Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Vakar pirmo reizi piedzīvoju, kā tika nopirkti pieci Saeimas deputāti. Tas notika šādi. Bija balsojums, vai Rīgas domes vēlēšanas būs uz nedemokrātisku pagarinātu 5,5 gadu termiņu vai saglabāsies demokrātiskā kārtība. KPV LV deputāti bija nolēmuši nebalsot. Tādā veidā bija iespēja panākt, ka netiek pieņemts nedemokrātisks lēmums (turklāt otrreiz lemjot jau par tajā pašā dienā pieņemtu likumu, jo ar pirmo reizi koalīcijai nesanāca).

Tad Daniels Pavļuts saprata, ka pietrūkst balsis, un aktīvi sāka zvanīties pa telefonu (laikam prasīja sponsoriem padomu vai atskaitījās). Tālāk Pavļuta kungs skrēja pie Jāņa Urbanoviča sarunāt balsi, kas neizdevās.

Lai vilktu laiku, Attīstībai/Par tribīnē sūtīja savus biedrus, lai tie bezsakarā kaut ko runā, lai būtu laiks nopirkt balsis (skatīt vakardienas Saeimas ieraksta pašas pēdējās debates pie pēdējā punkta).

Un tad tika apstrādāts Ēriks Pucens un Ko no KPV LV, kurš man personīgi teica, ka nebalsos. To var redzēt bildēs. Pieslēdzās Raivis Dzintars un Juta Strīķe. Skraidīja kā apdeguši. Izvilka Pucena kungu no zāles un apstrādāja.

Rezultātā viena!!!!!!!! balss izšķīra, ka Rīgā vēlēs domi nedemokrātiski uz 5,5 gadiem, kaut oficiālā KPV LV pozīcija žurnālistiem ir, ka mēs esam pret to.

Formāli jau KPV LV deputātu piecinieks it kā arī balsoja pret, taču, lai sasniegtu rezultātu, šoreiz balsot nevajadzēja vispār. Kāpēc? Tāpēc, ka minimālais skaits balsojumā, lai tas skaitītos, ir 50 balsis.

Ja KPV LV pieci deputāti nebūtu balsojuši, kā sākumā solīts, tad Rīgas domi vēlētu uz demokrātisku 4 gadu termiņu. Pārdevās kārtējo reizi. Salūza kārtējo reizi. Tā bija un tā būs. Lupatas un pērkamas dvēseles.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...