Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Pietiek lasītājiem ir lieliska un vienreizēja iespēja: ja Jūs domājat, ka Jums ir kāds jautājums jaunajam Latvijas attīstītājam Einaram Repšem, Jums ir iespēja ar Pietiek starpniecību to viņam uzdot. Tiesa, jautājumi nekādā gadījumā nedrīkst būt "apzināti tendenciozi vai arī pārmērīgi privāti", - šāds ir Repšes nosacījums.

Kā zināms, jau ir sākts darbs pie grāmatas par Einaru Repši, - šī grāmata ar nosaukumu Grābeklis noteikti iznāks pirms Saeimas vēlēšanām, kurās no jauna gatavojas startēt arī grāmatas galvenais varonis ar savu jauno - pēc skaita jau ceturto partiju.

Saistībā ar grāmatas tapšanu Repšem ar viņa partijas preses sekretāres starpniecību tika nodota ziņa, ka arī viņam tiek dota iespēja godīgi un atklāti atbildēt uz virkni jautājumu saistībā ar topošajā grāmatā apskatāmajām tēmām.

Uz šo ziņu pirmdien ir saņemta Repšes atbilde, kurā apgalvots, ka viņš "labprāt atbildētu uz Jūsu jautājumiem, ja vien tie nebūs apzināti tendenciozi vai arī pārmērīgi privāti".

Kas tieši ir apzināta tendenciozitāte vai pārmērīgs privātums, Repše nav minējis, taču, kā zināms, par nepiedienīgi privātiem jautājumiem viņš uzskata, piemēram, jautājumus par viņa finansētājiem, atalgojuma apmēriem utml.

Repše ir norādījis tikai to, ka "tad, kad atbildu uz jautājumiem, es vienmēr daru to godīgi un atklāti, ierobežojot pēdējo vienīgi, lai nejauši neatklātu kādu konfidenciālu vai pārmērīgi privātu informāciju".

Tāpat Repše ir izteicis cerību, ka jautātājiem "varētu pietikt godaprāta un žurnālista ētikas šajos jautājumos pēc būtības iedziļināties".

Līdz ar to Pietiek dod iespēju ikvienam lasītājam - ja Jums šķiet, ka Jums ir kāds jautājums, kas ir svarīgs Jums, noteiktai cilvēku grupai vai valstij kopumā, turklāt Jūs esat gatavi "šajā jautājumā pēc būtības iedziļināties", kā arī domājat, ka šis jautājums nav "apzināti tendenciozs vai arī pārmērīgi privāts", Jūs varat sūtīt savus jautājumus uz Pietiek elektroniskā pasta adresi.

Mēs šos jautājumus apkoposim un nosūtīsim Repšem: ja tiks saņemtas atbildes, tās tiks publicētas topošajā grāmatā, bet, ja netiks, - tad mēs visi vismaz uzzināsim, cik tālu sniedzas topošās grāmatas varoņa izpratne par apzināti tendencioziem un pārmērīgi privātiem jautājumiem.

Jau pašlaik Repšem ir nosūtīti četri desmiti jautājumu, uz kuriem viņš nevēlējās atbildēt 2003. gadā, esot Ministru prezidenta amatā. 2004. gada 25. oktobrī Administratīvā apgabaltiesa Repšes rīcību, nesniedzot atbildi uz virkni šo jautājumu, atzina par prettiesisku, taču tobrīd Repše jau bija šķīries no premjera posteņa.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...