Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku algas par 10% (2022.g budžetā paredzot tikai 4,4% palielinājumu) un nepietiekami palielina pedagogu-skolotāju algas, tomēr strauji paredzot valdības un Saeimas deputātu lielu algu palielinājumu.

Cilvēki ar smagu slimību mirst slimnīcās. Tautai nepārtraukti tiek atgādināta nolaidība par nevakcinēšanos bet daudzi dzīvo dziļos laukos, daudzi slimi, guļoši un dezinformēti, neinformēti. Tas nozīmē, ka valdība nesaprot savu tautu un nezina, kā ta dzīvo!

Pēkšņi ir aizmirsts, ka Latvijā dzīvo ne tikai latvieši, bet arī krievi, ebreji, poļi u.c. tautības. Tātad aicinājumam vakcinēties bija jāizskan vismaz trijās valodās: latviešu, krievu, angļu! Un tas nebūtu nekāds pārkāpums.

Skolas ir slēgtas. Sporta nodarbības nenotiek. Būvmateriālus nopirkt nevar, jo veikali slēgti. Bet var nopirkt alkoholu!

LR valdība (A. K. Kariņš ) ar vieglu roku ir saņēmusi 4 miljardus eiro! Bet kur tie ir palikuši? Par tādu naudu bija iespējams ne tikai uzcelt vairākus hospitāļus, bet arī pildīt solījumu mediķiem un skolotājiem par algu pielikumu. Liela tautas daļa dzīvo nabadzībā, trūkumā! Bet tagad slimniekiem Austrumu slimnīca tiek izveidotas gultas garāžā!

Kur tad palikuši 4 miljardi eiro? Veselības ministrija draud ar ārstu mobilizāciju un kriminālatbildību tās nepildīšanas dēļ! Ko LR valdība vēl gaida? Ārvalstu palīdzību?

Ja, LR valdība nav spējīga mainīties, nākt tuvāk savai tautai, saprast tautu, turēt solījumus, tad valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

* ārsts, profesors, Hab.med doktors, Latvijas Universitātes katedras vadītājs

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad valsts pārstāvji sāk rīkoties vienkārši pretīgi

Foto“Viņi bija divi, sievieti mēs neielaidām, jo viņa it kā bija aizmirsusi sertifikātu mašīnā.” Domājat, šis ir jauna spriedzes romāna pieteikums? Nē, tā ar dienas notikumiem vacapā dalās Zvaigznes grāmatnīcu darbinieki visā Latvijā.
Lasīt visu...

21

Ja zinātne tiek politizēta, mirst cilvēki!

FotoZinātnieki bioķīmijā un genomikā no pasaulē prestižām universitātēm un pētniecības institūtiem ir sākuši celt trauksmi par eksperimentos novēroto Covid vīrusa S proteīna RNS gēnu koda integrāciju cilvēka šūnu kodolā un tā rezultātā izraisītajiem bojājumiem cilvēka DNS jeb genomā. 
Lasīt visu...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...