Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem euro ceļu remontiem, tajā pašā laikā neko skaļi un kontekstā nesakot, ka atteiksies no dzelzceļa elektrifikācijas projekta (Austrumu robeža - Rīga).

Neatkarīgā Rīta Avīze un Krišjānis Kariņš šo ziņu par 75 miljoniem ceļ saulītē, bet, manuprāt, tas ir pilnīgs marasms un līšana zem brunčiem nez kādam tur iespējamam aivaram.

Ir absolūti saprotams, ka Latvija NEKAD viena pati nevarēs paveikt šo elektrifikācijas projektu, kur pašlaik Eiropa dod 75% procentus (ja nemaldos), bet mums pašiem (Latvijas Dzelzceļam un valstij) jāiegulda tik 120 miljoni (atkal jau varu kļūdīties skaitļos).

Pirms tam taču bija skaļi izbazūnēti aprēķini, ka tas viss dos 1% IKP pieauguma (laikā, kad IKP pieaugumu prognozēja par 2,2 - 3%) un visa Latgales reģiona pacēlumu.

Bet tagad visi mediji kā sarunājuši klusē par šo, bet slavē 75 miljonus ceļiem. Un neko nesaka par desmitiem miljonu – un tas vēl ir tikai sākums, šaubu nav – naudas iegrūšanu aviokompānijas Air Baltic pamatkapitālā.

Kur problēma tikpat daudz aizdot uz 100 gadiem Latvijas Dzelzceļam? Un vienlaikus sildīt ekonomiku praktiski un arī cilvēciski, neļaujot pēc COVID-19 beigām emigrēt uz ārzemēm vēl desmitiem tūkstošiem bez darba palikušo latviešu tāpat kā 2009.gadā?

Saprotu, ka šīs nav īsti ziņas Pietiek gaumē, bet tiešām nezinu, kur vēl pasacīt savu sāpi. Lūdzu, ja tomēr var, publicējiet šo kaut kur, kaut kā. Dēļ mūsu visu zemes, kurā esam dzimuši un auguši.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lekt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...