Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Korupcija Nr. 1.

06.12.2016. 21:27

Lūk šo es nekādi nevaru saprast!
Kā kaut kam var ienākt prātā prasīt pieprasīt samaksu divreiz par nepadarītu darbu? Bet tad jau visādi ReRe un viņiem līdzīgie, kur juristu tiek algots vairāk nekā celtnieku, prasīs samaksāt trešo, ceturto, piekto un sesto reizi, katru reizi mainot apakšuzņēmēju? Vai pasūtītājam tas ir izdevīgi?
Saprotu, ka bez shēmošanas SIA "Latvijas valdība un oligarhi" darboties vairs nespēj, protams, ir kur sanāk legālās budžeta naudas krāpšanas shēmas, kā piemēram, Latvijas olimpisko centru būvniecībā, kur tiek garantēts LOK aizņēmums būvniecībai (lai izvairītos no iepirkuma sludināšanas, jo formāli LOK būvē par savu naudu no kredīta (kuru nemaz pat neplāno atdot, jo to atdod vēlāk valsts no budžeta līdzekļiem, kas šo kredītu ir galvojusi).
Bet normālā būvniecības gadījumā ir vienkāršs un loģisks priekšlikums:
1) Projekta pieteikumā ģenerāluzņēmējs norāda reģistrā visus apakšuzņēmējus, norādot veicamos darbus.
2) Projekta pasūtītājs apmaksā darbus nevis avansā un nevis tikai ģenerāluzņēmējam, bet gan uzreiz tieši reģistrā norādītajam apakšuzņēmējam, kurš šos darbus reāli ir veicis, uz pieņemšanas- nodošanas akta pamata, kuru paraksta arī ģenerāluzņēmējs, plus administrēšanas maksas otrs rēķins pašam ģenerāluzņēmējam, piemēram 7% no izpildīto darbu summas, jeb citādi, kā puses līgušas.
3) Par nesamaksātajiem pasūtītāja, ģenerāluzņēmēja un apakšuzņēmēja nomaksātajiem nodokļiem nav atbildīgas citas puses- par to ir atbildīga VID! Un lai neuzgrūž savu pienākumu ķert bandītus tiem, kuriem gar to nav ne mazākās daļas!

Bet galvenais princips- darbus apmaksā tikai pēc to nodošanas, tad ReRe veidīgie nebūs ieinteresēti meklēt neesošas blusas reālo darbu veicēju kažokā, bet ātrāk būvēt, lai paši tiktu pie savas naudas daļas.

Bet saprotu, SIA "Latvijas valdība un oligarhi" godīgi risinājumi neinteresē un nekad nav interesējuši.

Atbildēt

Ēdelweiss

02.12.2016. 09:42

Tieši tapatas domaja, sludinaja un rikojas sarkanie fašisti-komunisti...Nekā jauna.... Ari vinu noziegumu balsts bija latvieši....

Atbildēt

01.12.2016. 21:07

Un vēl vajag iekasēt atkārtotu samaksu no visiem bankrotējušo veikalu pircējiem, lai turpmāk domā kur iepērkas!

Atbildēt

Fm

01.12.2016. 16:57

Fm dazas amatpersonas un Jarockis ir maitas, jo paši atbalsta pelēko zonu, lai būtu nauda otkatiem un kukułiem, vienigais risinajums ir solidara atbildiba par samaksu.

Atbildēt

OPA

01.12.2016. 16:51

Ir pasūtītājs un ir celtnieki. Neiedziļinoties juridiskajā mudžeklī pa lielam viss notiek tā--Tu man uzcel pēc iespējas lētāk! Atbildīgam par simts procentiem ir jābūt ģenerāluzņēmējam. Viņam ir jāatbild ar visu savu mantu un dzīvību. Paraleli tādai pašai atbildībai jābūt arī pasūtītājam. Zolitūdes gadījumā tas būtu trīs lodes. Varbūt vēl kādu reizi vajadzētu vēl divas. Diez vai tas aizietu līdz piektajam gadījumam. Kāmeŗ šādi likumi Latvijā nedarbosies viss tiks darīts pa roku galam.
Man pie vienas vietas-nauda juristiem pietiek, pavilksim procesu labi garu, gan jau sāks piemirsties. Cietējs vienmēr būs mazais cilvēciņš.

Atbildēt

celieties cinai

01.12.2016. 16:49

Generaluznemeji ir tas koruptivais slanis, kas saaugusi ar politkiem kaa cimds ar roku, vienmer uzvar visos valsts konkursos un nosmel visu lielo pelnu, budami tikai starpnieki un pasi buvniecibaa nedarot neko. Vai nebutu pienacis laiks pasiem apaksuznemejiem, kas cel un buvee aizmeest sos generaluznemejus = naudas piesavinatajus?

Atbildēt

eksis

01.12.2016. 16:42

darbinieku samaksu vajag garantēt ar likumu ne tikai būvniecībā, bet arī pārējās tautsaimniecības nozarēs. Tad mums būs īsta proletariāta republika, pag, kaut kur jau to biju redzējis.

Atbildēt

NU

01.12.2016. 06:46

Absolūti murgains Latvijas Būvnieku asociācijas priekšlikums, kas pretēji viņu stāstītajam tieši mudinās celtniekus pret darbu attiekties pavirši, zinot, ka samaksu saņems jebkurā gadījumā un ja nemaksās virsuzņēmējs, tad to izdarīs ģenerāluzņēmējs vai pasūtītājs. Tāds pats murgs ir tas, ka pasūtītājam būs jāvērtē būvnieks pēc tā kā tas norēķinās ar apakšuzņēmējiem, jau tagad apakšuzņēmējam nav nekādu problēmu neslēgt līgumus ar negodprātīgiem būvuzņēmējiem, kuri nemaksā par padarīto!

Atbildēt

hm

30.11.2016. 21:19

ES fondi tūlīt beigsies, būvniecības darbu apjomi katastrofāli kritīsies.
FM un valdība jau domā, kā iziet sausām kājām.
Kādreiz Kalvīša laikos sludināja. Ārstiem un skolotājiem pieliksim, bet kam atņemsim ...
---------------
Par visu vainīgie tiks pasludināti nodokļu nemaksātāji, teica Lembergs un turpina viņa sekotāji. " Tā viņiem vajag!"

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...