Lasīt visu...

21

Korupcijas prakse perifērijā – Balvos

FotoKonkrētā piemērā – Balvos. 2022.gada oktobrī uz ceļa, kuru kā taisnāko vairāk nekā 30 gadus lieto mazdārziņu īpašnieki, bez brīdinājumiem tika nostiepta ķēde, kurā par laimi nelaimē ar salīdzinoši lēnu ātrumu (ap 15 km stundā) ietriecās motocikla vadītājs kurš guva nopietnas kakla traumas.
Lasīt visu...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

Valsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata,...

Foto

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts Enerģētikas zaļais mezgls”....

Foto

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

Grieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss,...

Foto

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

Trīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem...

Foto

Jaunā politiķa solījums

1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs....

Foto

Tiesības būt stulbam

Rit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20...

Foto

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

Nesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu....

Foto

Kluso apvērsumu mehānisms

Likumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas...

Foto

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

Tik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot...

Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālas apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...