Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Niknais

13.05.2016. 22:54

Izskatās ka šī raksta autors paredzēja ka Latvijai drīz uzspiedīs Stambulas konvencijas ratificēšanu

Atbildēt

vilks 1

08.04.2016. 18:09

6.apr. LTv 7 bija Konference-" Vardarbība pret bērnu". Tika izteikts prikshlikums, lai ar Likumu Latvijā aizliedz bēniem un jaunieshiem līdz pilngadībai apmeklēt visu konfesiju jūdu -kristīgās baznīcas. Tā kā tanīs arttēlots ir jūdu dievs Isa jeb Xristus, kas ir attēlots kā ar naglām piesists / piekalts / pie koka krusta un kam 24st d-ī tekot asinis. Ahrsti saka, ja tā būtu, tad tās notecētu dažās minūtēs , bet ne jau 2000 gadus . Pirmkārt, vēsturnieki ir izpētījushi, ka Isas laikā vairs vispār nesita pie krusta nevienu. Bet pamatā tas, ko rāda...ir pec būtības kanibālisms, ja tanī jūdu maģijā melnsvārči liek ēst Isas miesu un dzert viņa asinis. Otrkārt, bērniem un jaunieshiem to...rādīt ir noziegums, ja to...grib uzskatīt par normu-murgs.Piem. iesaka variantu- pie shīm kulta celtnēm pie durvīm uzlikt uzrakstu-"Līdz 18 gadiem ieeja aizliegta". Treshkārt vēsturnieki ir dokumentāli izpētījushi, kad Isu pēc formālas piesieshanas atsēja, tad viņsh 3 dienas atpūtās, pēcāk turpināja sarunāties , apprecējās, ar sievu Mariju ,viņiem bija 2-i bērni . Un vēsturnieki ir izpētījushi, ka vēlāk ap 70 gadīgs viņsh ir dabīgi apglabāts Kashmirā, Indijā. (sun)

Atbildēt

andris a

04.04.2016. 17:25

Piļīs"" kadu laiku Poliju par privāto... brīvi sadrukāto naudu, bet kad Polija bija 50 gadus zem sarkanā nezvēra okupācijas-izzagta un pazemota- to jau diez vai atgādinās bieži ...? Bet, par augstākas pasaules masonības jaunās okupācijas un haosa radīshanas noraidīshanu / ar muslimu invāziju / = malači ! Mums ir jāņem no tā piemārs, un pa īstam!

Atbildēt

Google

02.04.2016. 10:12

Latvijas CTAG HELSINKI- 86 ziņojums NATO, ANO, ASV un ES.

Latvijas cilvēktiesību grupa Helsinki-86 atkārtoti pieprasa NATO, ANO un ES apturēt Latvijas Republikas suverenitāti un attīrīt visas valdības iestādes no bijušajiem KGB darbiniekiem un viņu ielikteņiem, kuri darbojas Krievijas specdienestu vadībā.
Latvijas armija ir “Trojas zirgs” NATO struktūrās. Pēc pirmā Krievijas signāla tā uzbruks Latvijā stacionētām NATO vienībām. Pie katra NATO uzticīga latviešu virsnieka ir pielikts likvidators, kurš trauksmes gadījumā nekavējoties nošaus attiecīgo NATO uzticīgo personu.
Visas LR represīvās struktūras vada bijušie komunisti, KGB darbinieki un viņiem uzticīgi šo darbinieku pēcnācēji.
Arī Latvijas prezidents Raimonds Vējonis, premjerministrs Māris Kučinskis un Aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis, ir Maskavai uzticīgi cilvēki, kuri nāk no Ventspils mēra Aivara Lemberga aprindām.
Aivars Lembergs, tāpat kā Rīgas mērs Nils Ušakovs, ir anti- NATO un anti- ES noskaņoti Putina partijas piekritēji. Aivars Lembergs komunists un KGB darbonis, kurš apzadzis Latviju miljardu apmēros. Nils Ušakovs noķerts spiegošanā par labu Krievijai, bet neskatoties uz to, turpina valdīt pār Rīgu.
Latvijā ir ap 20 000 tūkstoši nelegālie kaujinieki, kuri darbojas dažādās apsardzes vienībās, kuras pilnībā nokomplektētas no bijušajiem krievu militāristu pēcnācējiem.
NATO, pirms nav veikta Latvijas attīrīšana no Krievijas vadībā strādājošiem elementiem, nedrīkst apbruņot Latvijas armiju ar moderniem ieročiem, jo tie tiks vērsti pret NATO un atdoti Krievijai.
Latvijā visu nosaka pagrīdes komunistiskā partija un bijušie KGB darbinieki, sarkanie nacisti, NATO, ES un ASV pretinieki.
Pagrīdes komunistiskās partijas politbiroja locekļi: A. Borovkovs, I. Godmanis, A. Brigmanis, J. Savickis, G. Indriksons, E. Johansons, V. Kargins, A. Lembergs, A. Šķēle, A. Šlesers, A. Suharenko u.c. bijušie komunisti un KGB darbinieki.
Visi šeit minētie, apzogot valsti un tautu, ir kļuvuši par miljonāriem un multi- miljonāriem.
Latvija ir vienīgā valsts Eiropā, kas nav atvērusi savus KGB arhīvus un kurā visi KGB darbinieki ieņem augstus amatus. Latvijā atrodas globālā terorisma koordinācijas centrs.
Helsinki- 86 dibinātājs Linards Grantiņš un represētais vēsturnieks- profesors Indulis Ronis pieprasa tikšanos ar ES, ANO, NATO un ASV vadošajām amatpersonām, lai liecinātu par noziegumiem, ko veic sarkanie nacisti pret latviešu tautu un Latvijas valsti.


LCTAG HELSINKI-86 dibinātājs un vadītājs L. Grantiņš29.03.2016

Atbildēt

Google

02.04.2016. 10:11

Pēc http://pietiek.com/ lasītāju aicinājuma publiskojam to Saeimas deputātu vārdus un uzvārdus, kuri 3. martā balsojumā atbalstīja tā saukto Krimināllikuma “Āboltiņas grozījumu” pieņemšanu steidzamības kārtā 1. lasījumā.

Kā jau aprakstīts, šie grozījumi cita starpā paredz arī piecu gadu cietumsodu cilvēkiem, kam ienāktu prātā publiski aicināt grozīt valsts iekārtu, un līdz pat Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa iebildumiem neviens no šiem deputātiem neiebilda pret šīm un citām Krimināllikuma grozījumu projekta normām, kas bija tapušas slēpti no sabiedrības, vienojoties triju valsts specdienestu vadībai un ar Solvitas Āboltiņas aktīvu atbalstu.
1.Hosams Abu Meri VIENOTĪBA Par /2. Aldis Adamovičs VIENOTĪBA Par /3.Solvita Āboltiņa VIENOTĪBA Par /4.Ringolds Balodis NSL Par /5.Aija Barča ZZS Par /6.Guntis Belēvičs ZZS Par /7.Andris Bērziņš ZZS Par /8.Gaidis Bērziņš VL-TB/LNNK Par /9.Inga Bite LRA Par /10.Inesis Boķis VIENOTĪBA Par /11.Mārtiņš Bondars LRA Par /12.Augusts Brigmanis ZZS Par /13.Andris Buiķis VL-TB/LNNK Par /14.Einārs Cilinskis VL-TB/LNNK Par /15.Lolita Čigāne VIENOTĪBA Par /16.Valters Dambe ZZS Par /17.Gundars Daudze ZZS Par /18.Ints Dālderis VIENOTĪBA Par /19.Jānis Dombrava VL-TB/LNNK Par /20.Raivis Dzintars VL-TB/LNNK Par /21.Ritvars Jansons VL-TB/LNNK Par /22.Andrejs Judins VIENOTĪBA Par /23.Artuss Kaimiņš Par /24.Guntis Kalniņš ZZS Par /25.Ojārs Ēriks Kalniņš VIENOTĪBA Par /26.Aleksandrs Kiršteins VL-TB/LNNK Par /27.Jānis Klaužs ZZS Par /28.Nellija Kleinberga LRA Par /29.Rihards Kols VL-TB/LNNK Par /30.Armands Krauze ZZS Par /31.Kārlis Krēsliņš VL-TB/LNNK Par /32.Janīna Kursīte-Pakule VL-TB/LNNK Par /33.Vilnis Ķirsis VIENOTĪBA Par /34.Gunārs Kūtris NSL Par /35.Inese Laizāne VL-TB/LNNK Par /36.Ainars Latkovskis VIENOTĪBA Par /37.Ilmārs Latkovskis VL-TB/LNNK Par /38.Atis Lejiņš VIENOTĪBA Par /39.Aleksejs Loskutovs VIENOTĪBA Par /40.Inese Lībiņa-Egnere VIENOTĪBA Par /41.Ingmārs Līdaka ZZS Par /42.Anrijs Matīss VIENOTĪBA Par /43.Aivars Meija NSL Par /44.Romāns Mežeckis NSL Par /45.Ainārs Mežulis ZZS Par /46.Ināra Mūrniece VL-TB/LNNK Par /47.Romāns Naudiņš VL-TB/LNNK Par /48.Imants Parādnieks VL-TB/LNNK Par /49.Arvīds Platpers NS Par /50.Edgars Putra ZZS Par /51.Artis Rasmanis ZZS Par /52.Romualds Ražuks VIENOTĪBA Par /53.Jānis Ruks LRA Par /54.Inguna Rībena VL-TB/LNNK Par /55.Kārlis Seržants ZZS Par /56.Andris Siliņš ZZS Par /57.Valdis Skujiņš ZZS Par /58.Edvards Smiltēns VIENOTĪBA Par /59.Veiko Spolītis VIENOTĪBA Par /60.Laimdota Straujuma VIENOTĪBA Par /61.Inguna Sudraba NSL Par /62.Mārtiņš Šics LRA Par /63.Silvija Šimfa NSL Par /64.Juris Šulcs VIENOTĪBA Par /65.Jānis Trupovnieks ZZS Par /66.Jānis Upenieks VIENOTĪBA Par /67.Viktors Valainis VIENOTĪBA Par /68.Juris Vectirāns ZZS Par /69.Juris Viļums LRA Par /70.Ilze Viņķele VIENOTĪBA Par /71.Jānis Vucāns ZZS Par /72.Dzintars Zaķis VIENOTĪBA Par

www.tautastribunals.eu-12Un šis LIKUMS tapa: slēpti no sabiedrības, vienojoties triju valsts specdienestu vadībai un ar Solvitas Āboltiņas aktīvu atbalstu !!!

Kāpēc vispār kāds „likuma” papildinājums mums bija vajadzīgs, ja ar šo pašu, kas mums ir, var „samontēt” desmit gadus tikai par to, ka pieprasa ANO un ES iejaukties, lai apturētu Latvijas totālu izzagšanu, kas notiek ar ārzemju specdienestu palīdzību ?

Putina banda arī tikko pieņēma LIKUMU, ka policijas specvienības drīkst šaut uz pūli, šāvējus pilnībā atbrīvojot no atbildības !

Pieņēma tāpēc tādu likumu, ka tuvākā laika Krievijā gaidāmi grandiozi masu nemieri !

Āboltiņas banda arī pieņem ko līdzīgu !

Pieņēma tāpēc, ka gaida nemierus. Ne jau Krievijas propagandas dēļ, bet gan tāpēc, ka Latvija ir pilnīgi izzagta un gaidāmi tieši latviešu nemieri pret šo komunistisko huntu ar Āboltiņu priekšgalā.

Tātad, LIKUMS ir vērts tieši pret latviešu tautu. Krievžīdiem-lindermaņiem, cilēvičiem, gopoņemkiem, ždānokām u.c. samazgām no šīs šaikas, kurus uztur un organizē DP, nekas nav draudējis un arī nākotnē nedraudēs.

-Kas strādā „specdienestos”, nav noslēpums.

-Tie ir 100%tīgi noformēti no Maskavas cilvēkiem.

-DP strādā pilnīgi antilatviski deģenerāti.

-Vienai daļai no viņiem pat ārējā izskatā ir vērojams dauņa sindroms.

Kas ir tas, vai kurš ir tas, kas izbīda šos garā vājos debilantus ar izteiktu sadistisku noslieci,ar kuriem ir viegli manipulēt ?

Šo jautājumu neviens atklāti neuzdod, jo saprot, kā tāds jautājums var aizvest „pa skuju taku”. Šodien šīs lietas Godmaņa pakļautībā esošais „apkalpojošais personāls” , kurš darbojas Riharda Bunkas vadībā, lietas nokārto ievērojot distanci, ar psihotronisko ieroci. To var iestellēt uz dažādām frekvencēm. Pavisam vienkārši, cilvēkam ne no šī un ne no tā gribas pakārties, nošauties vai arī palu laikā ar visām drēbēm Daugavā nopeldēties. Ja vajag arī sirdij likt apstāties, vai galvā likt kādam „holestirīnotam” asinsvadam plīst.

Šī aparāta iedarbību es pagājušajā vasarā pilnība izjutu uz sevi.

Jā, bandīti(valstiski oficiālie) ir pārbijušies ne pa jokam.

Tribunāla lasītājiem nav sveši tādi specdienesta vīri(deģenerāti) kā Janka Kažociņš, kurš bija Padomju spiegs britu armijā. Un kā rakstīja vēsturnieks Indulis Ronis: viņa rokas ir līdz padusēm ar asinīm un paveicis ir vairāk kā pats Filbijs.

Un, kas tad ir Janka Maizītis ?

Visīstākais Krievijas valstiski organizētās mafijas „jumts” Latvijā. Daudzi varbūt aizmirsuši, tad atgādināšu. Kad pēcAtmodas laikā latviešu Zemessardze gribēja likvidēt mafijas perēkļus Latvijā, tāpat kā igauņi, Maizītis to kategoriski aizliedza. Viņš sacīja: ”Pie tiem mums jāpieiet baltos cimdos !”

Un tur pat vien jau pie jaunā LIKUMA sastādīšanas ir vēl viens Janka- ģenerāleišens Janka Reiniks. Arī Reinika rokas ir līdz padusēm ar asinīm ! Viņš ir Krievijas izlūkdienesta štata darbinieks.

Nekādā atpūtā viņi nav aizgājuši, kas attiecas uz viņu īsto darbu Maskavas interesēs. SABistu vai DPistu amatus šie recekļi ieņēma pēc Krievijas norādījuma. Un, kā interesē kalpo Krievija, esmu jau pateicis.

Visiem trim Jankām ir vēl kāds ļoti liels “smagums” jānes, proti, visiem ir miljonos mērāmi naudas KONTI, bet arī ar šo uzdevumu viņi, šie latvju tautas „varoņi”, drosmīgi tiek galā.

Un, tagad par vienu īstu fenomenu(īstenībā jau nekāds fenomens, bet visīstākā čekas mauka) Solvitu Āboltiņu ! Ja mēs uz viņu paskatāmies no malas un vērtējam viņu pēc izteiksmes veida- attiecīgās tēmas izklāsta formas, mums jāsecina, ka viņa ir primitīvisma paraugs, bet ne diplomēta juriste.

Uzvedība un attieksme pret līdzcilvēku norāda uz viņas iekšējo brutalitāti- nesakārtotību- haosu.

Nekas jau nepaliek apslēpts, kas nenāktu reiz atklātībā. Šī perversā padauza ir īsta „Trojas blakts” uz latviešu tautas miesas. Dēle, īsta parazītiska asins sūcoša dēle. Mēs taču redzējām, kā šī neliete atkal tika Saeimā ! Ne jau ar saviem un Latvijā esošiem spēkiem tas izdevās. Viņas izdarība ir vērtējama kā iespļautas krēpas latviešu tautas sejā. Jaunais deputāts, kad tas labprātīgi nevēlējās piekāpties viņas „lūgumam”, tika smagi piekauts un salauztas ribas… .

Demokrātija Staļina gaumē !

Un jūs ievērojāt, ka šī perversā mauka(kāpēc perversa mauka, paskaidrošu) bez sirds dēstiem var Saeimā ņirgt kā ķēve un nekaunēties no tautas !!!

Solvita Āboltiņa: jau pirms Atmodas strādāja vīzu daļā, kas praktiski skaitījās KGB iestāde. Tādās vietās latvietes netika pieņemtas, bet, smuks deguns esot labs palīgs „pākstei”, bērnībā dzirdēju runājam vecus vīrus. Toreiz neko nesapratu no „veču” runām, bet reiz, kad biju jau brieduma gados, kāds to pateica daudz skaidrāk: „Smuks deguns ir labs palīgs p—– !” Tad es arī apjēdzu, ko bērnībā biju dzirdējis daudz pieklājīgākā veidā- par „pāksti”.

Solvita, ĀboltiņaJa šī izdzimtene būtu kāda ielasmeita, tad man tas būtu vienalga, kas viņa ir un kam viņa virina savu kājstarpi, bet viņa atrodas augstākajā valsts varas orgānā, kas lemj manas tautas likteni. Šajā vietā viņa kā „latviete” ir tikusi tāpēc, ka „virinājusi” savas kājas ar krievu čekistiem. Ir zināms, ka viņa čekas uzdevumā ir to darījusi arī ar ārzemju tūristiem hoteļos.

Un ne tikai to vien, bet sniegusi(čekas uzdevumā) piedevām vēl lesbiskus pakalpojumus.

Viņa ir ļoti svarīgs „ķēdes posms” krievžīdisko cionistu cīņā pret latviešu tautu. Tāpēc viņa tiek no viņiem glābta un uzlikta uz mūsu tautas kakla.

Un, neaizmirsīsim, ka viņa tāpat kā iepriekšējie trīs Jankas, nes smago miljonāres „jūgu”, kamēr tautai jābrauc pa pasauli maizīti pelnīt pašiem un palicējiem Latvijā !

Tāpēc arī viņa ir viena no galvenajām šī LIKUMA pieprasītājām, jo bailes no tautas atriebības sāk vēdera saturu „bīdīt” biksēs.

Dažs labs sacīs, redz, SC ir malači, tie nebalsoja par šo LIKUMU ! Viņiem nevajadzēja balsot, jo viņi, šie Putina partijas kolēģi, ir šī noziedzīgā LIKUMA aisberga spice.

Pilnīgi visa Saeima ir viena vienīga noziedznieku banda, kas tikai to vien dara, kā parazitē un aplaupa tautu un valsti.

Viņi visi ir iesaistīti ārprāta kontrabandā, to starpā arī cilvēku kontrabandā.

Bez NATO un ASV iejaukšanās ar šo krievžīdisko himēru mums galā netikt.

Tāpēc H- 86 dara un darīs visu, lai NATO specvienības likvidētu šo bandītisko varu un atjaunotu demokrātiju !

Dievs svētī Latviju !

02.04.16 LRTT

jānis vanags,eva ālere, tālivaldis tālbergs,aleksejs ļedjajevs,aivars garda,juris lapinskisUn te jau mēs redzam šo krievžīdiskās bandas kokteili !

Labucka, Ušakovs, Āboltiņa, Šlesers…. .

Nils Ušakovs ir iesaistīts bērnu tirdzniecībā. Tā savā rakstā-atklātajā vēstulē apgalvo bijusī Latvijas iedzīvotāja (māte latviete, tēvs ukrainis) Vikija Tora, kura pašreiz dzīvo Kanādā. Tāpat iesaistē bērnu tirdzniecībā tiek vainota Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadītāja Laila Rieksta – Riekstiņa, bijusī Tieslietu ministre un Latvijas pirmās partijas biedre, pašreiz ES tiesas tiesnese Ingrīda Labucka (policijas ģenerāļa Aloiza Blonska meita), bijušais Latvijas pirmās partijas priekšsēdētājs Ainārs Šleser un viņa sieva Inese Šlesere, kā arī Rīgas bāriņtiesas priekšsēdētājs Aivars Krasnogolovs.
https://infoagentura.wordpress.com/2014/07/04/cietusi-mamina-nosauc-bernu-tirgotajus/

Atbildēt

žulim

01.04.2016. 15:19

Tas tā varētu būt, ja tīra nācija valstī būtu vairākumā. Bet ir arī daudz jauktu ģimeņu, kas drīzāk atbalsta Vienotību vai SC.
Turklāt - jāšaubās, vai nacionālie bagātnieki grib atbalstīt tautu.

Atbildēt

31.03.2016. 16:57

»

Tieši otrādi – nacionālisms ir pati miermīlīgākā un demokrātiskākā ideoloģija...


HIHIHIHI, stulbeni, tā ari turpini, aptaurētais muļķi!neviens tev nevar aizliegt izmantot cita niku.

Atbildēt

31.03.2016. 16:08

»

Žulis

"Vislabākā vieta, kurā var attīstīties jaunas, bet sabiedrībai vēl nepieņemamas ideoloģijas, ir valstis, kurām nav spēcīgas ideoloģijas, kuru vērtības tās sargā. Vai Latvijā ir dominējoša kāda konkrēta ideoloģija vai reliģiskā pārliecība? Viss liecina, ka Latvijā spēcīgas ideoloģijas, kurai ticētu cilvēku...


Tieši otrādi – nacionālisms ir pati miermīlīgākā un demokrātiskākā ideoloģija.
-------------------------------------------

Līdzīgi islāmam, ja vadās pēc Korāna. Islāms pieļāva kristiešu ienākšanu islāma impērijās ticot, ka arī tie vadīsies pēc Dieva likumiem. Bet, ak vai! Kristieši islāma impērijas pārvērta par savām kolonijām. To turpina ASV Afganistānā un Irākā. Līdzīgi Bušs vecākais draudzējās ar bin Ladenu, kamēr to nogalināja.

Nav izbēgama savstarpēja konfrontācija, kuras rezultātā vājākās tautas iet bojā vai izšķīst starp lielajām kā prūši.

Šī spriedelēšana ir nevērtīga ezotērika un nav svarīgi, par ko mēs spriedelējam - kādu ideoloģiju, ja neko nedarām tās, ko atzīstam par pareizu, ieviešanai dzīvē.


Atbildēt

Žulis

31.03.2016. 10:20

"Vislabākā vieta, kurā var attīstīties jaunas, bet sabiedrībai vēl nepieņemamas ideoloģijas, ir valstis, kurām nav spēcīgas ideoloģijas, kuru vērtības tās sargā. Vai Latvijā ir dominējoša kāda konkrēta ideoloģija vai reliģiskā pārliecība? Viss liecina, ka Latvijā spēcīgas ideoloģijas, kurai ticētu cilvēku vairākums, nav."
-----------------
Šāda ideoloģija ir! Tikai šī ideoloģija nav pieņemama internacionālajam, pārkrāsotajam padomju režīmam, kas šobrīd valda Latvijā. Un tāpēc šis valdošais režīms jau no pirmajiem komunistu varas okupācijas gadiem, pret šo ideoloģiju ir izvēsis nežēlīgu cīņu. Šī ideoloģija ir tikusi nīdēta, apkarota un diskreditēta ar visiem iespējamiem līdzekļiem. Un arī šodien, šis process nedaudz maskētākā un maigākā veidā turpinās.
Kas tad tā ir par ideoloģiju?
Ir tikai viena ideoloģija, kas stingri aizsargā sabiedrības pamatvērtības un saliedē tautu kopējam darbam un izaugsmei. TĀ IR NACIONĀLISMA IDEOLOĢIJA! Visas pārējās ideoloģijas ir tikai šauru aprindu interešu piepildīšanas instrumenti.
Tomēr plaši izvērstā nacionālisma diskreditēšanas un apkarošana ir panākusi savu. Šodienas "inteliģences" aprindās nacionalisms tiek pieminēts galvenokārt ar ironisku un negatīvu nozīmi.Valda uzskats, ka nacionālisms ir kaut kas primitīvs, novecojis, muļķīgs. Bieži vien nacionālisms tiek jaukts ar nacismu, šovinismu, rasismu. "Inteliģenti" visā nopietnībā tic, ka nacisms, šovinisms, rasisms ir nacionālisma "galējās izpausmes". Nacionālistus vēl mēdz saukt arī par ekstrēmistiem vai radikālistiem. Itin kā nacionālisms būtu kaut kas ekstrēms, kas ar nepieņemami galējām metodēm gribētu kaut ko mainīt pastāvošajā sabiedrībā.
Tieši otrādi – nacionālisms ir pati miermīlīgākā un demokrātiskākā ideoloģija. Nacionālisms apvieno vislielāko cilvēku kopību valstī ( nācija savā valstī ir vairākumā)Tātad pēc nacionālisma principiem veidotā valstī pastāv VAIRĀKUMA interešu diktatūra, kas ir vistuvākais teorētiski iespējamais demokrātijas modelis. BŪTISKI, ka nacionālisma ideoloģijai nav vajadzīgi papildus pamatojumi ģimenisko vai morālo vērtību aizsardzībai, jo pats nacionālisms ir šāds pamatojums. Nacionālismam nav vajadzīgi papildus pamatojumi valsts pilsoņu labklājības celšanai, medicīniskajai aprūpei, jaunatnes izglītībai, jo pats nacionālisms ir šāds pamatojums. Un tieši tādēļ jau arī visu veidu globalizētāji, sovjetizētāji, iekarotāji, tautu un valstu izlaupītāji tik asi vēršas pret nacionālismu. Jo tautu nacionālisms ir VIENĪGAIS reālais spēks, kas var stāties pretim transnacionālā kapitāla vispasaules tautu paverdzināšanas plāniem.
Šobrīd tautas lielākā daļa ir dezorientēta un apjukusi. Nacionālisms kā vērtība viņu apziņā ir likvidēts. Tā vietā tiek piedāvāta vesela rinda citu vērtību – humānisms, vārda brīvība, demokrātija, cilvēktiesības.... Taču no nacionālisma idejām atrautas, šīs vērtības bieži kļūst par vērtību parodiju, jeb karikatūru. Aizbildinoties ar vārda brīvību, notiek amorālisma un perversiju propaganda. Aizbildinoties ar cilvēktiesībām un demokrātiju, tiek sabiedrībai diktatoriski uzspiestas kādas šauru aprindu intereses un vajadzības. Nav jau vienota kritērija, pēc kā novērtēt vienu vai otru „jaunievedumu”, kas tiek bīdīts vārda brīvības, demokrātijas vai cilvēktiesību vārdā. Tāpat, kā nav vienota kritērija, pēc kura novērtēt valsts institūciju vai atsevišķu valstsvīru darbību. VIENĪGI NACIONĀLISMS spēj izvirzīt šādu vērtēšanas kritēriju, kas visu saliek „pa plauktiņiem”! Un šis kritērijs ir atbilstība nacionālajām interesēm. Atliek tikai atbildēt uz jautājumu, vai homoseksuālisma propaganda, viendzimuma laulības, musulmaņu migrantu iepludināšana Latvijā, privātbanku „glābšana”, nacionālās valūtas iznīcināšana, skolu un slimnīcu likvidēšana, Latvijas iekļaušana un pakļaušana Eiropas savienības diktātam u.t.t. atbilst latviešu tautas nacionālajām interesēm un viss kļūst viennozīmīgi skaidrs.
Tas tā pavisam īsi.

Atbildēt

haralds

31.03.2016. 08:41

Ges†apo likums?
http://www.fotoblog.lv/rep/8389655/?cid=410
var, ja ar valsts drošību saprotam tādu situāciju, kurā nekādas pārmaiņas nav iespējamas, no kopgalda īsteno par†iju Par†eigeno$$es nodabūt nevar pat Saeimas ārkārtas vēlēšanās, referendumu sarīkot nereāli un jebkuru "инакомыслящий'ju" var likumīgi iebāzt meķī uz ilgāku sroku, kā par slapju lietu - karroče, ir stabili†ā†e - visi sēž sūdos!

Atbildēt

Niknais

30.03.2016. 22:54

Savāds gan stils tiem SAB (Satversmes aizsardzības birojs) darbiniekiem kuri te piedalās komentāros, viņi laikam domā ka neviens viņu komentēšanas izcili "saturīgo" stilu nepazīst

Atbildēt

:)

30.03.2016. 22:53

»

Man prieks - PIETIEK Kremļa troļļi pietaisa paši savu portalu!Vai Lapsa sāk smirdēt


nu tas ir labais! vai ne, lapsa? kā tev patīk šitas "smirdošais lapsisms"?

Atbildēt

30.03.2016. 22:38

»

ej tak tu ārstēties ar visu savu anonīmo onanēšanu. pie savas sādžas veterināra


Man prieks - PIETIEK Kremļa troļļi pietaisa paši savu portalu!Vai Lapsa sāk smirdēt?

Atbildēt

bailulis

30.03.2016. 22:25

»

bailulis

Autors ir panesies zemas pašapzinas virzienā...


Tas ir < 1%, vai tad ir dikti jābaidās???

Atbildēt

bailulis

30.03.2016. 22:23

Autors ir panesies zemas pašapzinas virzienā,
jo ir statistika par geju laulībām, kur tās atļautas.

https://www.washingtonpost.com/news/the-fix/wp/2015/04/28/heres-how-many-gay-marriages-the-supreme-court-could-make-way-for/

390,000 married same-sex couples in the country, according to Gallup.

There are also 1.2 million adults living in a same-sex domestic partnership.

Tas ir

Atbildēt

LG

30.03.2016. 20:51

Satversmes preambula – “Latvijas identitāti Eiropas kultūrtelpā kopš senlaikiem veido latviešu un lībiešu tradīcijas, latviskā dzīvesziņa, latviešu valoda, vispārcilvēciskās un KRISTĪGAS vērtības.”

Interesanti zināt kā Satversmes aizsardzības birojs sargā Satversmes preambulā norādītās KRISTĪGĀS vērtības?

Atbildēt

derdz

30.03.2016. 18:47

Par ideoloģiju, ka tādas nav latviešu tautai, precīzi, bet par musulmaņu daudzsievību, laikam prātīgāk būt teikt, ka ir dažas musulmaņu valstis, kurā pieņemta daudzsievība, utml. .

Atbildēt

hm

30.03.2016. 17:34

- Puiši baltos kreklos un kaklasaitēs piesienas garāmgājējiem un tirgo sektantisku literatūru. Pie manis vairs uz mājām nenāk, bet kaut kur citur, iespējams, joprojām apmeklē cilvēkus, aicina ņemt dalību ....
- Sektu iekšējā uzbūve un attiecības. Manuprāt, liela daļa sektu izveidotas ar mērķi no ticīgajiem izkrāpt materiālas vērtības. Kā, kādā veidā?
Mēs jūs aizstāvēsim, par jums gādāsim, jūs neatstāsim nelaimē, bet par to ...
Valsts pilsoņu aizsardzības funkcija pašreiz tiek transformēta aizsardzībā samaksu. Sektas veiksmīgi to pārņem savā rīcībā. Un valsts transformējas nevalstiskās kopienās.
Tā, pārdomām.

Atbildēt

Daunis Aurs

30.03.2016. 17:20

Es priecīgi vienmēr esmu dziedājis, ka latviešu tauta nav muļķe, kā mēģina iestāstīt daži latvieši. Es te redzu lielu gaišumu no izpratnes puses gan par Latviju, gan par tās politisko varu. Es neticu sakāmajam, ka latvieši tikai var nosūtīt uz parlamentu idiotus. Tā nav. Var nosūtīt šī raksta autoru, ja tautai pietiktu prāta atbalstīt gudrus vīrus, ko tauta nemīl nekādi pie latviešiem darīt. iekrampējās un sūta tikai idiotus.Tā nedrīkst darīt.

Atbildēt

Arturs Priedītis

30.03.2016. 17:08

Turpinot pilnā mērā objektīvi pamatoto šīs apsveicamās publikācijas tēmu, noteikti nākas pievērst uzmanību vairākiem momentiem. Demogrāfiskās pārejas izraisītās transformācijas ir tik unikālas un grandiozas, ka principā sabrūk burtiski viss līdzšinējā cilvēku dzīvē (īpaši „baltās” rases). Tajā skaitā sabrūk arī konstitucionāli tiesiskā bāze, par ko lietprātīgi ir norādīts publikācijā. Rodas jauna tipa cilvēki, jauna tipa kultūras, jauna tipa civilizācijas. Rietumu konstitūcijas jau šodien neatbilst reālajam stāvoklim un reālajām tendencēm, kuras attīstās ļoti strauji. Transformāciju nenormālo dinamiku nekādā ziņā nedrīkst ignorēt. „Uz seksuāla pamata balstīta liberalizācija var aiziet tik tālu, ka pēc piecsimt gadiem (!?) vajadzēs pārskatīt tādu jēdzienu kā ģimene, sabiedrība un vēl daudzas pamatvērtības kuras ir ierakstītas Satversmē [..]”. Nekādi nevar būt runa par 500 gadiem! Pat par 5 gadiem nevar būt runa! Seksuālā liberalizācija ir šodiena, tagadnes sastāvdaļa! Ļoti patīkami bija lasīt autora pareizo izpratni par Lielās Bandas noorganizēto valsts apvērsumu: „Jaunie Krimināllikuma grozījumi ir vērsti uz cīņu ar ideoloģiju radītajām sekām un nosacīti sargā tikai esošo varu, šie grozījumi nekādā ziņā neaizliedz konkrētas ideoloģijas kā tādas, līdz ar to Krimināllikuma grozījumi ir bezspēcīgi pret cēloņiem kas patiešām apdraud valsts drošību, tāpēc, ja Krimināllikuma grozījumi, kuru mērķis ir nodrošināt valsts drošību, aprobežosies tikai ar valsts varas interesēm, neko nozīmīgu drošības ziņā tie nespēs panākt, ja šie grozījumi netiks konkretizēti un vērsti pret tautai un sabiedrībai nevēlamām ideoloģijām un „vērtībām””.

Atbildēt

30.03.2016. 17:01

Jaunie Krimināllikuma grozījumi ir vērsti uz cīņu ar ideoloģiju radītajām sekām un nosacīti sargā tikai esošo varu, šie grozījumi nekādā ziņā neaizliedz konkrētas ideoloģijas kā tādas, līdz ar to Krimināllikuma grozījumi ir bezspēcīgi pret cēloņiem kas patiešām apdraud valsts drošību, tāpēc, ja Krimināllikuma grozījumi, kuru mērķis ir nodrošināt valsts drošību, aprobežosies tikai ar valsts varas interesēm, neko nozīmīgu drošības ziņā tie nespēs panākt, ja šie grozījumi netiks konkretizēti un vērsti pret tautai un sabiedrībai nevēlamām ideoloģijām un „vērtībām”.

--------------------------------------------

Nekas jau nemainās, likuma panti joprojām ir anonīmi, nav vērsti pret konkrētu vainīgo, kura vaina jāpierāda likumā noteiktā kārtībā. Līdz ar to saskaņā ar Operatīvās darbības likumu katram varēs šos pantus (jo ir anonīmi, vispārīgi) piemērot pēc vajadzības . Atrodiet personu, likuma pantu atradīsim!

Formālie grozījumi, formāli informējot sabiedrību par grozījumiem, tikai apliecina grozījumu leģimitāti, iebaidot sabiedrību.

Likumdošana vienmēr atpaliks no realitātes, tādēļ likuma panti atstāti anonīmi, piemērojot Operatīvās darbības likumu personas vainas noteikšanā saskaņā ar izmeklēšanas noslēpumu.Līdzīgi slepenajiem CIP cietumiem.

Atbildēt

sociāli atstumtais

30.03.2016. 16:50

,, vislabākais ,, tais Kriminallikuma grozijumos ir , ka jau klasiski aptaurētie ( visai aprobežotus , pliekanus tipiņus viņus attēlo mākslā ) ,, drošībnieki tagad paši izsvērs ko grābt ciet ; pagaidām LatoLapsu neizdevās , tad tagad - ak, tu vēl mēģināsi iepīkstēties !?
Patiešām prātā vājie sāk rakstīt sev privilēģiju , ko citi sen jau dara: pret Satversmi , pret Civillikumu etc. katra patvaldība izdod Noteikumus ar,,likuma spēku ,, - totāla juridiska krīze ! un no drošības ne smakas !

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Suverenitātes portrets pakta jubilejas sakarā

Foto2019.gada 23.augustā paiet 80 gadi kopš Vācijas un Padomju Savienības līguma noslēgšanas. Tas bija triviāls līgums par neuzbrukšanu. Līgumu parasti dēvē par Molotova-Ribentropa paktu. Līdz 1939.gada 23. augustam cilvēce pazina daudzus paktus, kā dēvē starptautiskos līgumus. Arī Latvijas Republika savas pastāvēšanas laikā ir bijusi līdzautore daudziem paktiem. Droši var teikt, ka neviens no tiem nekad nav ieguvis sabiedrības plašāku ievērību. Ne reti par paktiem sabiedrība netiek detalizēti informēta. Paktu producēšana ietilpst diplomātisko attiecību segmentā un ārlietu ministrijas rūpēs.
Lasīt visu...