Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jupis

12.06.2015. 16:32

»

mieramika

A kādas pakāpes ta bija iepriekšējiem Vienotības aizsardzības ministriem? PADOMJU ARMIJAS rezerves leitnanti labākajā gadījumā! Pabriks, Kristovskis... Normālā pasaulē ģenerālis par aizsardzības ministru vispār netiek apspriests, jo ministram jārealizē bruņoto spēku CIVILĀ uzraudzība...


Nevienu neuztrauc okupācijas armijas virsnieku pakāpes,kompartijas un komsorgu piederība.Vai tas organiski nesaistas ar legālu 5.kolonu?Vēl tik trūkst čekas maisu figuranti?Un vai zaļie cilvēciņi nebūs šo ļaužu dabīgs turpinājums?

Atbildēt

ha

11.06.2015. 12:47

latents noziedznieks-ministrs,...tas tik latvija var buut....kauns

Atbildēt

nu ja nopietni

11.06.2015. 10:15

»

mieramika

A kādas pakāpes ta bija iepriekšējiem Vienotības aizsardzības ministriem? PADOMJU ARMIJAS rezerves leitnanti labākajā gadījumā! Pabriks, Kristovskis... Normālā pasaulē ģenerālis par aizsardzības ministru vispār netiek apspriests, jo ministram jārealizē bruņoto spēku CIVILĀ uzraudzība...


Ne pakāpē esence ir, bet faktā, ka progresa nav bijis un intereses par militārismu! Nu tajā CIVILĀ uzraudzībā (šito Bergmanim patīk pēdējā laikā kladzināt) arī fiška jārubī! Tevis nosauktie feisi rullēja AM laikā, kad šī ministrija bija miera stadijā - to biš tāda stabila, mierīga parazitēšana. Šobrīd situācija ir krasi mainījusies, turklāt ministrijai nav jāvelk pustukšītis ministrs tikai nosaukuma pēc! Tas nozīmē, ka faktiski ryuļavoj būs sekretārs!

Atbildēt

mieramika

10.06.2015. 19:48

»

nu ja nopietni

tāds specialists aizsardzības jomā, ka augstāk par pirmo pakāpi tā arī nav uzdienējies, par specifisko izglītību vispār nerunājot, viņu neviens nopietni neuztvers! armija doch


A kādas pakāpes ta bija iepriekšējiem Vienotības aizsardzības ministriem? PADOMJU ARMIJAS rezerves leitnanti labākajā gadījumā! Pabriks, Kristovskis... Normālā pasaulē ģenerālis par aizsardzības ministru vispār netiek apspriests, jo ministram jārealizē bruņoto spēku CIVILĀ uzraudzība!

Atbildēt

vēl vienu 2 litrīgo alu!

10.06.2015. 09:21

»

jibiorio

Vai kāds atceras vairāk nekā 20 gadus senu notikumu Jelgavā, kad piedzērušos un trakojošu svarcēlāju knapi savaldīja trīs policisti


Forši. Derēs priekš putina tankiem. Viens pats izmētās zaļos cilvēciņus ar kalašņikoviem. Galvenais ministru vienmēr uzturēt atbilstošā kondīcijā.

Atbildēt

jibiorio

10.06.2015. 05:02

Vai kāds atceras vairāk nekā 20 gadus senu notikumu Jelgavā, kad piedzērušos un trakojošu svarcēlāju knapi savaldīja trīs policisti?

Atbildēt

Raitis

09.06.2015. 19:29

Stulbs raksts. Ātrumā uztriepts. Interesanti, kurš(a) to ir pasūtījis(usi)? Izskatās, ka baumas par pērkamo žurnālistiku nav nemaz baumas.

Atbildēt

Mario

09.06.2015. 17:10

Jāatzīst,tiešām stūlba kompra izdomāta... Gribētos redzēt lai tas klabinātājs izdara tik daudz cik Bergmanis ir izdarījis LV labā...

Atbildēt

Paija

09.06.2015. 13:25

Vai tiešam sportistu, kurš gatavs ieviest obligāto militārdienestu, iecels par ministru tikai dēļ lojalitātes āboltiņai?

Lai Bergmanis visos masu informācijas līdzekļos skaidri un gaiši pasaka un atkārto: par kādām vērtībām jauniešiem būs jākaro un vai izbraukušie par šīm vērtībām karot Latvijā būs gatavi atgriezties no ārzemēm un karot, jo viņi taču arī valstspiederīgie?

Kā vārdā tiek iesēta apziņa, ka būs jākaro?

Atbildēt

Paija

09.06.2015. 12:43

Žēl man Latvijas, ka šādi savtīgie rausēji būs augstā amatā
... un Latvijas Ceļa panteļejevs turpinās darbu AM parlamentārā sekretāra amatā... un , šķiet, viņa dēls Ārlietu ministrijā iekārtots... netaisnība sit augstu vilni...

Atbildēt

Gederts Sēņuvecis

09.06.2015. 12:21

slikts tas jefreitars,kas negrib kļūt par generalisimusu.

Atbildēt

Paija

09.06.2015. 11:34

"Vai šī amatpersona kā Jaunā laika "demokrātija skrējienā uz Ventspili" dalībnieks pie Lemberga 2006. gadā teica šādu neaizmirstamu citātu "pie varas var tikt cilvēki, kam demokrātija ir sveša, un viņam ir bail to zaudēt"?"


Kāds varbūt zin, kādēļ šādā skrējienā 2006.gadā tika piespiesti piedalīties Jauna laika biedri, atbalstītāji? Jo JL bija labas attiecības ar sponsoru Lembergu sākotnēji...Ko nesadalīja?

Atbildēt

eh

09.06.2015. 11:12

»

Lauku pāķis

Pirms komentē iemācies lasīt.... Bergmanis nu jau vairāk, kā 10 gadus ir valsts AMATPERSONA


Dīvaini, a ko ta šitāds rakstiņš neparādījās uzreiz pirms 10 gadiem???
Klasiska kompromata publiskošana, kurš bijis uzcītīgi krāts kāds specdienesta darboņa atvilknē un izvilkts vajadzīgajā brīdī!
P.S. Klīst baumas ka šādas mapītes tiekot krātas par jebkuru sabiedriski aktīvu pilsoni un nepilsoni un vajadzīgā brīdī izspēlētas!

Atbildēt

Sviests

09.06.2015. 11:03

»

Lauku pāķis

Pirms komentē iemācies lasīt.... Bergmanis nu jau vairāk, kā 10 gadus ir valsts AMATPERSONA


Pirms komentē, iemācies saprast jēdzienus likuma burts un likuma gars...........

Atbildēt

?

09.06.2015. 11:01

»

Vo >>Sviests

Ā, tātad, ja valsts amatpersona, darot kaut ko tādu kas veido interešu konfliktu nenorāda, ka viņa ir valsts amatpersona, tad to var darīt...


Kur konflikts, ja spēkavīrs ko reklamē? Ne jau viņš kā deputāts sev "izspiež" iespēju reklamēt, ne jau savu firmu reklamē ....

Atbildēt

aha

09.06.2015. 10:35

»

Vo >>Sviests

Ā, tātad, ja valsts amatpersona, darot kaut ko tādu kas veido interešu konfliktu nenorāda, ka viņa ir valsts amatpersona, tad to var darīt...


Piemērs neizdevās, pats vienā teikumā divreiz ierakstīju, ka lobē ministrs, nevis Jānis vai Raimonds. Bet tā likums Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā atļauj valsts amatpersonām nodarboties ar radošu darbu par kuru saņem autoratlīdzību vai honorāru. Pasākumu vadīšana un aktierdarbība atbilst šim skaidrojumam.

Atbildēt

nu ja nopietni

09.06.2015. 10:28

tāds specialists aizsardzības jomā, ka augstāk par pirmo pakāpi tā arī nav uzdienējies, par specifisko izglītību vispār nerunājot, viņu neviens nopietni neuztvers! armija doch!

Atbildēt

-> ?

09.06.2015. 10:19

»

?

Spogulī ieskatījies


Tu pēc sevis spried?

Atbildēt

Maskava asarām netic

09.06.2015. 10:11

»

vaņka-vstaņ-ka

Būs jau labi. Prezidents vējonis, ministrs bergmanis, esam drošās rokās


nu seja vismaz ar intelektu nav izkropļota!

Atbildēt

vaņka-vstaņ-ka

09.06.2015. 09:51

Būs jau labi. Prezidents vējonis, ministrs bergmanis, esam drošās rokās.

Atbildēt

09.06.2015. 09:25

Kā cilvčiņi nesaprot, ka likumi uzrakstīti, lai piedraudētu ar sankcijām un sodiem, nevis, lai to spēku tiešām realizētu.

Realizācija ar pierādījumiem jānodrošina. Bet vai vienmēr visi tajā ieinteresēti? Lietas ar rezolūcijām nozūd putekļainos plauktos un atvilktnēs. Likumu pārkāpumus izvēlas pat neredzēt.

Sods ar spriedumu tiesiski ir kā likums pret konkrētu personu no valsts puses.

Bet ir dažādas personas. Citus saskaņā ar Operatīvās darbības likumu un tā atvasinājumiem pat sankcionē uz likumu pārkāpšanu, lai atklātu it kā "smagākus noziegumus", protams, to vidū, kas nav "savējie"- līdzīgākie par līdzīgākajiem.

Atbildēt

Vo >>Sviests

09.06.2015. 09:23

»

Sviests

Kompra sākas? Bergmani lielākā daļa zin kā spēkavīru, nevis deputātu! Neesmu redzējis, ka reklāmās rakstītu deputāts. Kas tad ir reklāmas, kur piedalās aktieri, modeļi, zinātnieki, spēkavīri... Skaidrs, ka mākslinieciska darbība. Ja reklāmā tieši norāda: deputāts, tad cits jautājums...


Ā, tātad, ja valsts amatpersona, darot kaut ko tādu kas veido interešu konfliktu nenorāda, ka viņa ir valsts amatpersona, tad to var darīt?
Es to nemaz nezināju.
Bet tad jau mūsu valstī vispār tādi interešu konflikti nepastāv. Piemēram, ja ministrs lobē pasūtījumus savai sievai piederošai firmai, viņš taču to nedara kā ministrs, bet gan kā mīlošs vīrs. Un kurš gan no kaimiņiem vispār zin, ka viņš ir ministrs?!

Atbildēt

Sviests

09.06.2015. 09:07

Kompra sākas? Bergmani lielākā daļa zin kā spēkavīru, nevis deputātu! Neesmu redzējis, ka reklāmās rakstītu deputāts. Kas tad ir reklāmas, kur piedalās aktieri, modeļi, zinātnieki, spēkavīri... Skaidrs, ka mākslinieciska darbība. Ja reklāmā tieši norāda: deputāts, tad cits jautājums.

Atbildēt

varēja rakstīt īsi un kodolīgi

09.06.2015. 09:05

Lembergs- Es negribu lai Bergmanis kļūtu par aizsardzības ministru!

Atbildēt

xx

09.06.2015. 07:45

Vai man vienam liekas , ka valsts tiek draazta anaalaa ? Tas piedod zinaamu jeegu sabiedrikajam medijam nr5 un pacelj to veel nebijushos augstumos.

Atbildēt

Praatneix

09.06.2015. 06:52

Ko nedrīkst dižkareivis, to drīkstēs ministrs!
Viena izkārnījuma iz farmacijas izdarības to spilgti pierāda...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

FotoSIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā pieprasa atsaukt desmit maldinošas ziņas sižetā, kas tika pieteikts kā "No "Latvijas valsts mežu" koksnes eksporta uz Skandināviju krējumu nosmeļ privāts uzņēmums".
Lasīt visu...

21

Dieva valstība

FotoJānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko kalpošanu un kļuva par ļoti ievērojamu Dieva Vārda sludinātāju.
Lasīt visu...

21

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

FotoRektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot, ka likuma grozījumus, ko Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izstrādājusi ar mērķi ieviest augstskolās padomes, uzskata par juridisku brāķi. Likumprojekta zemo kvalitāti apliecina fakts, ka dažādu institūciju iebildumi pret to izziņā apkopoti uz 570 lapām. Likumprojekts Saeimā ir būtiski jāuzlabo, un augstskolu pārstāvji aktīvi iesaistīsies šajā procesā.
Lasīt visu...

18

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

FotoAr nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) aicinājusi Latvijas Televīziju "savos redakcionālajos lēmumos neveidot papildus konkurenci komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem". LTV lūgusi Eiropas Raidorganizāciju apvienību (EBU) un Konkurences padomi sniegt savu vērtējumu par radušos situāciju. Latvijas Televīzija uzskata, ka NEPLP aicinājums ir ne vien nekorekts un liek domāt par mēģinājumiem ietekmēt sabiedriskās televīzijas redakcionālo neatkarību, bet arī uzskatāmi demonstrē NEPLP ieienteresētību komercmediju interešu aizstāvībā.
Lasīt visu...

21

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

FotoLatvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu ietekmē. Ne mazums no jūras un sauszemes ieradās dažādi pirātiskie ieklejotāji. Un šo kungu valdīšanas vai ietekmes laikā izveidojās arī atsevišķu Latvijas zemes nostūru reliģiskās, kultūras un valodas tendences, ko tagad apzīmē par kultūrvēsturiskiem novadiem, ko saistībā ar novadu reformu izceļ, šķeļ un sadala Latviju un nu jau virza likumus un normas, lai ierādītu katra šī “novada” administratīvās robežas.
Lasīt visu...

13

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

FotoŠajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās projektā iestrādājamās nejēdzības.
Lasīt visu...

21

Tas apdraudēs dzīvības

FotoVeselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

8

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

FotoKā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie Jums saistībā ar Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) likumprojekta pieņemšanas gaitā Saeimā izvērsto dezinformācijas kampaņu, kurā esat tikuši aicināti balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Rēzeknes novadā, nevis Madonas novadā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...

Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Globālās identitātes amoka skrējiens

Pandēmijai “Covid-19” lepni piestāv pārnestā nozīmē lietotas runas figūras. Tajā skaitā lepni piestāv alegorija “amoka skrējiens”. Alegorijas konkrētais tēls ir psihiskais traucējums vārdā...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Optimisma nomācošā aura

Sabiedrībā ir cilvēki, kuru amata pienākums ir izstarot optimismu. Sabiedrība no viņiem gaida vienīgi optimistiskus izteikumus. Taču tam nav jābūt sentimentāli šķebīgam optimismam...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...