Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Yes

16.05.2016. 08:09

Tulbā kozlovska blējiens

Atbildēt

koe ?!

12.05.2016. 15:29

" LR principā ir neatkarīga, suverēna valsts (par juridisko stāvokli ES ir jārunā atsevišķi)."
Principa var daudz kas but, bet faktiski - Latvija nav neatkariga valsts !!! To okupejusi Briseles cionisti parnemot lemejvaru un fiannsu instrumentus - valutu. Faktiski esam okupeti otreiz, tikai soreiz liperalpederasti bija gudraki par komunistiem, uztaisija cietumu, kur rezgus neredz.
Visu tagad dikte Briseles baroni, pasha vien izlemj cik lielas bus bileshu cenas sabiedriskaja transportaa..Cionistu planos nav tadas neatkarigas valstis,tas ka zinams - tiek sauktas par "teroristiskam", tiek iekarotas, iznicinatas.
Ari eiropa masveida imigracija nav nejaushiba bet plasha kampanja, lai "Eiropa mainitos", ka teica zhiidi.
Vai Priedisha frazes par "demokratiju" tik nav bikses churashana,lai nesaktu jauno kriminallikuma antu darbinat, soreiz pret vina pashu ?! Vai tiesham izliekas par pajolinju vai ir,ja reiz nesaprot geopolitiskos procesus, akli ticot "zobu fejai".

Atbildēt

:)

04.05.2016. 12:51

Vai tik lato lapsa nebūs tā pati pseido "žurnāliste" un prasti divkosīgā "mediju treniņu speciāliste", kas tūlīt pēc Zolitūdes traģēdijas par 1000 jūdasa grašiem tika noalgota jeb kā prasta trešās šķiras prostitūta nopirkta "MAXIMA" vadības locekļu īpašo vajadzību apkalpošanai?

Atbildēt

Es

02.05.2016. 21:13

Ir labs. Patīk frāze "pietaisīt likumu". Varaspodos skalojas baiss tukšums plus milzīga varaskāre.

Atbildēt

Austris

02.05.2016. 10:53

Labs raksts. Paldies.

Atbildēt

A.P.

02.05.2016. 08:38

Jūlija Stepaņenko turpina pati sevi propagandēt, visur ievietojot savu garadarbu. Nupat - "Delfos". Vispirms šis gabals parādījās "pietiek.com". Tajā bija skaista rindkopa: "Iespējams, ka, aizraujoties ar drošības stiprināšanu, deputāti ir iebalsojuši bīstamu un represīvu mehānismu, kas var tikt pavērsts pret lielu daļu Latvijas iedzīvotāju. Krimināllikuma grozījumu plaši interpretējamie panti paver iespēju drošības iestāžu patvaļai, no kuras mūs sargās tikai likumprojekta iesniedzēju mutvārdu garantijas." Citās publikācijās šī rindkopa ir izsvītrota. Tā parāda "deputātu" stulbumu, nelietību.Interesanti, vai rindkopu izsvītro redakcija, jeb pati autore pēc kritikas "Pietiek.com" komentāros? Jebkurā gadījumā skaistās dāmas aktivitāte neliecina neko labu par viņu! Bet vai varēja būt savādāk!

Atbildēt

$$

01.05.2016. 16:07

TUR daudz kas "labs" rakstīts,arī ka ir bezmaksas mddicīna,tikai nesaprotu,kas ir demokràtiska un suverēna valsts? Tādà gadījumà,kapēc asv un Kanàda izteica uzslavu Mūrniecei par labi padarītiem màjas darbiem?

Atbildēt

Zb

30.04.2016. 21:11

Valsts izadzeji tiek sveika.sliktajaja gadijuma,ar naudas sodu.
Seit 8 gadus far dabut pa vienu frazi.

Atbildēt

Balts etniskais

30.04.2016. 13:54

Artur Priedīt, par kādu apvērsumu 1934.gadā jūs rakstiet? Par K.Ulmani? Vai esat lasījis Dr. Kārļa Dišlera rakstu"Par autorāru iekārtu"?
15.05.1934. gada plkst. 20.30 Mežaparkā policija arestēja Bruno Kalniņu, kurš sāka šaut uz policiju. Tad veica kratīšanu un uzgāja veselu ieroču arsenālu. Kam tas bija paredzēts?
Latvijas valsts iekārta, Satversme tika saglabāta. Līdz ar to tika izsludināts valstī kara stāvoklis! Visi ministri nolēma likumīgi turpināt darbu.Tā kā nekāds apvērsums nebija. To izdomāja mūsu pašu KPSS biedri, lai sevi attaisnotu! Esmu lasījis, kā S.Āboltina ir strādājusi ČEKĀ! Vai viņai un daudziem no tādiem ir tiesības vadīt un pārstāvēt Valsti?
PAR 12.SAEIMAS ATSAUKŠANU IR JAU 13.11.2015 IEROSINĀJUSI BIEDRĪBA "VARU LATVIJAS TAUTAI"! Tas viss tiek visādos veidos slēpts, kaitēts un tt.
LPSR bija 185186 KPSS biedru! No kuriem Nomenklatūras biedri bija 2158. Kuru rokās atrodas Latvijā vara! Vot jums arī TOTALITĀRISMS! Priedīša kungs neizsakās līdz galam! Laikam bail?

Atbildēt

Žulītis

30.04.2016. 11:41

Es redzu, ka atkal esam piekrāpti, jo tie vārdi par satversmē neparedzētiem veidiem nekur neder, jo nav nekādi paredzēti un neparedzēti valsts gāšanas veidi. Kozlovskis ir visus apmuļķojis, jo pats neko nesajēdz un pārējie tur nav labāki.Tikai nesaprotu, kāpēc par to visi klusē Rīgā. Vai tiešām ir grūti izlasīt Satversmi?

Atbildēt

reizēm

30.04.2016. 05:59

A.P. pārstāj vainot visu tautu. Nu ir tauta naiva, ir labsirdīga. Tauta žēloja prezidentu slimības laikā, un nu ZS reitingi ir kāpuši. Labi būtu, ja varenie tā žēlotu tautu. Tikai tie meli par demokrātiju laikam ir lielākie meli, un tas tā ir visur pasaulē.

Atbildēt

A.P.

29.04.2016. 22:08

»

A.P.

2016.26.04. Spānijas piemērs nāca pašā laikā. Par to vienā Latvijas medijā teikts: “Izgāžoties pēdējam mēģinājumam atdzīvināt sarunas par koalīcijas veidošanu, Spānijas karalis Felipe VI otrdienas vakarā paziņojis par abu parlamenta palātu atlaišanu un ārkārtas vēlēšanu izsludināšanu. Pēc sarunām ar...


Latviešu mediji visu uzmanību veltīja t.s."spiegu pantam" krimināllikuma grozījumos. Skaidrs, ka tas nav galvenais "Gestapo grozījumos". Galvenais ir pants, kas vērts pret Satvērsmi - 100.pantu. Latvieši ir ļoti talantīgi, nekādi nespējot redzēt galveno. Tas ir izdevīgi valdošajai kliķei. Šoreiz tas bija lielisks pakalpojums krimināllikuma grozījumu autoriem, jo novērsa uzmanību no galvenā; proti, valsts apvērsuma.Tiesa, latviešu juridiskās izglītības līmenis ir tāds pašlaik, ka juristi var nezināt valsts apvērsuma kritērijus, kādi ir cilvēkiem uz Zemes. LU Juridiskajā fakultātē tagad saimnieko pēcpadomju laikā "gratulētas" skaistas dāmas. Dāmām vienmēr ir bijuši savi ieskati par likumiem, tiesiskumu un taisnīgumu, kā arī galveno visos procesos.Savukārt mūsu žurnālisti vislabāk orientējās homoseksuālisma un izvirtības tematikā. No viņiem arī nevar gaidīt saprātīgu rīcību un spēju konstatēt galveno dzīves procesos. Kamēr latvieši nespēs saskatīt galveno politiskajos u.c.procesos, tikmēr viņiem nav vajadzīgs žēloties par tautas atkritumu ņirgāšanos par sabiedrību.

Atbildēt

Niknais

29.04.2016. 21:44

Satversmē ir kļūda, jo vārdu tauta vajag aizstāt ar vārdu Āboltiņa, un viss būs vislabākajā kārtībā.

Atbildēt

A.P.

29.04.2016. 21:43

2016.26.04. Spānijas piemērs nāca pašā laikā. Par to vienā Latvijas medijā teikts: “Izgāžoties pēdējam mēģinājumam atdzīvināt sarunas par koalīcijas veidošanu, Spānijas karalis Felipe VI otrdienas vakarā paziņojis par abu parlamenta palātu atlaišanu un ārkārtas vēlēšanu izsludināšanu. Pēc sarunām ar dažādu politisko partiju līderiem karalis secinājis, ka nav neviena iespējamā kandidāta uz premjerministra amatu, kas varētu izturēt uzticības balsojumu, un tāpēc viņš izlēmis ķerties pie konstitūcijā paredzētajām pilnvarām jaunu vēlēšanu izsludināšanai. Iepriekšējās vēlēšanas notika pagājušā gada decembrī, taču tajās neviena partija nespēja izcīnīt vairākumu, kas ļautu kādai no tām veidot valdību bez koalīcijas partneru pieaicināšanas. Visi mēģinājumi izveidot koalīciju, kam būtu vairākums parlamentā, arī izrādījās neveiksmīgi.” Pie mums bija tas pats. Valsts prezidents-lupata izrādījās nekompetents lupata: neatlaida Saeimu, kad tās mēsli nenosauca premjera kandidātu. Vai latvieši ir spējīgi vadīt valsti? Atkal esam guvuši salīdzinājumu, ka tas ir retorisks jautājums. Skaidrs, ka nav spējīgi pārvaldīt valsti. Par mūsu Valsts prezidenta neizlēmību/nezināšanu rakstīju esejā “Valsts hinrīdapvērsums” (publicēja “pietiek.com” 22.03.). Medijos nemanīju, ka kāds būtu izteicies par nepieciešamību atlaist Saeimu, ja tā nevar deleģēt premjerministra kandidātu. Pie mums tāds klusums ir saprotams. Vispārējā neizglītotība sintezē ar bailīgumu un nespēju konstatēt galveno ir latviešiem tipiska iezīme.

Atbildēt

Dagoberts

29.04.2016. 18:41

"12.Saeimā izcilākais ekstrasenss ir deputāts Buiķa kungs, kura spēju uztvert un raidīt dažādus ar zināmiem jutekļiem neuztveramus biofizikālos impulsus latviešu gudrie žurnālisti sistemātiski propagandē."

Buiķa kungs spēj ekstrasensori uztvert biofizikālos impulsus un žurnālisti to propagandē? Nekas tāds nav lasīts. Autors varētu iemest kādu saiti, kur var ar to iepazīties.

Atbildēt

RRR --> to www.govlawyer.lv 29.04.16. 17:57

29.04.2016. 17:26

Cilveektiesiibas ietveroshie starptautieskie liigumi un Satversme nosaka, ka cilveektiesiibas driikst ierobezhot ar likumu (piemeeram, ar Kriminaallikumu).

Atbildēt

www.govlawyer.lv

29.04.2016. 16:57

Civiltiesības ir privātpersonas tiesības, kas ietver sevī arī Satversmē un starptautiskajos līgumos nosauktās cilvēktiesības.

Privātpersonai ir tiesības darīt visu, kas nav aizliegts.

Šis prncips nav rakstīts nevienā Latvijas likumā,
radies 18. g.s. līdz ar karaļa varas gāšanu Lielajā Franču revolūcijā.
Pirms tā uzskatīja, ka tiesības piešķir karalis.

PSRS un mūsdienu Krievijā šis princips nav/netika atzīts.

Šīs tiesības ierobežo labas ticības princips, kas
minēts Civillikuma 1. pantā.

Krimināllikums ir neatļautu darbību (deliktu), par
ko pienākas sods, uzskaitījums.

Tā kā Krimināllikumam ir ZEMĀKS juridiskais spēks
kā Satversmei un vispārējiem tiesību principiem,
tad no Krimināllikuma teksta neizriet pienākums
Satversmē ierakstīt un uzturēt to, kā tur nav.

Administratīvā procesa likumā ir aprakstīts par tiesību normu piemērošanu, tās piemēro hierarhiski.

Diemžēl cilvēkam bez jurid. izglītības šis gadījums rada jucekli.

Atbildēt

viktorija nulande ar biskvitu tutu

29.04.2016. 15:40

ja valsts departaments to neatzis par vajadzigu ,demokratisku un dotaja regiona nepieciesamu,tad finansejums nebus !

Atbildēt

Ojārs

29.04.2016. 15:23

Paradoksāli, bet veidojums, ko sauc par koalīcijas padomi, pretendē uz brīvības atņemšanu - "Par darbību, kas vērsta pret Latvijas Republikas... valsts varu vai valsts iekārtu Latvijas Republikas Satversmē neparedzētā veidā, – soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.” :D

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

FotoRektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot, ka likuma grozījumus, ko Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izstrādājusi ar mērķi ieviest augstskolās padomes, uzskata par juridisku brāķi. Likumprojekta zemo kvalitāti apliecina fakts, ka dažādu institūciju iebildumi pret to izziņā apkopoti uz 570 lapām. Likumprojekts Saeimā ir būtiski jāuzlabo, un augstskolu pārstāvji aktīvi iesaistīsies šajā procesā.
Lasīt visu...

18

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

FotoAr nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) aicinājusi Latvijas Televīziju "savos redakcionālajos lēmumos neveidot papildus konkurenci komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem". LTV lūgusi Eiropas Raidorganizāciju apvienību (EBU) un Konkurences padomi sniegt savu vērtējumu par radušos situāciju. Latvijas Televīzija uzskata, ka NEPLP aicinājums ir ne vien nekorekts un liek domāt par mēģinājumiem ietekmēt sabiedriskās televīzijas redakcionālo neatkarību, bet arī uzskatāmi demonstrē NEPLP ieienteresētību komercmediju interešu aizstāvībā.
Lasīt visu...

21

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

FotoLatvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu ietekmē. Ne mazums no jūras un sauszemes ieradās dažādi pirātiskie ieklejotāji. Un šo kungu valdīšanas vai ietekmes laikā izveidojās arī atsevišķu Latvijas zemes nostūru reliģiskās, kultūras un valodas tendences, ko tagad apzīmē par kultūrvēsturiskiem novadiem, ko saistībā ar novadu reformu izceļ, šķeļ un sadala Latviju un nu jau virza likumus un normas, lai ierādītu katra šī “novada” administratīvās robežas.
Lasīt visu...

13

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

FotoŠajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās projektā iestrādājamās nejēdzības.
Lasīt visu...

21

Tas apdraudēs dzīvības

FotoVeselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

8

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

FotoKā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie Jums saistībā ar Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) likumprojekta pieņemšanas gaitā Saeimā izvērsto dezinformācijas kampaņu, kurā esat tikuši aicināti balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Rēzeknes novadā, nevis Madonas novadā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...

Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Globālās identitātes amoka skrējiens

Pandēmijai “Covid-19” lepni piestāv pārnestā nozīmē lietotas runas figūras. Tajā skaitā lepni piestāv alegorija “amoka skrējiens”. Alegorijas konkrētais tēls ir psihiskais traucējums vārdā...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Optimisma nomācošā aura

Sabiedrībā ir cilvēki, kuru amata pienākums ir izstarot optimismu. Sabiedrība no viņiem gaida vienīgi optimistiskus izteikumus. Taču tam nav jābūt sentimentāli šķebīgam optimismam...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...