Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Vai Latvija ir atguvusi neatkarību?

Edgars Eglītis, Latvijas pilsonis
30.04.2017.
Komentāri (56)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vai

30.04.2017. 14:00

kāds vēl nav sapratis, kas ir latvieši?

Atbildēt

pilsonis

30.04.2017. 13:34

200 % pievienojos viedoklim, jo arī mūsu ģimene tika izmesta uz ielas rupjā zemiskā veidā. Tai skaitā ģimene, kur bija nepilngadīgi 2 bērni, divi pensionāri, kur viens bija pēc operācijas ar ierobežotām kustībām. Un slavenā Jēkabsone (apgabaltiesas veterāne) acis nepamirkšķinot sprieda par labu "jauniem pasaules vareniem".Un viss pateicoties Vītolu klana Kanādas labi strukturētiem "speciem", kas laikā un vietā "mācēja " sakārtot un uzzīmēt nepieciešamos dokumentus. Turklāt skumjākais ir tas, ka šīs "apbižotās" Arāja brigādes atvases un viņu Minsteres līdzgaitnieku pēcteči, turpina savu savu "melno darbu" vēl joprojām. Piemēru ir desmitiem. Var sākt jau ar Latvenergo pazudušiem 3 milj., kurus veiksmīgi caur saviem ofšoriem izpludināja slavenais mecenāts (un kāda sagadīšanās - atverot savu privātbanku ar 3 mil. statūtkapitālu), Bankas Baltija procedūru, SEB valsts investēto desmitiem tūkstošu pazušanu (itkā privatizācijas procesā), Air Baltic miljoniem, kur vēl joprojām "vītolu klana" radinieks tur roku uz pults, Citadeles atsavināšanas procedūra Delaveras ofšoram, utt., utt.Tā nav tā neatkarība, par ko balsojām. Mēs nebalsojām par genocīdu pret tautu, kur genocīda realizētāji grib svinēt par n-tiem miljoniem savas melnās uzvaras.

Atbildēt

U.U.

30.04.2017. 13:27

Žēl cilvēka! Tā arī neko nav sapratis! VDK/PSKP noziedznieku mītu upuris! Valdošās kliķes elektorāta tipisks pārstāvis. Lepojās ar pilsonību. Varbūt neko nesapratīs līdz mūža beigām. Nomirs ar iluzorisku skatījumu uz Latviju, latviešiem, neatkarību, suverenitāti, valsti, valdību, ASV ģeopolitisko okupāciju un militāro okupāciju. Nomirs bez atziņas par latviešu izdzimteņu lielisko prasmi realizēt Šarpa un citu Rietumu masu menedžmenta tehnologu rīkojumus: "Baltijas ceļu", "barikādes". Sanāca ļoti efektīgi TV kamerās priekš savējo muļķiem un Rietumu muļķiem. Lielisis piemēri masu vadīšanas iespējām. Pasaules mēroga piemēri. Tikai "maidani" var konkurēt ar latviešu mēslu paveikto.

Atbildēt

Han!

30.04.2017. 13:23

Netaisnība nekad nevar radīt taisnību, netaisnīgi izliktajiem ir jākompensē zaudējumi.

Atbildēt

..

30.04.2017. 13:18

grūtupismi.. divi liecinieki (vasja un tjotja maša) un uzticams tiesnesis un tūkstoši latviešu bija spiesti izvākties no saviem dzīvokļiem. Shēmas tēvs jau nopuvis, bet izpildītāji vēl līksmo savās mēra dzīrēs.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...